CoronaBuitenland

‘Eindelijk wordt toegegeven dat lockdowns dodelijker zijn dan corona’

Help door deze informatie met anderen op je social netwerk te delen!

De lockdown lijkt dodelijker dan corona, melden Britse media. Het bericht is opgepikt door De Telegraaf. In de afgelopen maanden stierven in Engeland en Wales iedere week zo’n 1000 personen meer dan normaal. Hier is het aantal mensen dat overleed met corona niet meegerekend.

De Britse gezondheidszorg kampt met enorme problemen. Officieel moeten ambulances binnen acht minuten reageren op een oproep, maar in Cornwall moest een 90-jarige vrouw 40 uur wachten.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

De Britse overheid gaat een onderzoek instellen. “Heel goed als de Tweede Kamer ook hier een onderzoek naar doet instellen. De data niet alleen door het CBS of RIVM laten analyseren, maar toegankelijk maken voor iedereen,” zegt wetenschapper Marc Jacobs.

Dodelijk!

“De wappie-scheldkanonnades, kunnen we daar dan nu afscheid van nemen?” vraagt jurist Sietske Bergsma.

PVV-Kamerlid Fleur Agema twittert: “Onze regering koos voor hetzelfde coronabeleid. Door de bewuste keuze van het niet investeren in extra ic-capaciteit, maar vier lockdowns te combineren met het afschalen van reguliere zorg. Dodelijk!”

“Nooit meer lockdown. Nooit!” stelt BVNL, de partij van Kamerlid Wybren van Haga. BVNL-bestuurder Hans van Tellingen voegt toe: “Ah. En nu dringt het ook door tot de Nederlandse reguliere media. De schade vanwege lockdowns lijkt veel groter dan de (vrijwel non-existente) voordelen. Wanneer volgt het Nederlandse CBS?”

Prikken buiten schot

“Eindelijk wordt er toegegeven dat lockdowns dodelijker zijn dan corona, iets wat al bekend was in maart 2020. Opnieuw wordt gepoogd om de prikken buiten schot te houden. Het regime zoekt een uitvlucht en geeft een deel toe om het andere te verhullen,” stelt Viruswaarheid-voorman Willem Engel.

Volgens Volkskrant-journalist Maarten Keulemans is het niet waar. “Bij De Telegraaf denken ze dat lockdowns zorgen voor ‘meer doden dan corona’. Maar het zit totaal anders in elkaar,” beweert hij.

Interessant

Vind je deze informatie interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 96 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

96 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Eagle_Eye
Eagle_Eye
3 jaren geleden

Pas op! Door nu te doen dat de lockdowns oorzaak zijn van de (over)sterfte, en dus de vaccins buiten schot blijven, hebben ze straks een reden om u alsnog naar die gifspuit te duwen: “Voorkom een lockdown, laat u vaccineren.” En wederom worden QR toegangseisen gesteld, waarbij u dit keer zonder vaccin wellicht nergens meer binnen mag.

Het zijn sluwe spelletjes die worden gespeeld.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
3 jaren geleden

Mooi!!!

En wie gaat de geleden schade vergoeden???!!!

Aan welk loket moet ik zijn???!!!

Roept u maar!!!!!!!

X-R
X-R
3 jaren geleden

Maar het gaat gewoon weer terugkomen dit najaar.

Thom
Thom
3 jaren geleden

Het zijn niet de lockdowns lijkt mij, wat het wel is hoef ik hier niet uit te leggen…

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
3 jaren geleden

De lockdown opzettelijk gedaan, GROTE VOLK OPRUIMEN… Ze worden allemaal opgepakt voor GENOCIDE..

Marrob BE
Marrob BE
3 jaren geleden

Het asielbeleid is een ramp en mensonterend.
Het stikstofbeleid is een ramp en boeronterend.
Het coronabeleid is een katastrofe en mensonterend.
Oppakken die lui van VVD, D66, CDA en CU.
Toch maar een volksgericht met een tribunaal.
Ze hebben gigantisch veel doden op hun geweten.

