
Een Zweedse arts stelt dat de autoriteiten oudere coronapatiënten geen zuurstofbehandeling willen geven die levensreddend zou kunnen zijn.
Dr. Jon Tallinger, die op social media bekendstaat als ‘Dr. Whistleblower’, heeft zo’n 2000 patiënten onder zijn hoede.
Hij verscheen op dinsdag in een YouTube-video van Angry Foreigner om te praten over zijn bevindingen, aangezien de Zweedse media er niets over willen schrijven.
Stikken
Tallinger legde uit dat coronapatiënten in verzorgingstehuizen alleen morfine toegediend mogen krijgen tegen angst.
In een instructievideo die de autoriteiten naar zorgmedewerkers hebben gestuurd, wordt een zuurstofbehandeling nergens genoemd, hoewel de meeste patiënten sterven door verstikking.
Dit betekent dat vele ouderen dus letterlijk zullen stikken, aldus dr. Tallinger.
Onnodig
Ook in andere landen zijn inmiddels documenten gelekt waarin te lezen valt dat ouderen die last hebben van ademhalingsproblemen als gevolg van het virus, niet aan de zuurstof mogen.
Volgens Tallinger is dit een schending van de mensenrechten. Hij schat dat ongeveer twee derde van de coronadoden in verzorgingstehuizen voorkomen had kunnen worden door de patiënten zuurstof toe te dienen.
“Mogelijk sterven er 15.000 patiënten onnodig.”
Heel gevaarlijk
De meeste zorgmedewerkers zien Tallinger als een verrader. Volgens de arts komt dat omdat mensen bang zijn hun baan te verliezen.
“Eén medestander moest zijn verklaring intrekken nadat zijn werkgever met een rechtszaak had gedreigd.”
“Het is in Zweden heel gevaarlijk geworden om te zeggen wat je denkt.”
Bekijk het filmpje hieronder:
Niet aan de beademing want dat is slecht, een zuurstofmasker is een heel ander verhaal. Maar er wordt wel veel melding gemaakt van “klokkenluiders” aangaande dit onderwerp en de een heeft nog een spannender verhaal dan de ander. Jammer dat de klokkenluider van de Notre Dame geen werk meer heeft.
Elke coronadode is er een, het maakt ze niet uit hoe ze het aantal doden door corona zo hoog mogelijk kunnen opkrikken. De hype moet zo goed mogelijk gevoed worden ook al moeten ze er voor moorden. De hele corona hype is de meest afgrijselijke en afschuwelijke hoax ooit !
Ondanks al hun smerige truukjes, al hun leugens en al hun bedrog halen ze de cijfers van de hevige griepaanvallen uit het verleden in de verste verte niet. We hebben nu wereldwijd zo’n 250 000 coronadoden 650 000 griepdoden zijn in het verleden geen uitzondering gebleken terwijl onder die omstandigheden iedereen zijn leven op de normale manier mocht voortzetten. Het staat letterlijk in geen enkele verhouding.
ach als we de Co2 reduceren doen we het zelfde met de zuurstof.. en zeker dat bij het veel snoeien en omhalen van halve bossen om in de oven te gooien..
zuurstof zal schaarser worden dan water maar bij het maken van water gas komt weer wat zuurstof vrij..
zo hebben we een cirkel..
medische zuurstof zal wel een te kort aan zijn en dit is dan enkel voor de 1% die in de eigen ziekenhuizen komen..
het ergste is de verdrinking in het eigen long vocht een soort van water boarden van onze oudere generatie..
lijkt wel of de oudere generatie overbodig is geworden..
wat een vrije tijd gaan we overhouden als we straks als alle oudjes verdronken zijn..
of wie zijn er dan aan de beurt..
of we degenereren weer tot adam en eva en zal eva dan als rib in adam verdwijnen..
Longmachine is iets heel anders dan aan de zuurstof.
Long machine is mensen vermoorden. 88% aan de longmachine overlijd en de overige 12 % hebben daarna long, hart en zelfs darmproblemen om maar niet te spreken van vasculaire dementie omdat de hersenen zijn afgestorven door zuurstof tekort.