Buitenland

Media zwijgen explosieve uitspraak Oekraïense rechtbank dood

Help ons door deze informatie met iedereen op je socials te delen!

Een Oekraïense rechtbank heeft onlangs vastgesteld dat het bloedbad op de Maidan in Oekraïne in 2014, dat leidde tot het afzetten van de democratisch gekozen pro-Russische president Janoekovitsj, een valse vlag-operatie was.

De rechtbank heeft geoordeeld dat extreemrechtse groepen verantwoordelijk waren voor het bloedbad, waarbij zo’n 100 activisten werden gedood en dat in de schoenen van Janoekovitsj werd geschoven om regimeverandering te bewerkstelligen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

(Video verwijderd? Klik hier...)

Explosieve onthulling

Politiek wetenschapper Ivan Katsjanovski van de Universiteit van Ottawa zegt dat de media er bewust voor hebben gekozen om geen aandacht te besteden aan deze explosieve onthulling.

In februari 2014 richtten scherpschutters een bloedbad aan op het Maidanplein in Kiev. De revolutie op de Maidan was het begin van de burgeroorlog in het oosten van Oekraïne.

Porosjenko, de opvolger van Janoekovitsj, beweerde dat de Russische president Poetin de scherpschutters opdracht had gegeven om de demonstranten uit te schakelen. Media namen het gretig over.

Grote implicaties

Professor Katsjanovski publiceerde er een wetenschappelijk onderzoek over. Voor dit onderzoek heeft hij 1500 video’s en 5000 foto’s bekeken. Daarnaast heeft hij het radioverkeer tussen de scherpschutters en hun leidinggevenden geanalyseerd, het Maidanplein bezocht, en demonstranten en overheidsfunctionarissen geïnterviewd.

Katsjanovski concludeerde dat het bloedbad een valse vlag-operatie was. Hij vond bewijs voor de betrokkenheid van onder meer de neonazistische bewegingen Rechtse Sector en Svoboda.

De wetenschappelijke studie heeft grote implicaties voor de manier waarop we aankijken tegen de regimeverandering in Oekraïne, de burgeroorlog in het oosten van Oekraïne, de Russische militaire interventie en een internationaal conflict tussen het Westen en Rusland over Oekraïne.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 248 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

63 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Joop
Joop
1 jaar geleden

Dit was al bekend door westen opgezet .

Jeroen
Jeroen
1 jaar geleden

“Politiek wetenschapper Ivan Katsjanovski van de Universiteit van Ottawa zegt dat de media er bewust voor hebben gekozen om geen aandacht te besteden aan deze explosieve onthulling.”

Waarom zouiden ze? Ze zijn zelf hieraan net zo schuldig als een vos in een kippenhok. Ze zouden even gaan meewerken aan onthullingen waarmee ze zelf voor ’t hekje kunnen gaan komen.

Maar misschien is ’t wel goed dat een OEKRAÏENSE rechtbank nu met deze uitspraak komt.

Shanna
Shanna
1 jaar geleden

En ZO worden we belazerd….

Peter
Peter
1 jaar geleden

Media,ze kunnen voor mij de pot op,ik vertrouw er geen een meer ,er komt een ruk naar rechts en dat werd tijd .

Markiez
Markiez
1 jaar geleden

Natuurlijk fantastisch dat dit goed uitgezocht is, maar verwacht geen verandering in het gevoerde beleid. Het wordt natuurlijk totaal doodgezwegen door de MSM.

Hans
Hans
1 jaar geleden

Het is maar een kort fragment, maar in deze video kun je een Oekrainer zien die destijds op Maidan in zijn hoofd is geschoten door een Zwitserse scherpschutter.

https://youtu.be/aS0wGu9KH-s?t=251

Henk Albarda
Henk Albarda
1 jaar geleden

Zodra Rusland de Krim had geannexeerd en ik de geschiedenis van de Krim had gelezen, was duidelijk dat Rusland het volste recht had de Krim met een meerderheid Russen, te annexeren. Het huidige Ukraine was en is duidelijk heel erg fout.