John Kuhles
John Kuhles
3 jaren geleden

iets wat 2 jaar lang werd afgedaan als “complot denken” en je verloor je fb of twitter account als je het kon onderbouwen!

Mary
Mary
3 jaren geleden

En wat is dodelijker dan een lockdown?
Mooie afleiding dit.
Fuckcin fuckcin fuckcin (hh)

Raymond
Raymond
3 jaren geleden

Naar mijn mening wordt dit nu puur en alleen naar buiten gebracht door de corrupte media om een vaccinatieplicht in te kunnen stellen. Hoop dat ze het proberen, wordt het hier hopelijk net als Sri Lanka

B.watervogel
B.watervogel
3 jaren geleden

Ik dacht hetzelfde toen ik de kop las van dit artikel, ‘wat Willem Engel zegt over de prikken’, ze proberen er weer mee weg te komen. ” ze zoeken een uitvlucht” en gelijk heeft Willem.

Hein Snugger
Hein Snugger
3 jaren geleden

Men kan een deel van het volk de hele tijd voor de gek houden of het gehele volk voor een deel van de tijd, maar ze kunnen nooit het gehele volk de hele tijd voor de gek kunnen houden.

Mar
Mar
3 jaren geleden

En zie hier inderdaad worden richting de gifspuit gedouwd, en dan zijn er nog meer doden, want dat willen ze graag. En dan moeten de ongevaccineerden ook, en dat willen ze niet. Stelletje…….zijn het

salvar
salvar
3 jaren geleden

combinatie van lockdowns en muilkorf of de muilkorf niet nog te veel belangen.
nu het mes op de keel van rivm omt en natuurlijk de alien kuipers/ de jonge.

semper amici
semper amici
3 jaren geleden

Na 35 jaar te hebben gevoetbald is 1 van mijn enkels verrot geschopt. Een half jaar geleden verzwikte ik die zelfde enkel. Arts gaf de verzwikking de schuld, zonder naar het verleden te kijken / checken.

Geen angst
Geen angst
3 jaren geleden

Ja meneer Keulemans. Die prikken veroorzaken ellende. Maar dat willen ze niet toegeven. En meneer Keulemans, wat is uw rol hierin?

Henk
Henk
3 jaren geleden

Het ligt dus aan de lock-down, maar nog steeds absoluut niet aan de prik. Ik ben bang dat het nieuwe naratief gaat worden: alleen lock-down voor de niet geprikten en dan iets strenger.

Thoughtful
Thoughtful
3 jaren geleden

Tuurlijk, en al die hulpbehoevenden in verzorgingstehuizen, die al jaaaaren in een “lockdown” zitten?
Volgens mij veranderde er voor die mensen niets.
Oh, wacht ‘ns , iets met een spuitje?
Kop dicht! Het waren de “lockdowns”.. BEGREPEN?

Willem
Willem
3 jaren geleden

Ik ben erg benieuwd hoe het dan “heel anders” in elkaar zit, volgens Maarten Keulemans….
Klimaat? Want dat wordt tegenwoordig ook al van stal gehaald als “doodsoorzaak”…. Vast “gestikt” in de “opgestapelde (??)” hoeveelheid stikstof van minister van der Wal….
Geef nou onderhand eens gewoon toe dat die experimentele en NOOIT officiële GOEDGEKEURDE mRNA en Vector injectiesvan Pfizer, Moderna, Janssen en Astra Zeneca, maar “tijdelijk (!!)” als “noodgreep” zijn toegelaten.
Dat het onomwonden genetische manipulatie in onze cellen en stimulatie tot het produceren van lichaamsvreemde spike eiwitten betreft, óveral, in alle organen, in het menselijk lichaam.
Dat alle, mogelijk afschuwelijke, (bij)werkingen onvoldoende onderzocht zijn en we nu hoogstwaarschijnlijk getuigen zijn van desastreuze gevolgen.

