De jaarlijkse bijeenkomst van het World Economic Forum ging dit jaar niet door ‘vanwege de aanhoudende coronapandemie’. De internationale topbijeenkomst zou zich onder meer richten op het gebruik van de nieuwste technologieën, zoals kunstmatige intelligentie en robotica.
Ook een andere bijeenkomst van het WEF, het zogeheten Open Forum, gaat niet door. Dat heeft te maken met doodsbedreigingen, meldt de Zwitserse omroep SRF. Het WEF heeft het Open Forum, dat ook voor gewone mensen toegankelijk is, opgericht om interactie te bevorderen.
Achter gesloten deuren
Diverse medewerkers hebben in de afgelopen maanden bedreigingen en zelfs doodsbedreigingen ontvangen van ‘complottheoretici’, laat de persafdeling van het WEF weten.
Op een publiek toegankelijke bijeenkomst is het lastiger om de veiligheid te waarborgen. In tegenstelling tot het Open Forum vindt de rest van het WEF achter gesloten deuren plaats. Daarnaast zijn bepaalde maatregelen ‘vanwege de pandemie’ moeilijk uitvoerbaar. Daarom is besloten de bijeenkomst niet door te laten gaan, schrijft SRF.
Kritiek
Het Open Forum is in 2003 voor het eerst gehouden. Aanleiding hiervoor was de kritiek dat de gewone man geen toegang had tot discussies op het WEF.
[SRF]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Demonisering Rusland bedoeld om derde wereldoorlog uit te lokken. Hier hadden ze geen rekening mee gehouden
22 juni: ‘Grootste demonstratie ooit in Nederland’ tegen ‘moordplannen’ van Den Haag
Elfen leggen snelwegproject stil in IJsland
Er zijn inmiddels al 3560 studies over de problemen rond de covidvaccins, waarom horen we hier NIETS over?
VIDEO: NASA-satelliet spot vreemd bolvormig object op Marsoppervlak
Zoon van WEF-oprichter heeft slecht nieuws voor de wereldbevolking
Gebruik je gedachten om je realiteit te verbeteren
VIDEO: “Bewijs! McDonald’s licht je al jaren op”
Vliegtuigstrepen bestaan uit giftige stoffen. Volgens deze wetenschapper zijn dit de duistere redenen achter chemtrails