Nog een punt van kritiek, nazis en neonazis zijn LInks Extremisten, NIET rechts extremisten. Hitler was het school voorbeeld van een links extremist. Grote projecten voor werklozen opstarten, 1 groep targeten die de schuld krijgen van alle ellende in het land. Tevens je laten financieren door de knetter rijke top van die groep, die geen scrupules kennen.

Fr4nk
Fr4nk
1 jaar geleden

Media is de spreekbuis van de (r)overheid

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

De zoveelste Valse Vlag operatie dus daar zaten Amerika en Israël achter om het regiem in de Oekraïne omver te gooien de Leugen regeert en de MSN zwijgt als de waarheid word gezegd

Jopie
Jopie
1 jaar geleden

Zo hou je de veelal volgeprikte schapen dus rustig,
Vertel ze veel NIETS maar zeker niet de waarheid In de Woke media

En op de Tell-A-Vision alleen de vervuilde Linkse propaganda..

Ron
Ron
1 jaar geleden

Verhofstad is één van de grote aanstokers!!!!! Hij zette aan tot geweld.

Morgana
Morgana
1 jaar geleden
NooT
NooT
1 jaar geleden

Dit Rusland-bashen was nog maar een kleine opmaat naar de MH17-leugen.
Met grote instemming van ‘onderste-steen’ Mark Rutte werd dit toestel uit de lucht geschoten en de schuld weer naar Rusland toe geschoven.
Baantje bij de NAVO en misschien zelfs WW3 verzekerd!

salvar
salvar
1 jaar geleden

ook van baalen en de vetkuif uit belgie zijn schuldig.

Locke
Locke
1 jaar geleden

En niet te vergeten Meneertje van Baalen en Guytje Verhofstadt over extreem rechts gesproken die stonden boven op de kist Joseph Goebbels propaganda te voeren.

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
1 jaar geleden

Met financiële en logistieke steun van o.a. MI6 en CIA. Met samenwerking van Victoria Nuland.
Na de “kleuren revolutie” werd meteen begonnen met het trainen van het Oekraïnse leger door NAVO landen. Niet lang daarna werden burgerdoelen in Donesk en Donbas aangevallen om een reactie van Rusland uit te lokken. Vergelijkbaar met de uitlokken van milities in Afghanistan van Rusland gesteund door de CIA.

Deze keer had Rusland het door en heeft zich goed voorbereid om te voorkomen om een uitputtende oorlog te starten die haar eigen economie om zeep zou helpen. De NAVO landen hebben zich wél over gecommitteerd en gaan versneld richting een economische crisis. Dit kan ook opzet zijn op het globale schaakbord. Want het valt nu steeds meer op dat bij alle NAVO landen incompetente en corrupte leiders hun landen aan het slopen zijn met de meest krankzinnige plannen.

Vvl
Vvl
1 jaar geleden

Deze mensen vechten tegen mekaar maar vergeet niet dat ze van hetzelfde volk zijn.
In het buitenland gaan ze gewoon met mekaar om en in Sri Lanka hadden ze zelfs hun apartheid cafe. De regering van Sri Lanka laat nu geen van beide meer het land binnen.

https://www.youtube.com/watch?v=X3nMWpN222w&t=14s

Mme. Jeanne-Marie Roland de la Platière
Mme. Jeanne-Marie Roland de la Platière
1 jaar geleden

Gezien de huidige ‘omstandigheden’,
ben ik benieuwd wat er gaat gebeuren
tussen 26 juli en 11 augustus, Parijs.
Denkend aan München 5 september 1972…

Dubito
Dubito
1 jaar geleden

Nee joh, nee joh, Poetin is een waanzinnige bloeddorstige dictator die heel Europa wil veroveren, nee joh, nee joh lalalalalalala ik hoor je niet ik hoor je niet lalalalalala stuur meer wapens lalalalalala

Bzn
Bzn
1 jaar geleden

En ern cokesnuivende acteur neergezet

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Natuurlijk heeft de westerse media er voor gekozen om hier geen aandacht aan te geven.

DIE hadden het namelijk veel te druk met belangrijke dingen.
Zoals zich druk maken over een familiefoto van één of andere deeltijd moeder in Engeland en de jaarlijkse scheldpartij van een Amerikaanse Alzheimer patiënt.

