Buitenland

Ons zuurverdiende geld gaat via EU naar Italiaanse maffia: ‘Rutte moet zich kapot schamen’

Help anderen door deze informatie met je vrienden op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Italië kreeg tussen 2015 en 2020 een slordige 70 miljard euro uit de EU-begroting. Daarvan is de helft in de zakken van de maffia terechtgekomen, zei hoogleraar Vincenzo Musacchio tegen nieuwssite EUobserver. Een rechter uit Noord-Italië stelde dat er regels nodig zijn om te voorkomen dat er nog meer geld in handen van de maffia komt.

De maffia gebruikt corruptie in plaats van geweld om het geld te bemachtigen, zei professor Stefania Pellegrini van de Universiteit van Bologna. “En dat is wat er gaat gebeuren met het coronaherstelfonds,” voorspelt Pellegrini.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Witgewassen in Nederland

Het probleem speelt niet alleen in Italië, maar in heel Europa. De Italiaanse maffia wast het geld namelijk wit in andere Europese landen, waaronder Spanje, Duitsland (waar de Calabrische ‘ndrangheta veel macht heeft), Nederland en Groot-Brittannië.

Musacchio is pessimistisch: “We lopen minstens 10 jaar achter met het ontwikkelen van een gecoördineerde Europese strategie om de maffia te bestrijden. Toch hoeven we alleen maar – zoals de in 1992 door de Cosa nostra vermoorde rechter Giovanni Falcone al aangaf – het geld te volgen. Dat gebeurt in Europa niet.”

Dus ons zuurverdiende geld belandt via de EU in de zakken van de Italiaanse maffia en wordt vervolgens witgewassen in Nederland. Proost.

PVV-voorman Geert Wilders reageert boos:

5 49 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit goed?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

62 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ProAsfalt
ProAsfalt
4 jaren geleden

Het Nederlandse Volk vindt dat kennelijk geen probleem gelet op hun stemgedrag. Alleen PVV en FvD zijn tegen, 25 zetels van de 150. 125 zetels zijn dus voor en dat is 83%.

Edward
Edward
4 jaren geleden

Er is niet zoveel verschil tussen de maffia en onze “regering”. En Rutte schaamt zich nergens voor, die heeft namelijk geen geweten en geen actieve herinnering.

Carolina
Carolina
4 jaren geleden

De ene hand voedt de andere hand

salvar
salvar
4 jaren geleden

wat maffia we worden hier gegijzeld door de maffia.
of je nu:
1) jat
2) geld witwast
3) mensen gijzelen
4) mensen kapot spuiten
5) het leven zuur maken.
het is allemaal schijnheilig.
hier l*llen ze of ze het goed met ons voorhebben , nee dus.
geven ze hier om de burger , nee dus.
wat is het verschil geld witwassen of mensen een dodelijke spuit geven.

wie het weet mag het zeggen.
de duivel regeert.

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
4 jaren geleden

Ook PENSIOENPOT is leeggeroofd door de overheid,.. is doorgesluisd voor allerlei illegale activiteiten!.

Lucky
Lucky
4 jaren geleden

Rutte is zelf ook net zo verrot en corrupt. Dus verbaast mij niets

OptimaForma
OptimaForma
4 jaren geleden

Ik maak me ietsje meer zorgen op het moment over ziekhuizen die geld pakken zodra ze het woord covid ergens neerkalken en gemeentes die oerbossen verbranden en dit groene stroom noemen. Dat Italië een hels dollemansland is, net zoals Frankrijk in feite niet meer behoord tot de geciviliseerde wereld, interesseert me niet iets minder. Ik bedoel, waarom je druk maken over miljarden voor de maffia. Ze kopen er dure auto’s mee, vrouwen. Het is zo weer op. Die graaiende laffe linkse landverraders hier om de hoek in de gemeente, het rivm en het ziekenhuis, daar maak ik me drukker om.

