Bij het internationale ruimtestation ISS is een opmerkelijke ontdekking gedaan. De live-webcam van het ISS heeft in de ruimte een mysterieus rood licht opgevangen.
De beelden waarop het rode licht te zien is, zijn door YouTube-gebruiker Streetcap1 op internet gezet. Het filmpje heeft een hevige discussie op het internet ontketend. Meteen deden allerlei UFO-speculaties de ronde. Volgens UFO-fanaten is het filmpje een nieuw bewijs dat er buitenaards leven bestaat en dat aliens contact met de aarde wilden maken.
Er zijn ook sceptici die zoeken naar een logische verklaring. Zij denken dat een astronaut aan het spelen was met een laserpen of dat het licht werd veroorzaakt door OPALS (Optical PAyload for Lasercomm Science). Deze OPALS, die door NASA veel worden gebruikt, zijn lasers die zich op aarde en het ISS bevinden om onderling met elkaar te communiceren en gegevens uit te wisselen.
Volgens sommigen is de laserstraal afkomstig van de aarde. De straal is namelijk dunner bij het punt waar hij de aarde bereikt, terwijl dat andersom zou moeten zijn.
[VTM]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Zorgmedewerkster Sandra doet boekje open over corona-herstelafdelingen: ‘Ze hebben ons hier zo lopen naaien’
28-jarige nieuwslezeres sterft plotseling en onverwacht aan hersenaneurysma
Roel Coutinho over coronavaccin: ‘Succes beslist niet gegarandeerd’
In het Westen sterven jaarlijks ruim een half miljoen (!) mensen aan antidepressiva: “Ze doen meer kwaad dan goed”
Deze schipper vaart al 4 weken met lading diesel in het rond: ‘Schaarste en tekorten worden gecreëerd’
Zo vaak vragen ministeries en politie je gegevens op als je kritiek hebt op de overheid: ‘Ronduit schokkend!’
Huizen gasvrij maken kost veel meer dan het kabinet had beloofd. ‘Het is een drama, echt absurde bedragen’
Voormalig NOS-directeur fileert de NOS: ‘Het is niet te geloven wat er in Nederland gebeurt’
Als u zich afvraagt waarom azc’s en regenboogzebrapaden als paddenstoelen uit de grond schieten: dat komt hierdoor