RoberT
RoberT
1 jaar geleden

Dezelfde tactiek van het inzetten van sluipschutters en bewapende demonstranten tegen overheid en demonstranten werd ook onder andere gebruikt in Libië en Syrië.

Yurmumsmum
Yurmumsmum
1 jaar geleden

Heeft iemand n link naar deze uitspraak?

Alvast merci

TMJ
TMJ
1 jaar geleden

het is zo dikwijls WAT JE DENKT DAT JJE ZIET,,, DATZ IE JE NIET
WAT JE DENKT DAT JE HOORT DAT HOOR JE NIET
WAT JE DENKT DAT JE GELOOFT ,,DAT IS NIET ZO

Peter
Peter
1 jaar geleden

Alle oorlogen en als ze bepaalde presidenten wilden afzetten worden door false flag operaties gedaan vooral door het westen , kijk bv. Ukraine MH17 zoveel onschuldige Nederlanders , nortstream pipeline , parel harbour, JFK, 7 okt, twintowers 9/11 , en niet te vergeten de december moorden in Suriname om Bouterse af te zetten en ga zo maar ff door , zodra je het echt wilt weten en door al die media leugens doorheen wroet en niet alles klakkeloos aanneemt en vragen stelt kom je er wel achter , hoe langer de tijd duurt des te moeilijker het word om de waarheid te vinden

Ivan
Ivan
1 jaar geleden

Het zal allemaal wel. Ik geloof niemand meer.
Als je bij Poetin aan tafel wilt schuiven moet je minimaal 20 meter afstand bewaren.
Nee dat is normaal?
Sommige zeggen dat dit de vijfde Poetin is.
Het zal allemaal wel. Zou mij niks verbazen meer. Ook Poetin moet doen wat er wordt gezegd.
Luister mensen Poetin of Trump gaat jullie niet redden.
Je staat er helemaal alleen voor.
Ook zij moeten doen wat die matrix god zeg.
Het zijn toch allemaal poppetjes.

world
world
1 jaar geleden

en wat wordt ermee gedaan, HAM AND EGGS!

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Toen die vuilak van een Guy Verhofstat samen met zijn VVD aanhangsel Hans van Balen (Inmiddels overleden) als zogenaamde strijders voor vrijheid op het Maidan plein stonden in 2014 wist iedereen met een beetje onafhankelijk verstand dat de echte nazi’s in Brussel, London en Washington zaten. Als Poetin spreekt over denazificeren dan weet hij waar hij het over heeft. Sinds 1945 heeft in het westen nooit een denazificatie programma plaats gevonden en dat is waarom we nu (onder de dekmantels als Bilderberg, VN, WHO, IMF, WEF, CIA enz…) moeten lijden onder false flags als covid en de klimaat fals flag. Sinds de moord op JFK heeft de wereld de ene false flag operatie na de andere meegemaakt waarvan Januari 6 en het opblazen van de gaspijpleiding een van de laatste waren. Ik hoop dat de wereld snel korte metten maakt met dit afzichtelijke NWO orde WEF schorem. De recentelijke inval bij Hans Teeuwen laat je zien met wat voor een rotte vis we te maken hebben en we weten dat de rot altijd begint bij de kop.

vind ik........
vind ik........
1 jaar geleden

Welke ,,aanslag,, oorlog is tegenwordig GEEN valse vlag, kun je je beter afvragen. Alles ,,poppenkastcenario,s worden uit de kast getrokken om wapens te verkopen. en macht te vergaren. Irak-oorlog, 9/11 , MH17 , Noorse pijpleiding, Oekraine,.MH370 Israel……. 1 hint…….. het is geen Rusland.

