Binnenland

Grote verontwaardiging nadat politie kerk ontruimt en voorganger oppakt: ‘Onacceptabel wat hier is gebeurd’

Help mee door dit artikel met iedereen op je social media te delen!

Prediker Tom de Wal is gearresteerd in Tilburg. Hij voerde op straat gebedsgenezingen uit nadat de gemeente hem had verboden (!) dat in een kerk te doen.

De Wal, die in 2016 de organisatie Frontrunners oprichtte, zegt dat hij mensen kan genezen van ziektes als kanker en MS.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De gemeente verbood de bijeenkomst in de kerk op het laatste moment omdat De Wal geen vergunning zou hebben voor de dienst. Buiten werd hij opgepakt door de politie, die de kerk had ontruimd. Hij is inmiddels weer vrijgelaten.

Flagrante schoffering

De aanhouding leidde tot veel verontwaardiging. “Onacceptabel wat er in Tilburg is gebeurd,” vindt Tweede Kamerlid Gideon van Meijeren.

Eerst wordt een kerkdienst op zeer gekunstelde wijze geherdefinieerd tot “evenement” (en dus vergunningsplichtig), om hem te kunnen verbieden. Vervolgens wordt de politie erop afgestuurd om de kerk tijdens de dienst binnen te vallen en te ontruimen. Tot slot wordt de voorganger met onnodig veel machtsvertoon aangehouden en afgevoerd, somt Van Meijeren op.

“Dit alles omdat VVD-burgemeester Onno Hoes – aangespoord door de LHBTQRSTUVWXYZ-gemeenschap – bezwaren heeft tegen de inhoud van de kerkdienst.”

Een flagrante schoffering van de godsdienstvrijheid en onverenigbaar met het idee van een rechtsstaat, stelt Van Meijeren, die opheldering eist en deze kwestie heeft aangemeld voor het Vragenuur in de Tweede Kamer.

Middeleeuwse praktijken dit

“Prediker opgepakt omdat hij predikt in een kerk. En omdat hij vervolgens op straat bidt. En dat in Nederland,” reageert evangelist Daniël van Deutekom verbijsterd. “Van jongs af aan was ik bang dat vervolging naar Nederland zou komen. Nu is het aangebroken. Onwerkelijk.”

“De staat bepaalt wélke gebeden verboden zijn. Middeleeuwse praktijken dit. Als dit geen gevolgen heeft voor de positie van burgemeester Hoes, dan is dit het begin van het einde van de scheiding tussen kerk en staat.”

Illegaal en onrechtmatig

Financieel expert Ab Flipse voegt toe: “Stap voor stap neemt de repressie toe. Eerst de Joden, dan de christenen tot uiteindelijk iedereen is geknecht (tot dienstbaarheid onderworpen of tot slaaf gemaakt).”

Advocaat Lineke Blijdorp wijst erop dat deze manier van politie- en gemeente-optreden in strijd met de wet, illegaal en onrechtmatig was.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Interessant

Vond je deze info goed?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 79 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

175 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Naanpje
Naanpje
3 maanden geleden

Befehl ist befehl!

Veilig&Effectief
Veilig&Effectief
3 maanden geleden

Dit zullen ze NOOIT bij iemand doen van islamitische/joodse komaf…

bijsluiter
bijsluiter
3 maanden geleden

ono de darmracer smeerlap

ralf
ralf
3 maanden geleden

had jomanda vergunningen nodig?
een kerk is een kerk, maar was dit wel een kerkdienst of een gezondheidsdingetje.
bijna rijst de vraag of hij ook een blauwe jurk aan had.

Peter.
Peter.
3 maanden geleden

Als moslims in openbare ruimtes en op straat en parken massaal de boel ontwrichten met hun gebedsdiensten is er niks aan de hand

Tim
Tim
3 maanden geleden

De LHBTQRSTtot Z is het alfabet van de duivel 😈

Sophia
Sophia
3 maanden geleden

Een heel blik politie open getrokken inclusief honden ! Om één man (onrechtmatig) te arresteren, Schandalig!

roel
roel
3 maanden geleden

En daar zijn altijd weer de politie- en/of legervazallen die zich lenen voor elke klus
in dienstverlening aan ieder gezag. In veelvoud uitgebroed in ieder land en geselecteerd
op gebruiksgemak en met overgave inzetbaar door elke overheid. Het eerste echelon
dat elke beweging richting een wezenlijk volwassen en dus [meer] integere samenleving
immer de kop indrukt. Het geheime wapen dat ongezien als olifant in de kamer wereldwijd
zijn werk doet. Beetje wakkerder worden dus..

