BuitenlandCorona

Oeps: 58 van de 60 positieve coronatests blijken negatief na controle

Help ons door deze informatie met jouw kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Omdat er op grote schaal wordt getest op corona, is er in sommige laboratoria een schaarste ontstaan aan bepaalde grondstoffen. In het Duitse Beieren is besloten om een vervangende stof te gebruiken, wat heeft geleid tot een groot aantal fout-positieve uitslagen, meldt nieuwszender n-tv.

Een groot laboratorium in Beieren is verantwoordelijk voor een aantal fout-positieven. Dit kwam aan het licht tijdens een controle uitgevoerd door een ziekenhuis in Taufkirchen, schrijft de krant Müncher Merkur. Het bleek dat 58 van de 60 positieve tests negatief waren.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De directeur van het laboratorium verklaarde dat de fout te maken had met een tekort aan reagentia. De fabrikant was er niet in geslaagd bepaalde stoffen te leveren, waarna het laboratorium op andere manieren moest testen. Het ziekenhuis kon het grote aantal positieve gevallen niet verklaren en liet de patiënten nog een tweede keer testen. Uiteindelijk bleken de meesten van hen dus geen corona te hebben.

Het gevolg is dat mensen onterecht als Covid-patiënt worden geregistreerd

Ook bij andere laboratoria doen zich naar verluidt problemen voor als gevolg van een tekort aan reagentia en personeel. Onder andere enkele Duitse profvoetballers kregen in de afgelopen weken een fout-positieve uitslag.

De bekende voetballer Ronaldo zit vanwege een positieve coronatest al 2 weken in quarantaine. De Portugees voelt zich fit en gezond, en schreef op Instagram: “PCR is bullshit!”

Wybren van Haga hamerde er woensdag in de Tweede Kamer nog maar eens op dat de PCR-test ontzettend veel fout-positieven geeft. De test is ook positief als je een half jaar geleden corona hebt gehad, zei hij. “En sinds kort is de PCR-test nog minder betrouwbaar, omdat het aantal cycli is verhoogd.” Het gevolg is dat mensen onterecht als Covid-patiënt worden geregistreerd of dat ze hierdoor voor niets thuis in quarantaine zitten, aldus Van Haga.

Interessant

Vond je dit goed?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.6 47 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

56 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Pieter
Pieter
5 jaren geleden

En natuurlijk worden we besodemieterd. Ze doen niet anders.

Jack Burton
Jack Burton
5 jaren geleden

Weet je, het maakt inmiddels niks meer uit, al laat je het de hele dag argumenten en bewijs “regenen”, elk excuus volstaat inmiddels om maatregelen te nemen of in stand te houden…

Het is gewoon klaar…ruim 90% draagt inmiddels een kap in de supermarkt en dat zijn er steeds meer geworden….dan ben ik monumentaal naïef als ik zou denken dat er steeds meer mensen “wakker” zouden worden…want dat is een aanname welke enkel is onderbouwd door hoop.

Zet je autonome geest maar in de vriezer…mensen schudden vrolijk ja bij de “argumenten en bewijzen” maar zetten vervolgens hun kap op en vliegen op de kast als er geniest wordt….hou op schei uit…

rrr
rrr
5 jaren geleden

De ernstigste systematische fout in de PCR-test is dat er geen geschikte referentie is, daar het virus nooit geïsoleerd is en dus het bestaan ervan nog steeds een aanname is. Verder is het aantal replicatiecycli met 35 zoals in Nederland gehanteerd wordtveel te hoog , boven de 24 cyclussen is de test uiterst onbetrouwbaar. Daarbij komt ook nog de aanname dat een positieve uitkpmst geïnterpreteerd wordt als een besmetting. Al deze factoren maken de PCR-test extreem onbetrouwbaar. Geen wonder dat het al sinds mensenheugenis bestaande griepvirus opeens nagenoeg verdwenen is met 98% minder griepgevallen.

PREDATOR
PREDATOR
5 jaren geleden

En nog geloofd niemand je als je het erover hebt..Ja jij met je complot, er zal toch echt wel iets aan de hand zijn..Krijg je dan te horen….Slapers

rop
rop
5 jaren geleden

Oeps, en foutje, en waar heeft dat toe geleid, meer angst door een foutje van testen, en zo is Een of word Een test, een hele grote misser ,door de onbekwaamheid van de wetenschap, eigenlijk dus is het de wetenschap die een angst creëert en het erger maakt door foutieve metingen, en de hele maatschappij lamlegt, zowel met angst en het hele gebeuren economische, en de lockdown veroorzaken ,en dan heb je ook die domme regering leiders die domweg het allemaal opvolgen en dan heb je de burger die het ook domweg naleven..

Elise
Elise
5 jaren geleden

En daar bovenop komen er nu ook nog meer commerciële teststraten? En militairen gaan die taak op zich nemen?
Ik zei het al in het begin: Er lopen meer gekken rond buiten de gekkenhuizen, dan dat erin zitten. De mensen die erin zitten zijn trouwens niet gek, die zijn vaak gek geworden door het systeem zelf.
Wat een wereld!

