Mededelingen

NFN INFO – Noteer onze uitwijkdomeinen voor het geval dát

Help mee door deze informatie met jouw kennissen op je social netwerk te delen!

===> Doneren kun je onder dit artikel of via de Steun NineForNews-pagina. <===

Zoals je ongetwijfeld weet, vertellen de Mainstream Media (MSM) je meestal het tegenovergestelde van wat er werkelijk aan de hand is. Zij staan onder controle van overheden, die vervolgens bestuurd worden door grote corporaties, die vervolgens eigendom zijn van de meest invloedrijke, rijkste families ter wereld.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Deze families menen dat onze planeet, inclusief de mensen die erop leven, hun eigendom is waar zij volledige zeggenschap over hebben. Zij manipuleren alles en iedereen middels de door hun gecontroleerde MSM, orkestreren financiële en gezondheidscrises, oorlogen en aanslagen, en zijn volslagen respect- en gewetenloos.

Tegenover de enorme hoeveelheid leugens en manipulatie, hersenspoeling en mind control die over de mensheid wordt uitgestort door de MSM, staan de alternatieve media. De media die dieper graven, die onafhankelijk zijn, vragen stellen en dat laten zien waarvan ‘men’ niet wil dat het grote publiek het ziet.

Eén van de platformen van de alternatieve media is deze website, NineForNews.

Miljoenen lezers

Inmiddels heeft NineForNews miljoenen lezers. En om de enorme toestroom aan bezoekers een prettige en veilige webomgeving te kunnen blijven bieden, waar je de andere kant van het nieuws kunt lezen en anoniem kunt reageren, zijn we onlangs overgeschakeld op een nieuwe server en een nieuwe, modernere website.

Dit kon mede dankzij de vrijgevigheid van ons publiek gerealiseerd worden.

Het gevaar dat loert…

gevaarMet deze nieuwe website en server kunnen we in principe weer een poosje voort, maar dan moeten we er wel voor zorgen dat deze server/website bereikbaar blijft. Er loert namelijk een gevaar en dat is dat de overheid (onder controle van de eerder genoemde families), op een gegeven moment besluit dat NineForNews uit de lucht gehaald moet worden.

Wat ze dan kunnen doen, is beslag leggen op bijvoorbeeld de domeinnaam ninefornews.nl. We hebben gezien dat dit in andere landen al heel gewoon is. Het is de meest extreme vorm van censuur, om elk tegengeluid tegen het gangbare via de MSM gepropageerde narratief de kop in te drukken.

…en onze uitwijkdomeinen!

Hier hebben we iets op bedacht. Noteer, bijv. in je agenda of telefoon, dat NineForNews DRIE alternatieve uitwijkdomeinnamen heeft:

  • ninefornews.ORG (Algemeen)
  • ninefornews.MX (Mexico, trekt zich niets aan van verzoeken van andere landen)
  • ninefornews.IS (IJsland, trekt zich niets aan van verzoeken van andere landen)

Op dit moment worden deze domeinen omgeleid naar ninefornews.nl. Maar mocht het nodig zijn, dan kunnen we dat op elk moment onmiddellijk omschakelen.

Het is in deze tijden van oorlog (en dan bedoelen we de oorlog van de overheid tegen jou als burger) des te belangrijker om elkaar te kunnen blijven informeren. Meld je dan ook nu alsnog aan op ons Telegram kanaal, als je dat nog niet gedaan hebt, evenals op onze push-meldingen. Via die twee kanalen kunnen we je direct informeren als dat nodig mocht zijn.

Mocht er iets gebeuren, dan kunnen we te allen tijde snel omschakelen naar één van deze alternatieve domeinnamen.

Maar wat als ze de server in beslag nemen?

Geen nood, want ook hier hebben we aan gedacht. Elke dag worden er volledige backups gemaakt. Dit is een automatisch proces. Deze backups worden op diverse plaatsen wereldwijd opgeslagen. Uiteraard kunnen we niet zeggen waar, maar weet dat we in het ergste geval slechts een paar uur, tot maximaal één dag, aan artikelen ‘kwijt’ zijn.

We kunnen er dan voor kiezen om elders een server te activeren en de laatste backup daarop terug te plaatsen. Vervolgens koppelen we de alternatieve domeinen daaraan en zijn we uiterlijk binnen een paar uur weer terug!

Je begrijpt dat extra servers standby houden, extra financiële last met zich meebrengt.