MGTOW
MGTOW
4 jaren geleden

Ja, die Rutte heeft heel veel uit te leggen en moet voor het volkstribunaal verschijnen, maar Hugo blijf ik het ergst vinden.

jan1932
jan1932
4 jaren geleden

tja…. het is nu echt de fase dat alle leugens aan het licht komen en dat zijn er heel veel op alle gebieden, eigenlijk is hier alles een leugen vanaf het allereerste begin, maar we hebben het niet door gehad………..we leefden met z’n allen in een grote illusie, we hadden het niet door, we zagen het niet…… het ging van huisje,boompje, beestje naar biertje, terrasje, vakantie, en de schermen vertelden ons en lieten ons doen geloven dat we intelligent zijn en heel goed bezig zijn, en als er iets fout ging dan riepen we met z’n allen, het is niet mijn schuld, IK HEB NIETS GEDAAN, yeah right…. dat klopt ook we deden helemaal niets en waren passief,daar betalen we nu een hele hoge prijs voor, Het systeem waarin we met z;n allen leven vanaf het allereerste begin, dat we onze verantwoordelijkheid hebben af gegeven aan 150 nono’s in de tweede kamer, 150 nono’s die laten wij beslissen over ons leven en over het leven van kinderen. 150 nono’s die beslissen over 17 miljoen mensen, en dan heb ik het alleen over Nederland. In Duitsland is vanaf vandaag de grondwet gewijzigd en beslist er nog maar 1 over 80 miljoen duitsers, de dochter van jawel HITLER, kent u die nog…………
Vanaf het aller eerste begin hebben we ons onderworpen aan wetten,regels, geboden, aan rechters, juries en beulen, in de illusie dat die ons beschermen, maar die dienen alleen de machthebbers, wauw weer een grote leugen aan het licht….. dus wij hebben ons in de luren laten leggen, we zijn gemanipuleerd omdat wij daarvoor hebben gekozen,…. vanuit angst en de laatste jaren vanuit gemakzucht, want de schermen vertelden ons GEMAK DIENT DE MENS u hoeft niets meer te doen en dus zijn we passief geworden…. dat is ook weer een hele hoge prijs…we vonden het wel gemakkelijk om ons wijs te laten maken dat de machthebbers het algemeen belang dienen en dat wij ons alleen hoefden te richten op ons eigen belang…… wauw weer een grote leugen met een hele grote prijs…..wij lieten het toe dat volken die in harmonie, respect en wijsheid met de natuur leven, uit te roepen tot primitieven en inboorlingen, want wij komen het juiste brengen, yeah right, de huidige klimaar idioten zijn de primitieven, maar we lieten ons geloven ze hebben er voor gestudeerd dat heet wetenschap dus zullen ze het wel weten, NEE, niet dus weer een grote leugen…… het kan een heel lang verhaal worden maar dat kam niet meer, we hebben geen tijd meer……
Mijn vader zei op het moment dat de leugens aan het licht komen, dan kan je de waarheid in jezelf vinden in wat je bent…….dan weet je dat het moment is aangebroken, om geen slachtoffer meer te zijn….. maar de consequenties aanvaarden wat we zelf veroorzaakt hebben en opstaan en handelen….. je zult zien dat je dan niet alleen bent en de kracht van verbinding zal komen…… jij staat op en helpt de ander en ander helpt jou en zo wordt het sterker en sterker….. maar dat is een keuze…. je voert geen strijd maar je komt op voor elkaar jij bent er voor de ander net zo als de ander er voor jou is ……..ik voel mijn vader lachen en zegt heb geen angst , niemand is schuldig want gaat het niet om het gaat erom dat je je verantwoordelijkheid neemt …..

Niemand.
Niemand.
4 jaren geleden

Als ik oud en verschrompeld ben mag ik eindelijk genieten van mijn AOW en pensioen. Ohh wacht dat geld is dan verdwenen, weggegeven aan mensen die ik niet ken.

Henk R
Henk R
4 jaren geleden

De enige oplossing geeft Wilders al aan namelijk NEXIT . Een duur grapje dat Europa en het voordeel om geen paspoort te hoeven gebruiken is ook al wel achterhaalt met de invoering van de greenpas. Voor het bedrijfsleven zit er ook maar weinig voordelen aan, afgezien van wat multinationals. Maar ja , ook deze vluchten al naar Groot Brittannië naar afschaffing van de vennootschapsbelasting .

Rob1777
Rob1777
4 jaren geleden

rutte en schamen.
Die combinatie bestaat niet.

Joop
Joop
4 jaren geleden

Waarom krijgt Italie 70 miljard smeergeld – omdat de EU corrupt is en doodsbang is dat er een ITALEXIT komt.

Dan is het lastiger om hun *vluchtelingen / kalergy* plan uit te voeren, 90% van de illegalen komt via Soros NGO’s binnen via ITALIE.

Waarom krijgt Italie 70 miljard als het de DERDE goudereserve ter wereld heeft, denk daar maar eens over na.

https://nl.wikipedia.org/wiki/Goudreserve

Corona steun fonds my a$$ – wie gelooft het nog.

