Indien de Europese Unie een bedrijf zou zijn, dan zouden de directieleden – of in dit geval de Europese Commissie – nu allemaal in de gevangenis zitten.
Dat stelt leider van de Britse Onafhankelijkheidspartij Nigel Farage, terwijl hij refereerde aan het feit dat het jaarverslag van de EU voor het 18de jaar op rij is afgekeurd.
Desondanks wil de Europese Unie nog eens een biljoen euro afnemen van de Europese belastingbetaler. Het geld wordt onder meer besteed aan Hongaarse bedrijven die zijn gespecialiseerd in ‘het verbeteren van de levensstijl en -standaard van honden’. Ook wordt 400.000 euro gegeven aan de dansgroep de Vliegende Gorilla’s, met hun eigen ‘taal, ritme en muziek’, aldus Farage.
Hij merkt op dat de belastingbetalers er genoeg van hebben. Ze hebben genoeg van alle auto’s met chauffeurs, de extravagante gebouwen en het rondreizende circus dat ook wel het Europees Parlement wordt genoemd.
De Europese projecten die worden gefinancierd met belastinggeld lopen volgens Farage steeds uit op een mislukking. Het is volgens hem allemaal gebaseerd op de onjuiste gedachte dat de staat rijkdom kan scheppen wanneer ze beschikt over macht en geld.
“De dode hand van de bureaucratie vernietigt innovatie en banen in Europa,” besloot Farage. “Nationale democratie en vrije markten zouden een veel beter model vormen.”
Bron: YouTube/europarl
Gerelateerd:
- Nigel Farage haalt uit naar Barosso na jaarlijkse toespraak (video)
- Euroscepticus Nigel Farage komt naar Nederland (video)
- ‘Brussel is net als de Scientologykerk’ (video)
- ‘Van Rompuy en Barroso ergste mensen in EU sinds 1945’ (video)
- ‘Euro-Titanic heeft te weinig reddingsboten’ (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Duitse advocaten strijden tegen coronamaatregelen: ‘We staan niet alleen, we zijn met velen’
De aanval op de boeren gaat maar door: longontsteking door geiten?!
Gommers (nee, IC-capaciteit niet vergroten) ‘gefrustreerd’ dat IC-capaciteit niet vergroot is
Moedige begrafenisondernemer spreekt zich uit: ‘Dit heb ik nog nooit meegemaakt’
Reiner Füllmich: ‘Onze overheden zijn overgenomen door het World Economic Forum’
Unicum op Amerikaanse continent: Costa Rica verbiedt jagen
Duitse professor: ‘Lockdown volstrekt onnodig’. Deze grafiek zegt alles
Emeritus hoogleraar: door de ‘kletsargumenten van Timmermans’ zitten we nu met de brokken
VIDEO: Elke cel in ons lichaam is bezield door een stervende ster