Niemand heeft de digitale euro nodig, de banken niet, de bedrijven niet en zeker niet de burgers. Dat zei Joana Cotar in de Duitse Bondsdag.
Niemand heeft de digitale euro nodig, behalve de ECB en politici die wat anders van plan zijn, namelijk de totale surveillance van burgers.
(Video verwijderd? Klik hier...)
Pech
Ze beloven dat de data worden beschermd en dat alles veilig is, dat niemand van plan is om anderen te bespioneren. Dit is net zo geloofwaardig als de beloftes die zijn gemaakt bij de introductie van de euro, benadrukte Cotar.
Bij de invoering van de digitale euro zal iedere transactie worden gemonitord. Het Duitse parlementslid wees erop dat mensen in China al worden gecontroleerd met digitaal geld dat wordt uitgegeven door de centrale bank. Mensen die de overheid gehoorzamen, hebben toegang tot geld. Mensen die dat niet doen, hebben pech. Dit wordt ook wel een sociaal kredietscore genoemd, merkte Cotar op.
Digitale nachtmerrie
Met de digitale euro kan zo’n kredietscore ook hier gemakkelijk worden ingevoerd. “Wil je nog een vlucht boeken? Je CO2-budget is op. Wil je doneren aan onwelgevallige organisaties? Onmogelijk. Ongevaccineerd uit eten gaan tijdens een pandemie? Je kunt niet betalen.”
“Een digitale nachtmerrie,” benadrukte het parlementslid.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Houd jij van je leven, wetend wie je werkelijk bent? – Channeling 06-10-2022
Bovennatuurlijke stem vastgelegd in voormalige rechtbank. Is dit de geest van een vrouw die ten onrechte is veroordeeld?
Oud-burgemeester Londen geschorst: “Hitler was zionist, joodse samenzwering wil Labourpartij beschadigen”
Mysterieuze blauwe vuurbal verlicht hemel boven Zweden
Het linkse media-establishment laat dit geluid, het echte geluid, niet toe op tv. Kijk hoe Jensen klimaatdoemdenkers ontmaskert
Bewijs dat industrie geen geneesmiddel tegen kanker wil
In China is het mazelenvaccin verplicht. Waarom zijn daar dan toch 700 mazelenuitbraken geweest?
Dit is ECHT gebeurd in ons nationale parlement, waar kijken we hier naar?
Oud-minister Ronald Plasterk laat geen spaander heel van D66