We zijn zo ver gekomen, we gaan door en breiden uit. We spreiden de potentiële risico’s, waardoor het geen enkel effect zal hebben als wie dan ook beslag legt op een domein of de server. Niemand kan ons stoppen om jou de andere kant van het MSM-nieuws te blijven geven.

Jouw steun blijft dan ook enorm belangrijk, om dit allemaal draaiende te houden. Blijf ons steunen in de vorm van een vrijwillige donatie in crypto of euro. Onze dank is enorm!

Met jouw steun blijft NineForNews altijd bereikbaar!

Doneren kun je hieronder of via de Steun NineForNews-pagina.

Doneer in euro…

Kies je ervoor om in euro te doneren, klik dan op de knop hieronder. In de pop-up kun je jouw donatiebedrag invullen. Doneer je liever met crypto? Volg dan de instructies verderop.
Klik hier om EURO te doneren

…of doneer in crypto

Kies uit 4 cryptocurrency’s, waaronder de super privacyvriendelijke Pirate Chain en Monero. Volg de instructies om te doneren.

PirateChain (ARRR)
PirateChain

Steun NineForNews

Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.

Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Tag/Notitie: NineForNews Donaties
Monero (XMR)
Monero

Steun NineForNews

Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.

Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Tag/Notitie: NineForNews Donaties
Bitcoin (BTC)
Bitcoin

Steun NineForNews

Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.

Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Tag/Notitie: NineForNews Donaties
Ethereum (ETH)
Bitcoin

Steun NineForNews

Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.

Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Tag/Notitie: NineForNews Donaties
Ripple (XRP)
Bitcoin

Steun NineForNews

Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.

Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Tag/Notitie: NineForNews Donaties

Interessant

Vond je deze info goed?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.5 55 stemmen
Artikel waardering

NineForNews

Algemene en huishoudelijke mededelingen, om onze lezers op de hoogte te houden van belangrijke ontwikkelingen binnen NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

28 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Jeroen
Jeroen
3 jaren geleden

Het is verschrikkelijk dat dit nodig is.
Ik zal dit artikel in ieder geval opslaan voor ’t geval dat.

Gezondheid (MGTOW)
Gezondheid (MGTOW)
3 jaren geleden

Ik heb het genoteerd. En ik heb jullie kanaal weten te vinden op telegram. Het is in deze tijd echt heel belangrijk om de vijand een stap voor te zijn.

Marcel
Marcel
3 jaren geleden

Gab is onafhankelijk van de grote jongens (telegram niet), daar kunnen jullie ook een account aanmaken.

Piet karbiet
Piet karbiet
3 jaren geleden

Je had vorig jaar een andere goeie site die alleen maar ging over de corruptie van ons koningshuis die site bestaat opeens niet meer,en je had ook changeeuropenow.com die is ook weg merkte ik van de week…dus goed dat jullie vast alternatieven hebben!!! 💪

Rob
Rob
3 jaren geleden

Het is gewoon bizar wat er in deze tijd gaande is en dat je op het internet als het ware naar een ander land moet vluchten (domein) om realistisch nieuws te kunnen bieden. Het idee alleen al. Maar wie had ooit gedacht dat de eindtijd er zo uit zou zien zoals de laatste paar jaar. Door de jaren heen waren er allerlei verhalen over buitenaardse wezens die een aanval zouden kunnen doen, meteorieten, natuurrampen en noem maar op. Uiteindelijk blijkt onze eigen regering, MSM, leger, politie, inlichtingendiensten, IT bedrijven en noem maar op mee te werken aan de ondergang van de mensheid door mind control en gentech spuiten. Daarbij een oorlog voeren tegen de waarheid om die net zo om zeep te helpen al ze met de mens aan het doen zijn. Dan zijn ze of zo dom als een rund of heel erg bang. Het kan natuurlijk ook allebei zijn. Dit is daadwerkelijk de eindstrijd. Dat is voor velen duidelijk maar voor velen overduidelijk ook niet. Ik denk dat de meesten die meewerken dat niet eens weten. Ze voeren hun taken slechts uit als ‘need to know’, slechts datgene wat ze geacht worden te doen. Dat er dan hele legers bezig zijn op internet waarheidsneuws aan het opsporen zijn om te ondermijnen zegt toch wel alles. Wat een zinloos bestaan heb je dan.