Michael
Michael
3 maanden geleden

Wat deze man betreft, goede zaak. Naar mijn mening misbruikt hij de leer van Yeshua om zichzelf te verijken. Deze man volgt geen zins de wegen van Christus, maar ook deze publiciteit zal hem alleen maar helpen. U heeft geen mediator nodig het Koninkrijk en de kracht is in U, het enige wat U moet doen is geloven. Amen!

van buiten
van buiten
3 maanden geleden

Tsa het is toch normaal in Nederland dat de minderheid regeert over de meerderheid.

Lijst 2030
Lijst 2030
3 maanden geleden

Dit is allemaal klein bier. De massa-immigratie moet direct stoppen.

Angel
Angel
3 maanden geleden

Er is zoveel wat in dit gekke land gebeurt in strijd met de wet. Maar wie doet er wat aan? Juist ja, niemand!

Die waarheid
Die waarheid
3 maanden geleden

Wat is het verschil. Slaaf van de staat of kerk. Je moet doen wat je verteld wordt. Weg met beide. Dan heb je vrijheid.

Ron
Ron
3 maanden geleden

Groeten uit het prachtige Hongarije, waar het christendom nog wel legaal is en de straten veilig.
Hier zorgt men ervoor dat de geslipperde woestijn ratten buiten de grenzen blijven, dit tot grote schande van het verdeelde weg- met- ons volk in Nederigland. Sterkte daar de aankomende tijd!

Joop
Joop
3 maanden geleden

Gestapo noemt zichzelf politie wat een landverraders en homo Hoes rotop met je leugens.

Marrob BE
Marrob BE
3 maanden geleden

Wat zijn ze bang van een evangelist.
Wat gebeurt er als God voor hun neus staat?
Dan vluchten ze en roepen om hun moeder.
Dat zal niet helpen, want de duivel is al verslagen.

NooT
NooT
3 maanden geleden

Onno Hoes: wéér zo’n type van wie je blij was dat je hem vergeten was!
En ja, ook dit sujet komt weer uit z’n hol kruipen.
Zevenkoppige draak…

Iemand die gelooft in een beteren wereld
Iemand die gelooft in een beteren wereld
3 maanden geleden

Dat krijg je in een land waar de overheid bestaat uit duivelsaanbidders (en middeleeuwse praktijken aanhangen dus).
Maar hoe meer schandalige acties, hoe meer kans dat ook de diepste slapers hun ogen eens open gaan doen.
Ze zijn hun eigen graf aan het graven.
Ga zo door. Laat maar zien wie jullie zijn.

J J
J J
3 maanden geleden

Als god kankergezwellen kan genezen door bidden. Dan heeft hij deze kankergezwellen zeker over het hoofd gezien.

Ewoud
Ewoud
3 maanden geleden

Het niet kunnen nadenken is een VEREISTE om bij de politie te mogen werken. Heeft niets met veiligheid te maken.

Bezorgde burger 1
Bezorgde burger 1
3 maanden geleden

De geest van de anti Christ is ( meer en meer) uit de fles. De vijand van God zal zich meer en meer gaan manifesteren en zich meer tegen Gods volk richten ( Christenen en Joden).

Ondanks dat deze haat tegen Gods volk al eeuwen is, zal deze periode waar we ons nu in bevinden, een andere periode worden dan wat er zich in het verleden heeft afgespeeld.

Want de Bijbel spreekt van een bijzondere periode en deze bijzondere periode wordt ook wel de eindtijd genoemd !

Ons land is gestoeld op christelijke waarden en normen en beetje bij beetje worden die waarden en normen afgebroken.