De “Wappies” waarschuwden hiervoor vanaf het begin, deskundigen werden monddood gemaakt en gecensureerd, Sterker nog, alle burgers (en tegenstanders) werden, zelf op straffe van zware boetes en/of sancties zelfs verplicht (!!) zich hiermee te laten injecteren.
Wat helemaal de limiet is dat kinderen die geen risico liepen op een dodelijke Corona infectie, zonodig ook geïnjecteerd moesten worden en zelfs de ouders hiervoor Wettelijk uit de ouderlijke macht werden gezet.
Hoe (gespeeld !!) dom moet je zijn als je dit nu nog steeds niet onder ogen wilt zien.
Ik hoop dat de daders en degenen die zich hier hemeltje-schatrijk hebben gemaakt en hun “macht” hebben misbruikt, hun verdiende straf krijgen

Roe
Roe
3 jaren geleden

Nu ook nog even toegeven dat de PRIKKEN nog dodelijker zijn dan de lockdowns (??????) en dan is het verhaaltje helemaal rond.

Hamala
Hamala
3 jaren geleden

Wat een Wappie is Maarten Keulemans!
Een echte jartelwappie nog wel te verstaan, die moet eerst maar eens afkoelen

loj
loj
3 jaren geleden

Nee, de vaccins zijn dodelijker. Waarom proberen ze keer op keer de feiten te verdraaien? De 5de prikronde komt eraan..
De chemobak is er niks bij.

Toine
Toine
3 jaren geleden

het hele corona gebeuren is een grote hoax. het hangt van leugens en bedrog aan elkaar. Dat was vanaf het begin duidelijk en hopelijk gaat de grote massa het nu langzaam aan begrijpen

Marie
Marie
3 jaren geleden

En de gifspuiten en smerige “tests” dan?
Beetje toegeven (“lockdowns dodelijker dan corona”) en er mee wegkomen. Gifspuiten waren veel dodelijker!!!!

Archibald
Archibald
3 jaren geleden

Kan die volkskrant ontkenner dan ook even melden hoe het anders zit? Buiten dat de regering ook in deze niets te zeggen heeft! Het is het wef die overal in de werelde de touwtjes in handen heeft.

Kees
Kees
3 jaren geleden

Volkskrant-journalist Maarten Keulemans, afgestudeerd aan de lage kleuters school
met een -3 op zijn rapport.
Leert deze Jan Eikel het nooit en is de Volkskrant een te huis voor debielen , dat zelfs
de leiding niet ingrijp om deze idioot eruit te trappen.
Mogelijk zijn zij van het zelfde soort.

ALF
ALF
3 jaren geleden

Ze Schuiven de vaccinatie doden
Bij de lockdown doden

Eelke Piers
Eelke Piers
3 jaren geleden

…….Maar het zit totaal anders in elkaar,” beweert hij………
Waarom wordt niet verteld, dus het halve verhaal

Fransdo
Fransdo
3 jaren geleden

‘Volgens Volkskrant-journalist Maarten Keulemans is het niet waar. “Bij De Telegraaf denken ze dat lockdowns zorgen voor ‘meer doden dan corona’. Maar het zit totaal anders in elkaar,” beweert hij.’

Het gebeurt niet vaak dat ik het oneens ben met de berichten hier en eens met de Volkskrant.

Mensen hebben ook in Engeland in lock-downs gezeten. Op een gegeven moment kwamen daar de spuiten bij en mensen overleden daar aan, niet aan de lock-downs waar ze voorheen in hadden gezeten. Maar erkennen dat mensen bij bosjes omvielen dóór de vaccins was te veel gevraagd. Daarom moest er een zondebok gevonden worden en dat zijn de lock-downs geworden waar mensen in gezeten hadden.

En dus blijf ik er bij dat mensen zijn overleden door de vaccins en niet door de lock-downs.

Maar goed, als ze in hun eigen leugens gaan geloven dan heb ik er in dit geval geen moeite mee als hiermee toekomstige lock-downs worden voorkomen.

Mij persoonlijk heb je daar niet mee. Ik heb en zal me niet laten inspuiten en als de lock-downs vanwege de leugens niet meer komen, prima, dan ga ik gewoon zonder QR-codes naar restaurants wat ik nu overigens ook al doe.