Dobby
Dobby
3 jaren geleden

Werkelijk nooit gedacht dat het hier ooit zover zou komen…
Eigenlijk ook weer wel, gezien wat hier de afgelopen jaren allemaal heeft plaatsgevonden.
Het is te triest voor woorden dat je van de overheid dus niet meer mag zeggen/schrijven wat je ervan vindt….Alleen hun leugens mogen blijkbaar onze´waarheid’ zijn…

Erik
Erik
3 jaren geleden

Viva México 😎

Jerome
Jerome
3 jaren geleden

Jim Stone heeft het al verschillende keren meegemaakt. Zijn laatste sitenaam is jimstoneindia.com.
Om aan te geven dat India ook tot de uitwijkmogelijkheden behoort.

Edo Timmermans
Edo Timmermans
3 jaren geleden

Iemand uit Rusland heeft me de volgende link gestuurd, wanneer ik die probeer te openen dan krijg ik de boodschap dat hackers mogelijk proberen informatie te stelen omdat mijn verbinding niet privé is. Het artikel gaat als het goed is over verhalen van mensen die in Mariupol wonen. Wanneer ze écht niet willen dat mensen bepaalde sites bekijken dan krijg je dus mogelijk dit soort gedoe…
https://russian.rt.com/ussr/article/987865-mariupol-zhiteli-pomosch

Olaf
Olaf
3 jaren geleden

Jammer dat het nodig is. Ik zou ditbericht wekelijks even herhalen zodat mensen het niet vergeten…

Henk Versteegh
Henk Versteegh
3 jaren geleden

komen op die sites dan ook weer nieuwe artikelen over buitenaardse zaken en ufos’ want daar hebben jullie niks meer over geschreven sinds december 2020

snappie
snappie
3 jaren geleden

Goed bezig top

Nog niet!
Nog niet!
3 jaren geleden

Laten we de “alternatieve media” de “Open media” noemen. Het is niet verstandig in je eigen benaming de vijand te benoemen. Succes trouwens!

Anja
Anja
3 jaren geleden

Screenshot gemaakt !

Advocaat van het proletariaat
Advocaat van het proletariaat
3 jaren geleden

Zeer verstandig. Vooral de backups. De arts van een bekende voetbalclub vertelde mij ooit dat ze dagelijks aan het back uppen waren. Hij zei er letterlijk bij: “Een backup is geen backup”

Er is inderdaad een strijd, of beter gezegd, oorlog tussen de overheden en de eigen bevolking. Advocaten, notarissen, administratie kantoren worden geterroriseerd om burgers erbij te lappen. Deze beroepsgroepen, evenals de banken staan doodsangsten uit. De kosten van deze terreur worden aan de burger doorberekend. Notarissen en banken verstoppen de kosten van het politie agent spelen in hun tarieven. Het wordt hoog tijd dat onschuldige burgers, die voor de kosten van deze klucht moeten opdraaien de penningen terugpakken.

Want een klucht is het. Alleen maar om het leven van de gewone burger met onnodige kosten te verpesten. Want de criminelen hebben al lang een workaround. Zo blijft Nederland een narco staat met een gezag dat overal actief is behalve waar ze juist actief zouden moeten zijn.

Ga er maar vanuit dat ze de server komen halen. Zorg maar voor een goede rechtsbijstand verzekering.

JollyJoker
JollyJoker
3 jaren geleden

Respect voor jullie!!
Maar dek je goed in. Arrestatie en in beslagname van ongeveer alles zal volgen. Dus hou gevoelige apparatuur zoals laptops, telefoons en weet ik veel niet thuis, maar hou thuis een lokkertje. Dus met wat fake info die zonder gevaar in beslag genomen mag worden. Dek je in!
(Kijk maar hoe dat bij Rypke Zeilmaker ging) Het is oorlog.

Ik verwacht dat grote providers zoals Ziggo, KPN etc. etc. simpelweg zo ingericht worden dat site’s als deze er niet meer door komen. In het ergste geval gewoon helemaal plat gelegd zal worden.

Johan van Spijker
Johan van Spijker
3 jaren geleden

Genoteerd kanjers. God houdt van jullie en ik ook !!!!

Matthijs
Matthijs
3 jaren geleden

Erg dat dit allemaal met, om de waarheid te blijven publiceren, maar waarom dan niet nu gelijk de Mexico, of IJsland extensie gebruiken, dus van daaruit te werken?

Charlotte
Charlotte
3 jaren geleden

Vreselijk 😱 heb helaas het budget niet om iets te doen 😔 we leven in een censuur en dictatuur dat wordt met de dag duidelijker, waar moet je naar toe waar je nog kan leven en genieten zonder dat WEF sekte gebeuren! Nederland is de grootste voorloper van het geheel! 😡

Back to top button
28
0
We lezen graag je reactie!x