De haat tegen Gods volk zal toenemen en dat blijkt nu extra uit deze arrestatie van een zeer vooraanstaande voorganger van een zeer krachtige kerk.
Niet dat deze voorganger geen fouten heeft. Ook hij is op bepaalde punten misleidt door de tegenstander en wel door de misleidende Toronto blessings, begin jaren 1990.

Het vallen in de Geest, trillen in de Geest, dierengeluiden in de Geest zijn niet van Gods Geest maar rechtstreeks uit de koker van Satan. Ik heb hier al eens eerder wat over gedeeld.

Maar dat neemt niet weg dat deze voorganger geen fantastisch man van God is. Ook in het oude testament gingen mannen van God soms de mist in of werden misleid.
Maar dat wil niet zeggen dat ze geen oprechte liefde hebben voor God onze Vader en Hem willen uitdragen met wonderen en tekenen, zoals de apostelen en de navolgers van de Here Jezus als opdracht kregen.

Tom is m.i een oprechte man van God, ondanks zijn gebreken en fouten. Welke we trouwens allen hebben.

Dat deze arrestatie volstrekt waanzin is getuigt dat Satan meer en meer ruimte krijgt in Nederland , omdat de meeste mensen liever het pad van de vijand bewandelen en daardoor kan God niet meer zegenen en beschermen.

Laten we bidden, dat mensen meer en meer terug gaan naar de Bron van het leven : God de Vader en diens Zoon de Here Jezus. Enkel in Hun is leven te vinden.

En laten we bidden dat deze onterechte gebeurtenis, mensen wakker maakt, dat we totaal afglijden de goddeloze put in waar enkel verderf zal zijn.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 maanden geleden

Een satanische kerkdienst met met allerlei kontbonkers spul in leren outfits en geestelijk labiel LGBTQ volk was natuurlijk Oké geweest.

Schandaaltje
Schandaaltje
3 maanden geleden

We hebben een poetin of trump nodig hier in nederland.
Dan is het zo afgelopen met een heleboel onzin die ons door de strot word geduwd!

Barbara v/d Bend
Barbara v/d Bend
3 maanden geleden

Die Hoes is een stuk satansgebroed. De hel wacht op hem.

Overlever van toen..
Overlever van toen..
3 maanden geleden

Of iets onrechtmatig is dat bepaal de nu Dictator !
Dus in dit geval iets wat men burger-meester pleegt te noemen omdat dit figuur de burger meent te kunnen en moeten knechten

Joop
Joop
3 maanden geleden

En dan vinden ze het gek dat we minder respect opbrengen voor de politie …….

Nooit Alleen
Nooit Alleen
3 maanden geleden

Op Frontrunners kun je d3e persoonlijke reactie van Tom lezen. Hij gaat gewoon door!

Vagevuur...
Vagevuur...
3 maanden geleden

01-01-2024 is de “nieuwe” VNG omgevingswet ingegaan !
Waardoor gemeenten nog meer macht hebben !
Zie de Science Summit Unsensored 2025 met Maartje van den Berg.

Dit heeft hier allemaal mee te maken !

Ook straten auto-luw maken vallen hieronder of in bepaalde gebieden dat men NIET meer hobbymatig paarden mag houden ivm dat stikstof verhaal, wat verzonnen is.

The New Order of Barbarians !

Rosalie
Rosalie
3 maanden geleden

Hetzelfde met vrouwen die in Utrecht stonden te bidden bij een abortorium.
Vielen niemand lastig, niets anders dan bidden.

P. Puk
P. Puk
3 maanden geleden

Prima dat deze geestelijke kwakzalver is opgepakt.
Hij heeft wel weer de nodige aandacht op zich gevestigd.
Profiteert van de wanhoop bij veel mensen, die doodziek zijn.
Er gebeurt helemaal niets! Je raakt alleen je geld kwijt.

Loco
Loco
3 maanden geleden

Maar als je moslim bent GEEN PROBLEEM.
Meer hoef je niet te weten.

