
De Amerikaanse officier van justitie Nico LaHood heeft gezegd dat vaccins autisme veroorzaken. LaHood, vader van een zoon met autisme, deed deze uitspraak in de documentaire Vaxxed: From Cover-up to Catastrophe.
In het fragment presenteert LaHood zich als de officier van justitie, om vervolgens te zeggen dat vaccins autisme veroorzaken. Toen zijn zoon werd ingeënt merkte LaHood dat de jongen veranderde. “We hadden opeens een ander kind,” zei hij.
Geen politiek correcte mening
“Mensen hebben het recht om hun mening te geven,” aldus LaHood. “Ik weet dat dit geen politiek correcte mening is. Zowel president Obama als gouverneur Rick Perry hebben kindervaccinaties openlijk gesteund, dus ik heb hetzelfde recht om me ertegen uit te spreken.”
Rechter Nelson Wolff, die een trailer van de film heeft gezien, is het met LaHood eens. “Hij is een geweldige vader. Hij is bezorgd omdat hij een zoon met autisme heeft. Ik heb een neef met autisme en weet hoe dat is,” zei de rechter.
Zelf onderzoek doen
De gezondheidsinstanties zijn van mening dat alle kinderen gevaccineerd moeten worden en dat vaccinaties veilig en effectief zijn.
LaHood roept ouders op om zich te laten informeren over deze kwestie. “Laat ouders zelf de keuze maken nadat ze onderzoek hebben gedaan,” zei hij.
Bekijk het fragment hieronder terug:
[KSAT]
Jawel , zelfs bepaalde medicijnen zijn zeer verdacht statines en ALS bijvoorbeeld , spierweefsel word namelijk behoorlijk afgebroken door deze rotzooi een ander woord heb ik er niet voor . Dat vaccin tegen baarmoederhals kanker ook rotzooi . We worden vergiftigt waar we bijzijn .
Ik denk dat deze man binnenkort een gedwongen vaccine gaat krijgen….
Dat hoeft ie mij niet te vertellen? Dat wistik al jaren!
Wist uw dat Officieren van Justitie de meeste georganiseerde delicten plegen.