Hier een motie van het volk – motie Ruttler 2021 – *Rutte moet opdonderen en aftreden samen met Hugo Mengele*

Wie stemd voor ?

W Appie??
W Appie??
4 jaren geleden

Geen nieuws ze hebben deze altijd gesponsord alles wat gelukkig is verdraagzaam liefde vol behulpzaam dat is wat ze haten ze willen slaven voor gebruik misbruik onderdrukking moorden ??dat geeft ze voldoening zijn niet van onze wereld ?? Geef nooit toe dan ben je verloren en dat zijn wrange vruchten

t de vries
t de vries
4 jaren geleden

Dat wisten wij toch allang ,de melk koe van brussel zijn wij . Voornamelijk door een slap beleid door zo wel onze MP als de rest van de slaapkamers .Zij vinden het al jaren geen probleem dat het leeuwendeel van ons geld weggegeven word griekenland spanje italie .Maar vlak ook frankrijk niet uit .Brussel is het doorgeef luik ,en wij zijn de genen die afdragen al jaren lang en niet het minste .Dat er in italie geld verdwijnt in de zakken van de maffia gebeurd al jaren .Elk project dat daar opgezet word gaat onder controle van die misdaadorganisatie en word afgeroomd via bedrijfjes die al dan niet eigendom zijn van de maffia of van stroomannen .Deze manier van geld verkrijgen is al zo oud als de weg naar rome .Maar dit is niet alleen een gedeelte van waar ons geld verdwijnt ,ook kaag heeft er een handje van om meloenen te vergooien aan schimmige clubjes in het middenoosten schijnbaar heeft zij daar meer fiductie in dan dat geld hier in eigen land te besteden ,O nee dat is waar ook zij heeft niets met ons land laat staan met de nederlanders ze haat ons in het diepst van haar hart .Maar ook dat heeft zij niet let maar op haar gedrag .Het zelfde met rutte hij haat ons ook ,zijn beleids voering is niet gestoeld op nederland en de nederlanders maar op brussel en de boven hem gestelden .Die hij als pupet volgzaam gehoorzaamt . Wij hebben een regering die er niet voor ons is ons land uitkleed verwaarloost .En nu met corona nog gijzeld ook .Gijzeld en ons zo wel geestelijk als lichamelijk slaaf maakt onze economie ten gronde richt ons leger afgebroken heeft de ziekenhuizen uitgekleed heeft .Alles en alles heeft een rutte in drie coalities in de totale verroting gestord en nu rutte vier om het af te maken

Jenne Sr.
Jenne Sr.
4 jaren geleden

Het zijn geen pinuts 35 milliard, en geloof mij de regering is veel beter op de hoogte als wij, maar ze spelen het spelletje gewoon mee, inderdaad uit de Euro uit de Europese Unie, weer gewoon baas in eigen land, met bindend referendum, en eerlijke verkiezingen, en mensen die willen regeren psychologies testen, Rutte met zijn kromme rug en smalende h… lach valt dan zeker af !

Willem
Willem
4 jaren geleden

Doe aangifte tegen deze TOPCRIMINELEN! Met behulp van het uitgebreide opgestelde aangifteboek van misdaden door Artsen voor Waarheid. Wist u bv dat Rutte 26 januari 2021 in Washington DC het faillissement van de Staat der Nederlanden heeft getekend?

J. Onno Dekker
J. Onno Dekker
4 jaren geleden

Al die prostemmen komen uit de partijen, die totaal geinfiltreerd zijn door de deepstate. Mooi voorbeeld is nu ook Wopbke Hoekstra. Volg zijn CV.

Jeff
Jeff
4 jaren geleden

Zie je die hangjurk al zitten over 25 jaar in de remake van de Godfather? in zijn landhuis op Sicilië 🙂

Gerda Hoovorst geb. in 1943.
Gerda Hoovorst geb. in 1943.
4 jaren geleden

Tja, Rutte en Schamen , die vlieger gaat niet op bij deze persoon!.
Hij heeft belangen. Belangen die nog verborgen zijn. Althans? Corruptie viert helaas nog steeds in zijn vaandel. Hoe lang nog?

Lest best Vergezicht
Lest best Vergezicht
4 jaren geleden

Wilders heeft al een jaar lang zijn kop een meter in het zand zitten. Nu is dat nog 90 cm.
Wist niet eens wat Build Back Better was.
Of heeft hij hetzelfde geheugen als Rutte?