Openbaringen in uitvoering
Openbaringen in uitvoering
3 maanden geleden

En het beest slaat woest om zich heen verslindend wie hij pakken kan

Dwd
Dwd
3 maanden geleden

Ben je het er biet mee akkoord dan doe je als de moslims. Brand alles plat.

Richard L.
Richard L.
3 maanden geleden

Hoe zou het toch komen dat de politie geen respect meer krijgt en verdient? Toch niet door foute WEF burgermeesters?

Rotterdammer
Rotterdammer
3 maanden geleden

Gratis reclame voor de man…
Ik had nog nooit van hem gehoord.

Tiswat
Tiswat
3 maanden geleden

“Als dit geen gevolgen heeft voor de positie van burgemeester Hoes, dan is dit het begin van het einde van de scheiding tussen kerk en staat.” Eh…. er is helaas nooit scheiding van kerk en staat geweest. Denk maar aan SGP en CDA. Jezus zei: “Mijn koninkrijk is geen deel van deze wereld.” Echte christenen, ware volgelingen van Jezus, zijn politiek neutraal, stemmen niet en gaan niet de oorlog in.

Peleboer
Peleboer
3 maanden geleden

Ik heb de pest aan dat volk wat zegt. Sorry is mij opgedragen. Dus dan voer ik het ook uit. Dit zijn de mensen die een werkgever als hun baas zien woef woef. Niet zelf nadenken maar uitvoeren.

J. Paans
J. Paans
3 maanden geleden

Met deze actie is de scheiding van kerk en staat geschonden. Alleen al hierom is dit een illegale actie van de gemeente. Wat mij betreft een zeer bedenkelijke ontwikkeling.

Bovendien kan er rekening mee worden gehouden dat er meer van dit soort bewegingen door de overheid gemaakt zullen worden. De maskers vallen in rap tempo af en steeds meer mensen zullen door dergelijke actie wakker gaan worden.

Bedenk dat dit soort bewegingen van de overheid nodig zijn om mensen wakker te schudden en dat daarmee de overheid zichzelf steeds meer diskwalificeert.

zwerver
zwerver
3 maanden geleden

Staats inquisitie.

Sophie
Sophie
3 maanden geleden

De strijd tussen LICHT en DUISTER is in volle gang!
En menigeen laat zich meeslepen de afgrond in, zonder zich daarvan bewust te zijn.
Zie ook de aanhouding van een gebedsgenezer in een kerk.
Wat is er mis met bidden voor genezing?
En dat is juist het KWAAD waardoor Onno Hoes zich laat inpakken .
Zo ook onze overheid, de leugens en misleiding die elke dag voor het voetlicht komen, worden geslikt voor zoete koek door de meeste mensen.
Ze lopen met open ogen de fuik in en worden pas wakker als het te laat is.
We moeten onze vrijheid bevechten en nooit akkoord gaan met alle repressies die overheden ons voor houden en ons in een keurslijf dwingen waar we niet meer uit kunnen komen.
Armoede en dwang maakt makke schapen.
Algehele controle komt voort uit angst. Angst hoort bij het KWAAD. Voor liefde, vrede en delen hoeft niemand bang te zijn, dus zie wat aan een oorlog uitlokken ten grondslag ligt!
Angst voor macht en gezichtsverlies, ze weten heel goed hoe fout ze zijn, dus doen ze alles om dat te verbloemen.
Blijf alert! de overheid en haar trawanten heeft niets goeds in de maak.

Charlotte
Charlotte
3 maanden geleden

Onno Hoes is zeer fout bezig! Een Kerk binnen vallen is verboden! Wettelijk… Dat weet hij dondersgoed!….😖👿
Als een groep moslims staan te bidden op straat dan is er niemand die er wat van zegt!.. Schandalig is het!… Het gaat heel goed fout in Nederland!…
Diverse vervolgingen zijn nu orde van de dag!…
Hoes moet aftreden! Niet geschikt als burgemeester!.. 💪🤔💯🤬🤷🏼‍♀️

johan
johan
3 maanden geleden

Hoe werkt dat bij de politie ?… hebben ze een ‘knopje’ achter hun oor die hun geweten tijdelijk uitschakelt?
Politie = Inquisitie.