Bebefrida
Bebefrida
1 jaar geleden

De ratten verlaten het zinkend schip. Ik denk dat de versnipperaars hier en daar actief zijn (ook hier). Of is het een poging van de rechtbank om hun blazoen te verschonen; komen hier wel laat mee.

malion
malion
1 jaar geleden

Was al bekent , de zogezegde afgetreden oorlogshitster, Victoria Nuland was toen volop in het nieuws, om het afzetten van de democratisch gekozen pro-Russische president Janoekovitsj te bewerkstelligen. Alles is gepland, niets is toeval.
Nogmaals Rusland heeft de oorlog allang gewonnen, zonder toe te geven druipen de NATO en Europese lande langzaam af.
DUS GEEN GELD MEER NAAR DE OKRAÍNE min. Olongren, genoeg over de balk gesmeten.
Een oorlog reeds verloren toch, Sven Hulleman! 🙂

Ronjaspers.
Ronjaspers.
1 jaar geleden

nazi,s zijn socialisten = extreem links.Extreem rechts bestaat niet,als je een leugen lang genoeg blijft herhalen,dan gaan de mensen er vanzelf in geloven.joseph goebbels nazi (socialist) minister van propaganda.

Inhetmeer
Inhetmeer
1 jaar geleden

Yess……we wisten het, maar nu is het bewezen.
Openbaar maken met alles wat je hebt!!!

Jesus is Lord
Jesus is Lord
1 jaar geleden

Gelukkig is er een goed nieuws site….. ninefornews.nl

Laatste Harmonicaan
Laatste Harmonicaan
1 jaar geleden

Zij die ook de Nordstream hebben opgeblazen.. dat noemt men “Bondgenoten”, en betaalt u de hoofdprijs voor hun stink-LNG..

Jaska
Jaska
1 jaar geleden

Dank dat jullie dit wel onder de aandacht brengen! Kan niet vaak genoeg gebeuren!
Zoveel lui gaan nog steeds mee in het zielige Oekraïneverhaal. Als zou Putin voor de lol of uit machtswellust ( wat je zegt dat ben je zelf! ) Oekraïne binnenvallen. De VS in samenwerking met de NAVO valt al sinds de oorlog on Korea voortdurend ongevraagd landen binnen om zogenaamd ” de democratie” aan de man te brengen. Oekraïne werd voor de VS coupe in 2014 alom als een van de corrupste landen gezien. Plotseling draaide de msm 180°. Blij ben ik met Putin’s Rusland als achterland en meer dan opgewassen tegen de EU / NATO terreur. Het komt goed. De deepstate is in volle paniek wereldwijd. Koppen rollen overal. Laten we stoppen met aan wat voor WEF oekaze mee te doen.

Chip
Chip
1 jaar geleden

Wat een belediging is het ook, om in dit trek-en samenspel van acteurs, belachelijk gemaakt te worden.

Nou geeft het een goede indicatie van de algehele (on)intelligentie van degenen die zij pogen te respresenteren.

Gosse
Gosse
1 jaar geleden

CIA??? Misschien weten die meer!!!

Sophie
Sophie
1 jaar geleden

Natuurlijk wordt daar geen aandacht aan besteed, want dan komen ze er achter dan het Westen de boosdoener is inclusief GB en de VS.

Bezorgde Nederlander
Bezorgde Nederlander
1 jaar geleden

……….Heeft grote implicaties over de manier waarop we aankijken…….
Hoe dan?
Geloof maar niet dat dit bekend word gemaakt op de staatsomroepen.
De massa krijgt hierover niets mee.

De massa weet ook niets over wat daar is hebeurd in de afgelopen 12 jaar.

Dankzij de gewekdige onderzoeks journarlisten.

Voor de massa is npo,rtl en nos een religie geworden.

Waardoor we een gay voor onszelf graven

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

Met andere woorden, die oorlog was helemaal niet nodig.

Anne
Anne
1 jaar geleden

het meest smerige beroep ter wereld: politiek

het meest dodelijke beroep ter wereld :Klokkenluider

Pitkin
Pitkin
1 jaar geleden

Wat Putin altijd heeft beweerd.

Jenny
Jenny
1 jaar geleden

Die allemaal ter voorbereiding van de rol die Zelenski speelt. Als marionet van ….

Rose
Rose
1 jaar geleden

Regime changes gebeurden al in vele landen door Amerika en Navo om toch maar met bedoelingen in de wereld te overheersen.

Back to top button
63
0
We lezen graag je reactie!x