In november en december hebben zich een aantal onverklaarbare sterfgevallen voorgedaan in de luchtvaartwereld. Op 3 november vorig jaar overleed piloot Nicole Chang-Leng plotseling en onverwacht op 45-jarige leeftijd. Ze was de eerste vrouwelijke piloot van Air Seychelles.
Op 19 november raakte piloot Patrick Ford van vliegmaatschappij American Eagle kort na het opstijgen buiten bewustzijn. Hij overleed kort daarna in het ziekenhuis.
Steward Yasser Saleh van Gulf Air kreeg op 22 november een hartaanval en overleed. Het vliegtuig maakte een noodlanding zodat Yasser medische hulp kon krijgen, maar hij werd bij aankomst doodverklaard.
De 31-jarige stewardess Michelle Märkisch van de Duitse vliegmaatschappij Condor stierf op 4 december plotseling en onverwacht.
Op 15 december overleed copiloot Maurizio Liberatore van Edelweiss onverwacht op 27-jarige leeftijd.
De 24-jarige stewardess Greta Dyrmishi van Air Albania zakte op 21 december in elkaar en stierf nadat ze was geland in Londen.
(Video verwijderd? Klik hier...)
Zeer zeldzaam
De groep Airliners for Humanity, waar ook het Luchtvaart Collectief bij is aangesloten, vindt dat deze incidenten nauwkeurig moeten worden onderzocht. Neuroloog Jan Bonte is het met de conclusie eens. “Dit moet grondig onderzocht worden. Luchtvaartpersoneel wordt elk jaar gekeurd, deze mensen zijn dan ook extreem gezond. Wat was er met deze mensen aan de hand, dat ze plotseling overleden? Obducties en histologie,” schrijft Bonte.
“Bij het werken aan de zaak tegen de KLM vertelde ik al dat dit stond te gebeuren. En het gebeurt dus ook. Nu moeten we uitzoeken waardoor deze mensen plotseling overleden,” stelt de neuroloog.
“Eén van de piloten die ik ken laat mij weten dat het zeer zeldzaam is. Nu, aan het einde van zijn carrière, weet hij na zo’n 30 jaar van twee gevallen. Dan is dit toch gewoon opvallend,” benadrukt Bonte.







Sign of the Times: Buitenaardse energie (video)
‘Mijn oma is een oude milieuzeug’. Kijk hoe Duitse kinderen worden geïndoctrineerd
De NOS jokt en verdraait à raison van 50 miljoen euro per jaar de waarheid. Een reeks voorbeelden
Niet één, niet twee, maar DRIE Trump-schutters? ‘Het narratief dat Crooks alleen handelde is 100% aantoonbaar vals’
‘Er zijn 2 mogelijkheden: ze hebben geen enkel idee waar ze over lullen of ze liegen u keihard voor’
New York Times pakt uit: ‘UFO’s geborgen die niet op aarde zijn gemaakt’
Bosbranden in Australië veroorzaakt door klimaatverandering of groen beleid? Dit is de bittere realiteit
Arts moet meer gebruikmaken van alternatieve geneeskunde
Mensen worden bang gemaakt zodat ze zich laten vaccineren. Professor is vernietigend over deze prik