Remy
Remy
3 maanden geleden

Een duidelijk geval van machtsmisbruik. Dit kan niet in een rechtsstaat. De zogenaamde Onno Hoes dient per direct ontheven uit zijn functie en afgevoerd.

Mark
Mark
3 maanden geleden

De gestapo herleeft voort in deze wandluizen en bedwantsen. Dat ze een bevel op last van de burgemeester ten uitvoer brengen is nog tot daarentoe. Hiervoor moet je de burgemeester aan spreken en beoordelen. Maar dat deze machtswellustelingen vervolgens op eigen gezag een volstrekt belachelijke arrestatie verrichten is werkelijk te verachterlijk voor woorden..!

-= GensNet =-
-= GensNet =-
3 maanden geleden

> Advocaat Lineke Blijdorp wijst erop dat deze manier van politie- en gemeente-optreden
> in strijd met de wet, illegaal en onrechtmatig was.

Daar heeft de overheid in de hoedanigheid van politie en gemeente al jaren sch*t aan. De tijd dat een kerk of andere religieuze gebouw een plaats is waar je je veilig waant is al jaren voorbij. Gewoon de beuk erin want wie gaat daar dan wat aan doen?

Een advocaat? Nee die zijn allemaal “uitgeschakeld” en die gaan niemand meer helpen op straffe zelf gestraft te worden. Een rechter? Nee, justitie is nu een grote kliek die elkaar de hand boven het hoofd houdt.

We zijn wat betreft als het op “recht” aankomt al enige tijd vogelvrij en er wordt daarom gericht op ons geschoten.

Eric.
Eric.
3 maanden geleden

VVD vrijpartij voor vrijheid en democratie, : waarschijnlijk een pedopartij en anderen uitspattingen voor hún democratie fratsen.

henry
henry
3 maanden geleden

Ik wil als christen niet verbonden worden aan Tom de Wal. Als aardse mensen sterven we allemaal aan een versleten/ziek lichaam. De genezing die we nu nodig hebben is de genezing van onze zielen. Onze zielen moeten niet verloren gaan maar behouden worden. Wij (de zielen) worden behouden door ons geloof in Christus Jezus. Hij heeft onze zielen genezen/behouden voor het eeuwig verloren gaan. Onze genezen en daardoor behouden zielen krijgen straks een nieuw en verheerlijkt lichaam dat geen gebreken, geen ziekten meer kent. En dat lichaam zal voor de eeuwigheid meegaan. Amen.🙏

-= GensNet =-
-= GensNet =-
3 maanden geleden

Tegenwoordig wordt alles vakkundig (geruisloos) de kop ingedrukt als ze maar even denken dat ze de controle over een situatie verloren hebben. Dan krijg je zulke absurde dingen die een gezond denkend mens niet kan bedenken.

Alleen psychopaten kunnen zoiets bedenken. Gezond denkende mensen zijn daar niet toe in staat…….

-= GensNet =-
-= GensNet =-
3 maanden geleden

Prima dat deze geestelijke kwakzalver is opgepakt.
Hij heeft wel weer de nodige aandacht op zich gevestigd.
Profiteert van de wanhoop bij veel mensen, die doodziek zijn.
Er gebeurt helemaal niets! Je raakt alleen je geld kwijt.

Je kunt wel lezen dat je de essentie niet begrijpt van deze gebeurtenis. Het gaat niet om iemand die geld verdient maar om de vrijheid die je in een kerk andere religeuze instelling hebt. Wanneer je daar niet meer veilig bent waar dan wel?

Helga
Helga
3 maanden geleden

UW LANDGENOTEN ZORGEN VOOR DE INSTANDHOUDING VAN HET SYSTEEM !!!

tintor
tintor
3 maanden geleden

mensen arresteren die bidden (geen moslims)mensen in elkaar meppen- mensen kreupel slaan en VEEL erger🏴‍☠️…

Aalt
Aalt
3 maanden geleden

We waren een kleine 2 jaar geleden in Groningen, ik weet het gebouw niet meer. Daar was een tentoonstelling, en je kon ook op dak komen, wat een prachtig uitzicht gaf.
Toen we terug liepen,werden we geblokkeerd door een stelletje wandelende gordijnen.
Want er lag zo’n moslim precies in een doorgang naar beneden te bidden. Hij werd daar weggestuurd, en moest maar ergens gaan bidden, maar niet in het gangpad.
En wat ik er mee zeggen wou, dat hier niemand opgepakt wordt, en in een kerk een voorganger bid voor zieke mensen, die wordt wel opgepakt.
Rare wereld.