Trevor145
Trevor145
5 jaren geleden

En intussen bekend dat met medeweten van de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd, “besmette” zorgverleners gewoon mogen doorwerken. Je bent toch wel zwak begaafd als je nu niet door hebt dat het hele Corona gebeuren een vette hoax is. Rutte en CS, stop onmiddellijk met die flauwekul maatregelen en het ondermijnen van de economie. Sluit Gommers en Kuipers op. Het is toch onbestaanbaar dat dit stel voor het ernstige wanbeleid in de zorg de rest van de samenleving laat bloeden. Als mijn bedrijf failliet dreigt te gaan dan vraag ik toch ook niet aan anderen in de samenleving om de prijs te betalen. Wat Gommers en Kuipers doen is een daad van terreur.

Trevor145
Trevor145
5 jaren geleden

p.s. wij zien aan de lopende band vals positieve PCR testen. Ook bij andere serologie testen. Vorige week bij ons nog een patient met een valse Chlamydia Urine PCR test. Overheid stop met deze kul.

Het leugentijdperk
Het leugentijdperk
5 jaren geleden

Mensen kunnen met nep testen positief worden getest en zo kunnen overheden daarmee het aantal zogenaamde besmettingcijfers fors omhoog brengen en uiteindelijk met cijfers allerlei absurde lockdown maatregelen afdwingen. Kort gezegd: we worden van alle k(r)anten voorgelogen en gemanipuleerd, met als doel de totale macht over alles en iedereen.

Macht over bezit, geld, over uw gezondheid, macht over uw leven en dood.

Met hogere positieve nepcijfers zal de noodzaak van een vaccin toenemen en hele volksstammen wijs worden gemaakt dat een corona vaccin de redding is.

Echter zal een vaccin de machtige cabal, die de wereldbevolking wil sturen, de ruimte geven zogenaamde dorre hout (ouderen en overbodige mensen) dood te spuiten. Een groot aantal mensen wat mag blijven leven zal met vaccins chronisch ziek gemaakt en gehouden kunnen worden ten behoeft van de medische industriële complex. Een onderhuidse chip of vaccinatie paspoort zal daarvan een verplicht onderdeel worden.

En begrijp goed dat de overheid het corona-vaccin daarom, op zeker, wil verplichten.

Elise
Elise
5 jaren geleden

Pas weer een verhaal gehoord, dat beste vriendinnen(ouders) flinke ruzie hebben gekregen omtrent positieve testen van de ouders/quarantaine/kinderen. Kind(tiener) was niet ziek en was negatief getest. Kind was niet in quarantaine gegaan en had contact gehad met ander kind uit ander gezin. Ander kind was doodziek(hetzelfde gezin) en had een negatieve test. Bleef wel thuis/is normaal als je ziek bent.(symptomen leken veel op die van het rhinovirus) Ging twee weken later weer testen toen ze beter was en bleek positief.
Iedereen nu: niemand ziek.
Dus mensen krijgen ruzie door verkeerde testen/overdreven angst?
Mijn conclusie: Testen zijn te wazig. Ze geven geen goede indicatie.
Gaat “goed” mensen!

willem
willem
5 jaren geleden

wat echt erg is, is dat onze zg volksvertegenwoordigers in zowel de eerste als de tweede kamer zich zo laten inpakken (enkelen daargelaten) door deze gewetenloze regering. Je zou toch denken dat ze niet dom zijn, wat mankeert ze dan?

Peter. Hendriksen
Peter. Hendriksen
5 jaren geleden

Ik heb nooit begrepen hoe een Volks leider met zijn goede wel bespraakzaamheid. Het Volk zo goed Geestelijk kon manipuleren. Maar nu wordt het maar weer eens duidelijk gemaakt en bewezen. Hoe in 1933 de Volks leider in Duitsland dit wel lukte met zijn toespraken. Adolf. H. Verlopig loopt 98 % van het Nederlandse Volk BANG met mondkapje. (KNAP van Rutte)

Jan V
Jan V
5 jaren geleden

Ze blijven net zo lang knoeien met die testresultaten totdat ze de gewenste uitkomst hebben om de angst erin te houden. De ‘complotdenkers’ weten dit, de complotvolgers blijven in de ontkenningsfase hangen. We kunnen eindeloos discussiëren, maar er zullen nu toch echt spijkers met koppen geslagen moeten worden. Waar blijven die aangekondigde rechtszaken?!

Henk
Henk
5 jaren geleden

Gisteren heb ik nog dat corona debat gevolgd en op de vraag van Wybren van Haga antwoordde minister de Jonge nog doodleuk ” het is gewoon wereldwijd wel bekend dat de pcr test uiterst betrouwbaar is . Van Haga praat gewoon tegen dovemansoren.

Charlie
Charlie
5 jaren geleden

En waarom blijven de reguliere mediakanalen volharden in hun propaganda, waarom worden zulke berichten alleen geplaatst op alternatieve nieuwssites? Wat is er werkelijk aan de hand? Hoelang gaat het nog duren tot deze massahysterie stopt?

