Op sociale media delen Russen video’s van een meteoor die de nachtelijke hemel in delen van Siberië verlicht.
Volgens de lokale autoriteiten werd er geen schade aangericht. De meteoor was vooral goed te zien in de stad Sajanogorsk.
De vuurbal was drie tot vier seconden te zien. Een halve minuut later was er een luide knal te horen, waarna in grote delen van de stad autoalarmen afgingen.
Expeditie
De meteoor verbrandde hoog in de atmosfeer, zo liet het Russische ministerie van Noodsituaties weten.
Als fragmenten van de meteoor de reis hebben overleefd, zijn ze hoogstwaarschijnlijk neergekomen rond de Babikvallei, aldus de regionale autoriteiten tegenover persbureau TASS.
Ze voegden toe dat er een expeditie is georganiseerd naar het gebied.
Steen
“De meteoor was kleiner dan die boven Tsjeljabinsk [in 2013], maar mogelijk worden er toch fragmenten van gevonden,” zei professor Viktor Grokhovsky van de Federale Universiteit van de Oeral.
Natan Eysmont van het Russische ruimtevaartonderzoeksinstituut zei dat de meteoor waarschijnlijk een doorsnee had van 10 tot 15 meter en bestond uit steen, niet uit ijzer.
[RT]






Theo Schetters over vaccinatiecampagne die in de maak is: ‘Dit is bijna het voorbereiden van een aanslag’
Een vergeten avontuur met een telepathische indianenstam
Argentijnse wetenschappers die 55 chemische elementen aantroffen in covidvaccins op de korrel genomen door autoriteiten
Brisant Woo-document over mondmaskers en persmomenten opgedoken: ‘Alles voor de foto’s, voor de bühne’
‘Het lijkt erop dat één van de grootste politieke (deep state) terreurorganisaties afgelopen weekend is weggevaagd’
Verpleegster over de vele geprikte covidpatiënten: ‘Er wordt niet over gesproken’
Arts neemt voor en na coronaprik bloedtests af: ‘Mijn mond viel open’
Big Pharma ontmaskerd in nieuwe film over vaccins
Lijkschouwer: meeste coronadoden mogelijk niet aan corona bezweken