Kees Smörkäes
Kees Smörkäes
3 maanden geleden

Empathie hebben voor elkaar is ook verboden. Want vuilnis…

Leo
Leo
3 maanden geleden

Schandalig dit.WEF rekruten in naa
m van de koning ik vind het heel erg dit land is al aardig op eind weg naar de ondergang..

Frank
Frank
3 maanden geleden

Jomanda mocht indertijd wel voor duizenden mensen optreden als genezeres. In Tiel. Niemand nam daar aanstoot aan.

Grens
Grens
3 maanden geleden

Gaat goed fout hier in Nederland.
De bedenker van deze kwaadwillige actie komt aan de beurt .
En dat zal gepaard gaan met de natuurwet ,wie één kuil graaft voor één ander ……

Beste agenten,je hebt vandaag je rug toegekeerd naar OLH ,en ook dat zal consequenties met zich meebrengen en dat hebben jullie je dan zelf aangedaan en eigenlijk vind ik het heel jammer .
Jullie laten hier heel duidelijk zien dat de politie niet je vriend is .

malion
malion
3 maanden geleden

EVIL, hoe dik is het wetboek anno 2026?
De wereld gaat tenonder door wetten en regels die ze er elke dag gewoon maar bij plempen.

Henk Huitsing
Henk Huitsing
3 maanden geleden

Dit laat zien hoe de controle-maffia werkt.

De wereld is een open beerput
De wereld is een open beerput
3 maanden geleden

Dat jij onrechtmatig is opgepakt klopt.
Maar iedereen vergeet dat die gast nog slechter dan een kwakzalver is.
Met gebed kanker etc genezen.
Dat is misbruik maken van goedgelovige mensen. En daarmee heeft hij de vroegere dood van die mensen op zijn geweten

t.m.
t.m.
3 maanden geleden

de wal zegt niet dat hij mensen kan genezen…..

t.m.
t.m.
3 maanden geleden

https://nos.nl/artikel/2597651-al-langer-zorgen-over-gearresteerde-gebedsgenezer-tom-de-wal

als de overheid zich zorgen zegt te maken, hou dan maar op, dan weet je dat de overheid ver over de schreef is en banaal buiten alle perken wenst te treden

t.m.
t.m.
3 maanden geleden

in een medische dictatuur mag geen plaats zijn voor geloof, god is immers niet bewezen en de ziel evenmin.
mensen die er in geloven, zijn bijvoorbaat medische krankzinnigen, geheel conform de hygiene regels van het nazisme en de eugenetica

maar geloven in dat je een vrouw bent in een mannenlijf, daar moet direct het mes in om te bewijzen dat je inderdaad een vrouw bent. dat levert immers centen op.
ze zouden een vrouw in een mannenlijf immers geen mannelijke hormonen geven, zodat die zich wat meer man gaat voelen, dat levert niet vet veel op.

en geloven in allah waar je de rest van je leven een hoofddoek voor gaat dragen en op je knieeen ligt te bidden, dat is allemaal prima, dat brengt blijkbaar veel geld op…of dient andere belangen zoals de totale verontzedelijking van de homo cultuur, waarbij heel veel kindertjes verduisterd moeten kunnen worden.

Andrés Amaru
Andrés Amaru
3 maanden geleden

T zal m alleen maar meer publiciteit opleveren

Klara Egberts
Klara Egberts
3 maanden geleden

Wat doen die satans vlaggen (LGBTI) op de achtergrond? Zijn daar wat protestanten die deze prediker in de bak willen krijgen omdat hij dingen zegt, of zij beweren dat hij zegt, waar zij het niet mee eens zijn?