Een beetje ‘angst’ heb ik wel want als overheden gaan geloven in hun eigen leugens en daarom geen lockdowns meer doen, wat verzinnen ze dan? Gedwongen inspuitingen omdat je anders geen passpoort of rijbewijs meer krijgt?

Ik bedoel het woord ‘angst’ natuurlijk ironisch want echt bang ben ik niet. Maar deze overheden zijn er in hun eigen domheid gek genoeg voor. En het is die onmetelijke overheidsdomheid waar ik het meest vang voor ben.

Wat wel weer leuk is, is het zoveelste probleem wat overheden nu over zich af hebben geroepen. Als je als overheid toegeeft dat je mensen met injecties hebt vergiftigd tot dat de dood er op volgde dan heb je een probleem want dan kun je aansprakelijk gesteld worden voor de consequenties daarvan. Dat kan nu overigens ook al alleen gaat je dat voor D66-rechters waarschijnlijk niet lukken. En dus niet toegen dat de injecties dodelijk zijn en waren.

Maar als je dan wel gaat toegeven dat de lock-downs gezien moeten worden als doodsoorzaak ook dan heb je als overheid een probleem.

Dus wat moet je nu kiezen? Ik denk dat ik het wel weet maar dat ga ik hier niet mededelen omdat ik meelezende ambtenaren niet wijzer wil maken.

Asja
Asja
3 jaren geleden

Miss gaan ze zeggen om een lockdown te voorkomen….mondkapjes 1,5m en verplicht vaccin… vertrouw het niet zo als t in de msm naar voren komt

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

zo worden de dodelijke prikjes omzeild.

het is niet of/of, maar en en en en en en….

Namets
Namets
3 jaren geleden

Aan Corona is niemand gestorven!!
Aan de Lockdowns en de MRNA Gifspuiten WEL!

Niemand.
Niemand.
3 jaren geleden

Oversterfte komt door de spuiten. Geen twijfel over mogelijk.

Niet door zelfmoorden, niet door lockdowns, niet door het klimaat, niet door CO2, niet door hard sporten, niet door drugsgebruik of whatever.

De spuiten zijn verantwoordelijk. Kijk naar Afrika en dan naar het westen, het is een lachertje. Wie dit niet ziet is echt blind.

Overheid=Nazi
Overheid=Nazi
3 jaren geleden

Alles om niet te hoeven verklaren waar de oversterfte vandaan komt. “De oorzaak is waarschijnlijk dat mensen niet of te laat een arts inschakelden bij de eerste signalen van een ziekte.” Ja vast. Laat corrupte Ab het uitleggen bij kotsnek op staatstv. We geloven het.

Dutch warrior (Soldier of God)
Dutch warrior (Soldier of God)
3 jaren geleden

Ze moeten ergens de vaccinatie slachtoffers weg moffelen. Dus op die manier. Best kans dat dit van stal is gehaald omdat het kraakt en piept. De weerstand groeit gelukkig als een razende.

Piet
Piet
3 jaren geleden

De Jonge koos voor de opleiding van 5.000 boa,s I.p.v. Te investeren in de zorg. Hij zei ook nog dat er binnen 10 jaar nog maar de helft van het aantal ziekenhuizen zou zijn.
Wat wist hij meer?? Was dat het resultaat van de prikidioterie?
En ook nu wordt er weer in de zorg sterk bezuinigd. Het belastinggeld gaat liever naar de binnenkomers / buitenland / EU bende, dan naar het eigen volk.

Onheilsprofeet!
Onheilsprofeet!
3 jaren geleden

Die Knullemans toch.! Onze IWAB ofwel ik weet alles beter. Goede benaming eigenlijk voor deze valse “ profeten”; iwabbers.

TOS
TOS
3 jaren geleden

Mensen met logica en een niet-ambtenaren-baan hadden dit al kunnen voorspellen, maar van hogerhand hangt het oor naar gekke griezels als Gates, Schwab en Soros. En dan zal je zeggen: nu zal het wel afgelopen zijn, toch? Het is kolder gebleken. Toch?

