Uit onderzoek is gebleken dat de kans op een hartaanval na een mRNA-coronavaccin toeneemt. Enkele dagen na publicatie van het onderzoek nam een gerenommeerde onderzoeker en klokkenluider contact op met cardioloog Aseem Malhotra. Hij zei tegen hem dat onderzoekers van het instituut waar hij werkt tot soortgelijke conclusies waren gekomen. Zij zagen een link tussen ontstekingen rond de kransslagaders en het vaccin.
Tijdens een vergadering besloten ze echter om de resultaten niet naar buiten te brengen omdat ze bezorgd zijn dat ze onderzoeksgeld van de farmaceutische industrie mislopen, onthulde dr. Malhotra op de Britse zender GB News.
‘They aren’t going to publish their findings, they are concerned about losing research money’
Dr Aseem Malhotra reveals a cardiology researcher found similar results to a new report showing an increase in risk of heart attack following the mRNA COVID vaccine. pic.twitter.com/63evorQwlJ
— GB News (@GBNEWS) November 25, 2021
Heel zorgwekkend
“Dit is heel zorgwekkend,” zei de cardioloog. Collega’s hebben hem daarnaast laten weten dat er steeds jongere patiënten worden binnengebracht die een hartaanval hebben gehad.
In Groot-Brittannië zijn sinds juli bijna 10.000 meer mensen gestorven dan verwacht. Het gaat daarbij niet om coronadoden, maar vooral om sterfgevallen als gevolg van een hartaanval of beroerte, lichtte Malhotra toe. “Dit moet worden onderzocht.”
Einde aan vaccinatieplichten
“Ik hoop dat de onderzoekers in de spiegel kijken en beseffen dat ze dit moeten publiceren, want hun plicht ligt vooral bij patiënten, niet bij de medicijnindustrie,” zei de cardioloog, die beleidsmakers oproept om een einde te maken aan de vaccinatieplichten.
“Dit is heel zorgwekkend en moet worden onderzocht,” benadrukte hij.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






De kans om te overlijden in Nederland is met 10 procent toegenomen: ‘Onbestaanbaar’ dat er geen onderzoek komt
Rothschilds veroorzaken natuurrampen om de bevolking uit te dunnen. Amerikaanse beleidsmaker raakt in opspraak
WEF-spreekbuis Harari: als de zondvloed komt bouwt de elite een Ark van Noach en verdrinkt de ‘nutteloze klasse’
De mythe van junk-DNA: Hoe broccoli prostaatkanker helpt voorkomen en bestrijden
Naomi Wolf laat ‘enge’ foto zien van placenta zwangere vrouw na coronavaccinatie
Dolfijnen stappen steeds meer over op vegetarisch dieet
Angela Merkel ‘geeft toe dat stroom migranten richting Duitsland moest dienen om AfD electoraal terug te dringen’
Kunstmatige zoetstoffen zoals aspartaam en sucralose gelinkt aan diabetes en deze andere aandoeningen
Kan kokosolie de ziekte van Alzheimer omkeren? Dit onderzoek suggereert van wel