De Nationale Bond tegen Overheidszaken is een rechtszaak begonnen tegen het ministerie van Financiën, waar de Belastingdienst deel van uitmaakt. Die is verantwoordelijk voor de financiering van misdrijven tegen de menselijkheid waaraan de regering en zijn ambtenaren zich schuldig maken, stelt de Bond.
“Betaal je belasting, dan financier je een organisatie die misdrijven tegen de menselijkheid pleegt. Je helpt feitelijk mee aan de opbouw van een totalitair bestuurlijk systeem dat jou, je geliefden en alle andere Nederlanders geen enkele vrijheid meer zal toestaan. Zelfs niet de vrijheid om over je eigen lichaam te beschikken,” aldus de Bond.
De Bond somt op:
“Wij Nederlanders betalen nu belasting voor het financieren van een oorlog in de Oekraïne, een oorlog die niet de onze is! Met grote gevolgen: wij worden in een oorlog betrokken met één van de grootste kernmachten ter wereld.”
“Wij Nederlanders betalen nu belasting voor het financieren van sociale huurwoningen, die niet voor ons gebouwd worden, maar voor statushouders!”
“Wij Nederlanders betalen nu belasting voor het financieren van het World Economic Forum dat met een illegale staatsgreep het beleid voor ons bepaalt, met onze regering als medeplichtige!”
“Wij Nederlanders betalen nu belasting voor het financieren van een klimaatfonds van miljarden euro’s, waar wel geld voor is, terwijl de Nederlandse burgers honger lijden en in de kou zitten, en het mkb samen met de boeren kapot wordt gemaakt!”
“Wij Nederlanders betalen nu belasting voor het financieren van indoctrinatie op de scholen van onze kinderen!”
“Wij Nederlanders betalen nu belasting voor het financieren van staatspropaganda op de publieke omroep, om het volk continu te misleiden!”
Er zit volgens de Bond maar één ding op, en dat is stoppen met de financiering met onze belastinggelden. Ben je het hiermee eens, dan kun je hier meedoen aan deze collectieve rechtszaak van de Bond. Je kunt deelnemen als belanghebbende om deze rechtszaak te steunen.
Wat eist de Bond?
- Een verbod op het heffen van btw op energieheffing
- Een verbod op het heffen van btw op levensmiddelen
- Een verbod op het financieren van het ongekozen World Economic Forum (The Great Reset-agenda)
- Een verbod op het financieren van ‘klimaatfondsen’ en ‘slavernijfondsen’
- Een verbod op het financieren van de Oekraïne voor het voeren van een oorlog tegen Rusland
- Het beëindigen van de woonvoorrang van statushouders op sociale woningen
- Een verbod op het financieren van de publieke omroep (NPO) zolang de objectiviteit in hoor en wederhoor wordt geweerd
- Een verbod op het subsidiëren van scholen, hogescholen en universiteiten die zich schuldig maken aan indoctrinatie
“Samen staan we sterk om de World Economic Forum-dictatuur te beëindigen!” zegt de Bond nog.
Hier vind je meer info over de rechtszaak.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Brekelmans maakt opmerkelijke ommezwaai: ‘En dan 2,5 jaar lang mensen die hiertoe oproepen voor landverrader uitmaken’
Van der Staaij tegen Paternotte: ‘Laat dat 2G-plan toch varen’
Mysterieuze UFO boven Amerikaans eiland leidt tot speculatie over aliens. Weet jij wat dit is?
VIDEO: Italië in de ban van indrukwekkende graancirkel
Trump maakt ‘complottheoretici’ onaantastbaar door ze uit te nodigen in het Witte Huis. Worden hun gebeden gehoord?
Geheimen van de onsterfelijke kwal
“EU was idee van Hitler: bewijs dat Duitsland WOII heeft gewonnen”
Gelekte WikiLeaks-documenten: VN erg geïnteresseerd in vliegende schotels
Dit Europarlementslid draagt OneLove-band ‘absoluut’ niet: ‘Fel tegen agenda die pedofilie probeert te normaliseren’