Ach welnee, het gaat gewoon door met zweren en etteren. Iedere sector die je maar kan bedenken is verziekt door opgelegd zwijgen en maar lekker meeheulen om niet buiten de (abnormale, het zogenaamde nieuw-normale) toon te vallen.

Wanneer je het doorhebt, ontwikkel je iets in je waardoor je je op onzin gaat instellen. Om de onzin heen leven en de gekte blijven benoemen is denk ik erg belangrijk tegenwoordig.

Jammer
Jammer
3 jaren geleden

Wat een gezwarte piet weer, we weten toch wie al die doden en schade hebben veroorzaakt. We weten toch wie de Covid-19 Hoax heeft bedacht, we weten toch wie de Lockdown afkondigde. Het enige wat nog moet gebeuren, dat is de daders voor een Tribunaal brengen.

Habeas Corpus.
Habeas Corpus.
3 jaren geleden

Meneertje kwiebus was hiervan op de hoogte en hij niet alleen. Stond in het rapport van ambtenaren, wat hij snel en zorgvuldig in de onderste lade, gans onderaan, wegmoffelde.

Conclusie van het rapport was dat een lockdown 6x meer qaly’s kostte tov covid gewoon laten uitrazen.

We hebben, als ik me niet vergis, er zeker 2 gehad voordat er goed en wel geprikt werd. Hoe kan men dan nog ooit in eer en geweten zoiets uitvoeren. (Laat staan prikken.)

Wanneer men nu tegen ongeprikten zegt dat die in lockdown moeten, tenzij ze zich laten prikken, is dit in principe absurd, want het huidige risico op een slechte afloop van een besmetting is wegens sterk minder virulente varianten, danig afgenomen.

De factor 6 is maw sterk toegenomen. Nog meer schade bij lockdown dus. Als men nu uiteindelijk toegeeft dat lockdowns dodelijker zijn dan covid, hoe kan men die dan nog ooit invoeren?

Bovendien zijn er velen geprikt met het wondermiddel dat als enige, de van boven gestuurde oplossing was. Wat is het probleem dan? Wetkt het dan toxh niet zo goed. Zo ja, dan is er stevig gelogen.

Maar, buiten NL, is er, voor zover ik weet, in EU, het laatste jaar, nergens nog een lockdown geweest. De oversterfte kan dus nu niet van lockdowns komen. Vanwaar komt die dan wel? Wie het weet mag het zegggen.

Kundalini
Kundalini
3 jaren geleden

Een vlieg dood je ook niet door er vol met een bijl op in te hakken.

toetssteen
toetssteen
3 jaren geleden

Mijn lieve man is het slachtoffer geworden van die belachelijke maatregelen. Zijnde kankerpatiënt werd hij meer dan een jaar genegeerd. Fataal.
De kanker was redelijk tot staan gebracht, toen hij eindelijk terug mocht komen was het dermate uitgezaaid dat te volgende chemo plus bestralingen de dood nog sneller brachten.

Jerrel
Jerrel
3 jaren geleden

Uit de huidge cijfers, wereldbevolking 7.8 miljard en het aantal coronadoden wereldwijd tussen de 6 en 12 miljoen, concludeer ik o.b.v. 12 miljoen doden dat dit aantal 0.15% van de wereldbevolking vertegenwoordigt.

Rechtvaardigt dit cijfer alle maatregelen?

Anja
Anja
3 jaren geleden

Lockdowns hebben heel veel ellende veroorzaakt en dus ook doden: zelfmoorden die explodeerden, mensen die nauwelijks nog in contact komen met elkaar en dus met ziekmakers, zodat het immuunsysteem verzwakt (waardoor je dus makkelijker overlijdt aan griep, etc.). Dan heb je nog de uitgestelde zorg, ook een gevolg van de lockdowns trouwens…

Maar het overgrote deel van de oversterfte is te wijten aan de prik. Dat staat vast. Er komt steeds meer bewijs boven tafel. En dat probeert men te verdoezelen.