Jayem
Jayem
3 maanden geleden

In het Wetboek van Strsfvordering staat dat er tijdens een kerkdienst geen aanhouding mag worden verricht.

piet de pad
piet de pad
3 maanden geleden

“Dat is geen verrassing; wie zich internationaal had georiënteerd, had geweten dat dit in Engeland en voor 2025 ook in de VS schering en inslag is en was. Volgens mij gebeurt het ook in Duitsland. En wat hebben deze landen gemeen? Het zijn socialistische shitholes. Wie niet wil zien wat voor ‘prachtigs’ het socialisme wel niet brengt, voelt het al en gaat het nog meer voelen.

Tachtig procent van het volk en 95% van de volksvertegenwoordiging is socialist, en jezelf een label opplakken van liberaal maakt je nog niet een liberaal. Daarom worden er christenen opgepakt. Jullie 80% heulen met de islam en als je je socialistische staat hebt, word je door de islam overgenomen. Jullie zijn gewaarschuwd

Jroam
Jroam
3 maanden geleden

Onno Hoes, ik daag je uit om mij te dwingen om als van zorg afhankelijk Nederlandse Nederlanders mijn zorg af te laten nemen van Nichten Nazi’s.
Dat zal ik nooit accepteren alleen al omdat omdat ik het als een vorm beschouw van extreem fascisme!
En het maakt me geen flikker uit wat voor kleur men heeft of welke kleuren met draagt.
Welke voorkeur men heeft moet men zelf weten.
Men dient wel af te blijven van kinderen, gehandicapten en mensen die zich door hun hoge leeftijd niet kunnen verdedigen.
Ik begrijp dat men juist daarvoor er voor kiest om als flikkers door het leven te gaan, wat ik niet zo bezwaarlijk vind. Zolang er maar voldoende mensen met karakter zijn die de flikkers in hun hok houden.
Het heeft er geen “reet” meer te maken van de voorkeur van individuen.
Het is duidelijk een vorm van extreem fascisme.
Als er wat te lezen is over het nazisme van het Derde Rijk, over de gruwelijke daden die zijn gepleegd onder het T4-Program, dan wordt het duidelijk dat ook dat types waren die zich anders voelde als de gemiddelde hetero!

Marianne
Marianne
3 maanden geleden

Mooi toneelstuk! Mensen weer boos en weer extra geld voor de tafelheren en tafeldames….

Dat vind ik ..... ....
Dat vind ik ..... ....
3 maanden geleden

Dat krijg je met een Satanische regering….

Bataaf
Bataaf
3 maanden geleden

De mens had conform de bijbel in den beginne geen zelfbeschikking.(Eden)
Wie heeft hen die vrijheid gegeven?
Wie heeft hen de ogen geopend?

Satan dus!

Veel mensen die reageren vanuit hun dogma kennen hun eigen boek niet!
Geldt vooral voor hen die de drie zgn. monotheïstische religies aanhangen.

Lees de bron teksten.Lees ze en interpreteer ze niet!
Er staat wat er staat.

Satan is een titel geen naam.

Zgn. God was de eerste en grootste leugenaar.

Lees de bron teksten in hun originele taal!

En verder, hou religie a.u.b. voor uzelf.
Een pure scheiding van kerk en staat is de enige weg vooruit als we geen wederzijdse afslachting willen.
Stelletje fanatici bij elkaar!
Ga jullie schamen!!!

de buurman
de buurman
3 maanden geleden

En in de 2e huigelkamer maar weer verder liegen op een aantal echte politici na.
En dat mensen welke zich politie agent noemen dot werk steunen. door represie
uit te voeren
Hoe bizar.

Realist
Realist
3 maanden geleden

Middeleeuwse praktijken zijn zogenaamde gebedsgenezers, kortom charlatans, die verdienen aan het leed van een ander! Dat soort praktijken moeten ze inderdaad verbieden! Stelletje oplichters!

