CoronaBinnenland

Nederland telt 40.000 kinderen met “long covid”: ‘Ben benieuwd hoeveel mRNA-gevaccineerd zijn’

Help ons door deze info met iedereen op je socials te delen!

Volgend jaar worden gespecialiseerde klinieken geopend voor kinderen met ‘long covid’. In Nederland zijn er zo’n 40.000 kinderen met long covid, bericht de NOS. In de klinieken is plek voor hooguit enkele honderden.

Dit is een merkwaardig verhaal, vindt docent en auteur Fred van ’t Ent. “De oorsprong en diagnose van long covid heb ik altijd mysterieus gevonden. Ondertussen lijken we geen stap dichter bij gerechtigheid te komen als het gaat om de harde, onverbiddelijke straffen die passen bij het hele covid-schandaal. Alles blijft gehuld in mist. Waarom?” vraagt hij.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/01/amr1.jpg

Het blijft muisstil als het om juridische consequenties gaat. Geen enkel geluid, geen enkele straf. Dat is toch op z’n minst opmerkelijk? Ik wacht op deze straffen. Al heel lang. Blijkbaar kan ik wachten tot ik een ons weeg. En u ook, aldus Van ’t Ent.

Ik denk het antwoord wel te weten

40.000 kinderen dus met long covid. “Als die ongevaccineerd zouden zijn, wat zou de overheid dan zeggen? Juist. En in 2022 opeens honderden oversterfte onder jongeren. Dus?” zegt statisticus Herman Steigstra, die hiermee naar de prik verwijst.

FVD-fractiemedewerker Annelies Strikkers haakt hierop in: “Ben benieuwd hoeveel van deze 40.000 jongeren, met vage klachten die men ‘long covid’ noemt, mRNA-gevaccineerd zijn? Ik denk het antwoord wel te weten…”

Om over de oversterfte onder jongeren sinds 2021 nog maar te zwijgen, voegt ze toe.

Aanzienlijk verhogen

Uit een studie die op de website van het Amerikaanse instituut voor gezondheid (NIH) is gepubliceerd, blijkt dat twee coronaprikken de kans op long covid aanzienlijk verhogen.

De onderzoekers schrijven dat patiënten meer kans hadden om long covid te krijgen als ze onderliggende aandoeningen hadden of als ze zich twee keer hadden laten vaccineren tegen corona.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 133 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vind je dit interessant?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest

119 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ronald
ronald
28 dagen geleden

40000

Theo
Theo
28 dagen geleden

Longcovid is niets anders als Vax schade!

johan
johan
28 dagen geleden

En er is weer een ‘verdienmodel’ gecreëerd…

Martha
Martha
28 dagen geleden

Tja , longcovid. Ook zoeen ondoorzichtige term. Na een infectie, welke dan ook, kun je nog lang je niet fit voelen. Wat ik las is dat veel van deze kinderen moe zijn….ademhalingsklachten etc hebben. Was t niet juist Jaap van Dissel die zei, dat kinderen geen covid konden krijgen ( 2020). 2jaar geleden kreeg mijn toen 6 maanden oude kleinzoon covid…hij was 1 dag goed ziek…en daarna weer gezond. Zijn ouders , niet gevaxt..na 3 dagen. Dus ja,,ik denk zelf dat deze kinderen gevaxt zijn….

Back to top button
119
0
We lezen graag je reactie!x