Fijn dat de Telegraaf nu een deel van het verhaal toegeeft, maar men heeft zoveel boter op het hoofd (en alle andere mainstream media) dat ik niet veel waarde hecht aan deze “uitspatting”.

Anoniem
Anoniem
3 jaren geleden

Die Maarten Keulemans is schadelijk voor de maatschappij en een schande voor de journalistiek. Hij moet zo snel mogelijk van het podium verdwijnen met zijn fakenieuws verspreiding.

Janszn
Janszn
3 jaren geleden

Iedereen praat maar over vaccins. Het zijn geen vaccins, maar “vaccins”.

Iedereen heeft echte vaccins gekregen tegen polio, kinkhoest, etc.
U heeft geen polio, kinkhoest etc. gehad.
Heel veel mensen hebben inmiddels 4(vier) prikken gekregen tegen corona (griep).en
heel veel mensen hebben al drie keer corona(griep) gehad. Die prikken helpen heel goed
om de portemonnee van Pfizer etc. te spekken.
De griepprik helpt ook niet, die is gebaseerd op het iris van her jaar daarvoor.
Voelt u zich rot? Lekker met een drankje en paracetamol naar bed. Laat je verwennen en na 5 á 7 dagen is het voorbij.
Ja, inderdaad, sommigen gaan dood door de griep, dat is al eeuwen zo. De huidige behandelingen in de ziekenhuizen zijn dodelijker.

Janosch
Janosch
3 jaren geleden

Die Keulemans zouden ze het schrijfrecht moeten ontnemen….

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
3 jaren geleden

Nou als je de overheid nou nog eens de beslissing hierover gaf?

Marcow
Marcow
3 jaren geleden

Ook het vertrouwen in deze overheid is zeer schadelijk.
Het onvertrouwen.
Deze regering Rutte Kaag is dodelijk.
En daar moet opgetreden worden.
Lijfsbehoud.

Dus massaal de boer op richting DH.
Voor onze bescherming.
Weg met dit gedrocht.

Actie revolutie.
Nu met zijn allen de boer op.

Leinad
Leinad
3 jaren geleden

Komt niet door de lockdowns natuurlijk.

TEUWEN HARRY
TEUWEN HARRY
3 jaren geleden

wanneer wordt er eindelijk afgerekend met deze dombo. Deze vent verdient een zware straf wegens het verspreiden van fake news

Vilseledd
Vilseledd
3 jaren geleden

De cognitieve dissonantie is zo groot, dat mensen dot bericht niet bewust zullen oppikken, laat staan doordenken. Als ze echt de bedoeling hebben dit te laten doordringen, heb je een grote show nodig, waarbij alle omroepen het de hele dag over dit onderwerp hebben. Anders is de reactie: “Ach, je weet niet meer wat je moet geloven,” en eindigt het op de hoop van berichten, dat eerst boter slecht is en 10 jaar later margarine.

Inhetmeer
Inhetmeer
3 jaren geleden

Die Keulemans is echt een produkt van de volkskrant……welke volkszanger noemde dat ik alweer een papieren drol. Ah….. Joop Visser was dat.
” Onze Jan is manager geworden”…..ook een volkomen ware liedtekst van hem. Staat op youtube. Onder de paraplu van die tekst kun je gerust alle ‘deskundigen’ scharen.

gezonddenker
gezonddenker
3 jaren geleden

wil keulemans dan ookzijn nietszeggende antwoord onderbouwen

nico
nico
3 jaren geleden

Jaa mensen we moeten zorgen dat er geen lockdown komt ,dus rennen, haal snel de gifspuit en voorkom een lockdown.

Pieternella
Pieternella
3 jaren geleden

En natuurlijk geen onderbouwing over hoe de dodelijker de lockdowns dan waren.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
3 jaren geleden

De gifspuiten zijn in ieder geval niet dodelijk…🙄

Back to top button
96
0
We lezen graag je reactie!x