
In Mongolië is een 1500 jaar oude mummie van een vrouw gevonden. Het schoeisel van de vrouw vertoont opvallend veel gelijkenissen met Adidasschoenen. Sommigen zien hierin bewijs dat tijdreizen mogelijk is.
Archeologen hebben de mummie gevonden in het Altajgebergte in Mongolië. “We leggen voorzichtig het lichaam bloot zodat experts het geslacht met zekerheid kunnen bepalen,” aldus B. Sukhbaatar tegenover The Siberian Times. “Deze persoon behoorde niet tot de elite. We denken dat het om een vrouw gaat omdat er geen boog in het graf is gevonden.”
Het graf waarin de vrouw is gevonden is drie meter diep. “Dat bewijst dat deze mensen zeer bekwame vaklieden waren,” aldus Sykhbaatar.
De schoenen van de mummie doen sterk denken aan Adidasschoenen met de bekende witte strepen. Toeval of bewijs dat tijdreizen mogelijk is? Verschillende tabloids schrijven erover. Ook op de sociale media veroorzaakt de vondst de nodige beroering.
“Complottheoretici geloven dat een 1500 jaar oude Mongoolse mummie die Adidasschoenen draagt het bewijs is voor tijdreizen,” schrijft de Daily Mail. “Is dit bewijs voor tijdreizen?” vragen The Sun en de Daily Star zich af. “Wetenschappers ontdekken 1500 jaar oude mummie in Mongolië die ‘Adidasschoenen draagt’,” kopt News.com.au.
Must be a time traveler. I knew we would dig one up sooner or later:)
Mummy found ‘wearing Adidas’ https://t.co/ob4E7m85Nj via @newscomauHQ— Jenahra (@Jenahra) April 13, 2016
[VRT]
Twin Towers zijn opgeblazen door Israëli’s, met hulp van zionisten binnen de Amerikaanse overheid. Professor in opspraak na controversiële tweet
Alles wijst erop dat de IJslandse Piratenpartij de volgende regering mag vormen
Buitenzintuiglijke waarneming wetenschappelijk bewezen
Mondkapjesplicht schept gevaarlijk precedent
‘Als wij massaal besluiten om ons niet meer te laten testen dan stopt deze waanzin’
“Straling van mobieltjes zorgt steeds vaker voor gezondheidsproblemen”
Deze ic-verpleegkundige zorgde voor kinderen die myocarditis kregen na de coronaprik, en werd ontslagen
Ex-agent die onderzoek wil naar Bodegravenzaak ‘voor de trein gegooid’ door Telegraaf: ‘Dit moet aangepakt worden’
VIDEO: Top 5 duistere geheimen van het Vaticaan