Pieternella
Pieternella
4 jaren geleden

Ik was vroeger nooit zo voor Nexit, maar hij heeft daar toch een punt. Helaas worden de meeste mensen heel boos wanneer je ze op een voor hen ongemakkelijk punt wijst. Ze willen er echt niet aan dat de overheid het niet het beste met ze voor heeft. Waarom is de rol van de kerk toch verdwenen? Het geloof in God is een stuk minder schadelijk dan het geloof in een virus dat nog nooit is geïsoleerd.

Geen schaap
Geen schaap
4 jaren geleden

Italië heeft, als derde land, de grootste goudvoorraad ter wereld van zo’n 4200 ton.
De waarde zal nu een bedrag zijn met 15 nullen achter de cijfers.

Wim Leurink
Wim Leurink
4 jaren geleden

En weer gaat die landverrader en aartsleugenaar minister-president worden als gevolg van de domheid van de bevolking en de lafheid van het nepparlement

Raymond
Raymond
4 jaren geleden

Psychopaten schamen zich nergens voor

Nijntje
Nijntje
4 jaren geleden

Psychopaten schamen zich nooit.

Onwell
Onwell
4 jaren geleden

Maffia (Rutte) voor maffia (Italië), zoiets als kinderen voor kinderen, maar dan niets ontziend en kwaadaardig.

Max
Max
4 jaren geleden

Rutte zal zich nooit schamen.
Er zijn geen mannen meer in deze generatie. Alleen conformistische opportunisten die allemaal carriere maken op basis van ‘Hoe wordt/ben ik een rat’ – vaardigheden.
De afgelopen 30 jaar is dat de teneur geweest. En dan komen de gewetenloze carriere ratten vanzelf bovendrijven in alle managment en topfuncties van alle gelederen. Of dat nou NL-Politiek en handhaving, EU, VN, WHO, WEF(prive-club) of gewoon in welke organisatie dan ook is.
Mijn opa’s generatie was nog van het slag wat daadwerkelijk ingreep tegen BAD man. Met Bad man valt niet te praten. Die moet je onschadelijk maken. Het liefst voordat ze je als schild in een oorlog misbruiken.
We hebben te maken met uitvoerders van aanhangers van eugenetics! Hallo, massamoord via injecties!!(ref. Mike Yeadon).
Holocaust verbleekt hierbij!
We moeten dit moorddadige psychopathische beleid uitroeien met wortel en tak! Het gaat om overleven!
Mannen kom op voor je gezin, de kinderen!!!
Wees geen kikker, ondanks kikkerlandje, wees een vent met ballen voor vrijheid!!

dna
dna
4 jaren geleden

EU is illegaal opgezet in the first place. De euro was een diefstal van de gulden. Maar ja, er lopen hier meer masochisten rond dan ooit. Zum kotsen

RayOflight
RayOflight
4 jaren geleden

… dus criminelen aan de macht. behalve wakker worden moet de samenleving ‘wise up’ criminelen verdwijnen niet zo maar. machtstructuren analyseren en de zwakkeschakels vinden. Maar denk dat dit niet echt gebeurt. Resultaat is dat nederland een crimineel land is/word. Dan kan ik hier rechters , politiemensen en mediamensen oproepen om na te denken in wat voor een land ze willen leven want blijkbaar vinden ze het geen probleem om in een crimineel land te leven. Begrijpen ze het niet dat hun kinderen hier geen toekomst hebben ? Lees nu het volgende commentaar… 83% het is om te huilen zijn nederlanders echt schapen met stockholmsyndroom ?

Axel M.
Axel M.
4 jaren geleden

Maffia,een criminele organisatie waarvan elke letter van het woord maffia voor een familielid staat die al heel lang
binnen de wereld criminele koningshuizen, die ook allemaal familie van elkaar zijn, ingetrouwd, dus één grote criminele bende. Het geld, ons geld gaat van de ene criminele familie naar de ander
het verandert alleen van bankrekening.

Arie
Arie
4 jaren geleden

Geert Wilders is gecontroleerde oppositie.
Hij zit hier om verdeeldheid te zaaien.
Mensen, wordt wakker.
Als hij echt het beste met ons voor heeft, had hij wel begonnen over de nep oranjes en hun bloeddrink hobby.
Maar daar hoor je ook Geertje niet over.
Geld naar Maffia? Kinderhandel bedoel je.

Back to top button
62
0
We lezen graag je reactie!x