Juul
Juul
3 maanden geleden

Ik ben altijd argwanend van dit soort genezers, rijden allemaal in dure bak rond en miljoenen op de bank, á la Jomada. Maar politie in val lijkt me ook zere slechte zaak, het valt me op dat Nederland in een linkse fascistische staat is veranderd. Hebben we ook al gezien tijdens corona, waar politie aan de deur kwam etc. Zie wat overal gebeurt. Overal hangen camera’s, maar knapen uit Afrika filmen, dan krijg je politie aan de deur, telefoon met valse beschuldiging. Ter Apel. Luister goed hoe de Stasi werkt: https://www.youtube.com/watch?v=7XZ5XclNBkA

Marcel
Marcel
3 maanden geleden

Wat hier gebeurt is mensen tegen elkaar uitspelen. Onderdruk een bevolkingsgroep, gebruik eerst de media om een deel van de bevolking mee te krijgen, maar voor het tij gaat keren zorg je ervoor dat de onderdrukte groep in een slachtofferrol terecht komt, als de onderdrukte groep groter wordt of meer steun krijgt onder de bevolking, ga je ervoor zorgen dat de andere groep gehaat wordt.
Links vs rechts, christenen vs moslims, moslims vs lgbtq, lgbtq vs christenen, vrouwen tegen mannen, conservatief vs progressief, democraten vs republikeinen, Palestijnen vs joden, et cetera
Groepen die nu onderdrukt worden, worden later de onderdrukkers, en de onderdrukkers worden de onderdrukten, een eeuwig durende beweging, als slinger van een klok, maar de grote mensenmassa’s bewegen mee met de slinger en worden daders of slachtoffers, maar bijna niemand ziet het mechanisme; de hand die de slinger stuurt.
De Macht achter het wereldTONEEL heeft geen favoriete ideologie of religie, letterlijk iedere ideologie kan gereedschap worden om de mensheid te manipuleren.

Reneetje
Reneetje
3 maanden geleden

Het lijkt wel 1940-1945: Gestapo, Grüne Polizei, Sicherheits Dienst (SD), De Ordedienst (OD).

Josef
Josef
3 maanden geleden

Dat moet de politie/overheid bij de islam doen waar iedere keer opgeroeoen wordt anders gelovigen te doden/vervolgen met de uitroep alla hakkenmaar!!

Avo
Avo
3 maanden geleden

Inquisitie all over again maar nu uit de koker van overheid en de pharma kerk.

Annette
Annette
3 maanden geleden

Nou denk ik niet dat bidden helpt tegen ziektes, maar het is niet verboden. Die prikken hadden verboden moeten worden. En ik denk dat er veel kritischer naar kindervaccinaties gekeken moet worden, het zijn er nogal veel.

Utrecht345
Utrecht345
3 maanden geleden

Als ik die vreselijke ziekte heb en ik hoorde van anderen dat gebeds genezing hem of haar heeft geholpen dan ga ik dat ook proberen,schaad het niet baat het niet wat voor misdaad is dat nou?
Men zou het juist moeten steunen en respect er mee om moeten gaan ipv een kerk het huis van God binnen te vallen!
Maar die Onno is zelf homo,misschien daarom dat hij toestemming gaf aan de politie om die dominee te arresteren…

Tonny
Tonny
3 maanden geleden

Jomanda 2, groot gelijk dat ze die gek hebben opgepakt.

Dita
Dita
3 maanden geleden

De aanname dat Tom de Wal en zijn kerk ‘homo’s genezen’ komt voort uit lang geleden leugens/verzinsels van een journalist. Ik ben 2x aanwezig geweest en heb mij een poos verdiept in zijn boeken en YouTube. En hoewel het niet helemaal mijn ding is heb ik eervolle oprechte mensen ontmoet. Wie zich verdiept-maar wie doet dat tegenwoordig nog- zal zien dat er weer eens zwaar overdreven is. Jammer dat de LHBTQgemeenschap zich zo laat meeslepen, gekwetst ego… doe erns ondetxoek boor je schreeuwt… Van een burgermeester verwacht ik sws meer. Laat je toch eens allemaal niet zo ophitsen! Denk en onderzoek zelf! Het komische echter vind ik dan weer dat Frontrunners (zijn kerkelijke org) nu volop in de picture staat en dus gratis reclame 🙃

Back to top button
175
0
We lezen graag je reactie!x