Oud-luchtmachtpiloot Charles Hall claimt dat het Amerikaanse leger al sinds de jaren vijftig contact heeft en samenwerkt met aliens die hij Tall Whites noemt. Dat meldt de Britse krant Metro. Hall geeft op dit moment lezingen in Noorwegen.
In de jaren zestig bezochten de aliens samen met hun CIA-begeleiders casino’s in Las Vegas, waaronder het Stardust. Ze waren vermomd en droegen zonnebrillen, aldus Hall.
De Vietnamveteraan publiceerde een aantal sciencefictionboeken over zijn ontmoetingen met de Tall Whites, maar onthulde later dat ze echt hadden plaatsgevonden. Hij beweert dat het Amerikaanse leger technologieën gebruikte die ze van de aliens hadden gekregen, maar ervoor koos om het publiek in het duister te houden omdat de mensen er ‘niet klaar voor waren’.
“In 1964 werkte ik op de Nellis Air Force Base in Nevada waar ik zag dat het leger samenwerkte met een groep mysterieuze lange, blanke, mensachtige aliens,” zei hij. “Hun schepen waren in staat om sneller dan het licht te reizen omdat de relativiteitstheorie van Einstein niet klopt.”
Hall werkte op een legerinstallatie bij Las Vegas, waar een groot deel van het personeel contact zou hebben gehad met de Tall Whites. “Als je een Tall White tegen het lijf loopt weet je niet zeker of je naar een geest of een engel kijkt of dat je droomt.”
Auteur Nigel Watson zegt dat verhalen over aliens die in het leger infiltreren, niet nieuw zijn. In 1967 schreef Frank E. Stranges het boek ‘The Stranger at the Pentagon’. Het boek gaat over Valiant Thor, een wezen van Venus dat voor het Amerikaanse leger werkte en ontmoetingen had met presidenten Dwight Eisenhower en Richard Nixon.
“Hij kwam in 1937 naar onze planeet en vertrok in de jaren vijftig in een ruimteschip,” zei Watson. “Thor was twee meter lang, had bruin haar en bruine ogen. Hij leek op het eerste gezicht veel op een mens, maar had aan iedere hand zes vingers. Er werd gezegd dat hij 500 jaar oud kon worden, een IQ van 1200 en de bloedsomloop van een octopus had. Hij zou ook 100 talen hebben gesproken. In 2013 verscheen er een film over hem.”
[Metro]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Dit RIVM-rapport is niet groot in het nieuws geweest (en daar is een reden voor)
Elsevier-column over FVD wekt verontwaardiging: ‘Jullie horen in het rijtje van De Telegraaf’
De wereld staat in brand: wat is er aan de hand?
Weerstand tegen verandering
YouTube verwijdert kanalen met video’s over geneeskrachtige cannabisolie. Mensen komen in actie tegen doorgeslagen censuurbeleid van Google
Rutte wil vooral geen nieuwe tik op de vingers riskeren. Lees deze vlijmscherpe analyse over afschaffing referendum
VIDEO: Meisje (12) vanaf nek verlamd na vaccin tegen baarmoederhalskanker
Tienjarige runt eigen recyclingbedrijf
Rechtszaak tegen Rutte en NAVO gaat door bij Europees Hof