Acteur Jim Carrey liep afgelopen weekend tijdens de Fashion Week over de rode loper. De 55-jarige komiek deed tijdens het modefeestje in New York een aantal opvallende uitspraken.
“Dit betekent allemaal helemaal niets,” zei Carrey tegen een interviewster van E! News. “Ik wilde het meest betekenisloze evenement vinden om mij bij aan te sluiten en hier ben ik.”
“Dit heeft geen betekenis,” zei hij. “Je moet toegeven dat het compleet betekenisloos is.”
Vrede
De enigszins verbouwereerde verslaggeefster zei dat op het feestje mode-iconen worden geëerd.
Carrey reageerde: “Ik geloof niet in iconen. Ik geloof niet in persoonlijkheden. Ik geloof in de vrede die ligt voorbij persoonlijkheden, voorbij uitvindingen en vermommingen.”
“Ik denk dat het dieper gaat dan dat,” zei Carrey. “Ik denk dat we een veld van energie zijn dat in het rond danst.”
Niet van ons
Alsof hij wil zeggen dat we verder moeten kijken dan de modeblaadjes, die ons vertellen wie we moeten aanbidden, wat we moeten dragen, hoe we eruit moeten zien, en in plaats daarvan in onszelf moeten kijken.
Toen de komiek werd gevraagd naar zijn outfit zei hij: “Ik heb me niet opgedoft. Er bestaat geen ik. Er gebeuren alleen dingen.”
Hij voegde toe dat de wereld niet van ons is en dat wij er allemaal niet toe doen.
Denk daar maar eens even rustig over na.
Bekijk het fragment hieronder terug:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Brits parlementslid keert zich tegen coronabeleid: ‘Er schuilt iets veel ergers in de schaduw’
Niets te zien hier: Ex-CIA-directeur aan de slag bij Oekraïens defensiebedrijf dat middelpunt is van corruptieonderzoek
Facebook-baas Zuckerberg uit zorgen in gelekte video
Europese Commissie staat invoer van 4 nieuwe GMO-gewassen toe
Grote corona-uitbraak in Amersfoort na vaccinatie: ‘Het zoveelste verpleeghuis’
Jezus gebruikte cannabisolie om wonderen te verrichten. Journalist onthult in dit filmpje hoe hij eraan kwam
Coördinaten van Grote Piramide komen overeen met lichtsnelheid. Is dit bewijs voor buitenaardse invloed?
Van Houwelingen waarschuwt voor club van Schwab: ‘Dit is wat ze willen gaan implementeren’
Kodak had geheime kernreactor met hoogverrijkt uranium