:adrianus-johannes.
:adrianus-johannes.
5 jaren geleden

wie is bekent met grafieken en er overdenkt.!.
missen we dan niet de grafiek van mensen die herstellen van de aandoening..??
een grafiek van de mensen die na 10 dagen eenzame? opsluiting geen corona hebben.. waar zijn die grafieken..
ja ze zullen nooit boven de vals positieve uitkomen voor spel ik je :)..

benno
benno
5 jaren geleden

we moeten stoppen met het debunken van een niet bestaand pandemie.
m.i. zou het veel beter zijn dat er aangetoond wordt dat cojona een misbruikte verborgen agenda is om wereldwijd een nieuw monetair systeem uit te rollen samen met de groene maffia.
maw, mensen moeten bewust worden van de dwangmatige agenda 21/2030 van de verenigde nazi,s.

Alex
Alex
5 jaren geleden

Here’s the original video which is placed on YouTube.

Wybren van Haga:

https://youtu.be/ng4cS80su1A

Janszn
Janszn
5 jaren geleden

Covid-19 mag niet overgaan. Dit zal heel lang duren voordat de manipulatoren de gemanipuleerden kwaad krijgen.
De manipulator hebben nu zoveel macht en aanzien dat zij zich deze status niet laten afnemen. Zij gaan dus door en door met testen en zullen het aantal cycli in de PCR desnoods opschroeven naar 100: een baksteen is dan ook positief.
Pratenmet deze mensen helpt niet!

Hans Groenland
Hans Groenland
5 jaren geleden

Verbaasd me niets,alleen angst zaaien door pinnokio,jonkie en grappie!

Just me
Just me
5 jaren geleden

Ik las laatst dat ze een test ,ik weet niet meer waar het was,ongebruikt hadden teruggestuurd en daar kwam uit ….positief ,is toch lachen als straks blijkt dat 99,9% helemaal geen Corona hadden in dat geval zeg ik aanklagen en vet laten betalen ,ik bedoel maar mensen hebben dan voor niks thuis gezeten ,in angst gezeten,inkomsten weg ,zaak over de kop enz enz enz

DuhBol
DuhBol
5 jaren geleden

**De PCR fout negatief waanzin**

Elke kleuter die kan rekenen begrijpt dit.

1. Bij een ziek/niet ziek PCR test zijn er 4 uitkomsten:
> CP: Correct postitief.
CN: Correct negatief.
FP: Fout postitief.
FN: Fout negatief.

Hier is gerekend met een testfout marge van 1% wat belachelijk weinig is, maar het gaat hier om het begrip.

**Testvoorbeeld:**
Stel 50.000 testen per dag dus
De teststraat krijgt voor het reken gemak100-zieke en 100.000-niet-zieke mensen in 2 dagen te testen.
Zie via ziek en niet ziek wat de vier uitkomsten CP,CN, FP en FN opleveren aan *besmettingen*:

Testen met een fout marge =1%
> **Ziek**.
*FN:* 1% van 100 Zieken, dus 1 mens is *wel* ziek maar de test zegt *NIET positief*.
*CP*: 99 van de 100 zijn terecht pos. getest (ziek zoals verwacht).

> **Niet Ziek**.
**FP**: 1% van de 100.000 niet zieken, en dat is *1000 mensen*, worden *onterecht positief* genoemd.
**CN**: Dit is de groep overgebleven van 99000 mensen die correct getest negatief blijven.

Volgens de test zijn er 1099 *”besmette”* mensen (CP=99 + FP=1000 opgeteld)
Maar CP is terecht en FP onterecht
CP is maar 11% van het totaal positief geteste mensen.

**Conclusie**
Pakweg 2 dagen testen met 1% fout in de tests levert maar 11% werkelijke zieken en geeft **89% onterecht besmet**

** 9 op de 10 mensen moeten dus onterecht in quarantaine**

Wordt vervolgt.
DuhBol, Oct 2020-060606

Marjan
Marjan
5 jaren geleden

Hiervoor is maar een oplossing. En dat is dat wij met ons allen stoppen met ons te laten testen. Punt!
Dan ontnemen we hun de stok om ons mee te slaan.
Geen testen geen, quarantaine, weg lockdown.

Sjazon
Sjazon
5 jaren geleden

Haast al het werk is gebaseerd op snelheid, zuinigheid, druk en resultaat. Wat thans blijkt is dat de meeste mensen niet uitgerust zijn om de snelheid te halen die de werkgever verwacht. Resultaat: fouten en stress bij de werknemers en klanten.
Ik snap die haast niet. Wil men dan snel opgebrand en dood zijn? De mens als wegwerpartikel voor de grote aandeelhouder?

The Hoff
The Hoff
5 jaren geleden

Alsof alle testen door één lab worden gedaan…

Hennie
Hennie
5 jaren geleden

Ik had zo mijn vermoedens dat er meer aan de hand is en dat er veel dingen niet kloppen en we worden genaaid door de mannen Rutte en de jonge en daar blijf Ik heilig van overtuigd

Back to top button
56
0
We lezen graag je reactie!x