De globalistische denktank van Klaus Schwab, het World Economic Forum (WEF), en de Davos-elites hebben in een nieuwe video hun plannen voor de toekomst gepresenteerd. Tot 2024 blijft alles zoals het is: lockdowns, vaccinaties en reisbeperkingen.
Het WEF werkt momenteel aan een project dat autoriteiten in staat stelt om alle bewegingen van elk individu nauwkeurig te volgen, zogenaamd zodat we weer veilig kunnen reizen. Men stuurt daarnaast steeds meer in de richting van verplichte tests, verplichte vaccinaties, toegangscontroles en afstand houden. Dit wordt ook wel ‘Corona Compliance’ genoemd.
Groene pas
Ondertussen werkt de Europese Unie aan een zogenoemde groene pas, een vaccinatiepaspoort, waarmee de vaccinatiestatus en testresultaten van elk individu kunnen worden afgelezen. Het is de bedoeling om reizen, maar ook bezoekjes aan restaurants, musea en winkels, te gaan koppelen aan deze groene pas. In Israël is de pas al uitgerold.
De minister van Buitenlandse Zaken van Singapore, Vivian Balakrishnan, heeft spijt. “Ik heb een fout gemaakt,” zei hij. “Ik heb in eerste instantie beloofd dat de gegevens alleen zouden worden gebruikt voor bron- en contactonderzoek. Toen ik deze belofte deed, besefte ik niet dat de politie bij het onderzoeken van een misdaad om documenten kan vragen of kan verzoeken dat bepaalde informatie wordt vrijgegeven.”
Big Brother
Met andere woorden: ook de politie en autoriteiten hebben toegang tot deze gegevens. Balakrishnan zei dat de wet inmiddels is aangepast zodat de politie alleen in specifieke situaties toegang kan krijgen tot de gegevens.
Hij benadrukte dat net zoals na 9/11 de veiligheidsmaatregelen worden aangescherpt. En dat is het nieuwe normaal! Big Brother zal ons constant in de gaten houden. “We gaan blaastesten doen, we gaan de komende jaren van alles doen,” zei Balakrishnan. Hij waarschuwde: “De geschiedenis leert ons dat als overheden eenmaal die macht hebben, ze die niet zomaar opgeven.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






De schijnheiligheid rond Dodenherdenking is beschamend. Deze historicus schotelt ons de rauwe werkelijkheid voor
Artsen die concludeerden dat coronavaccin veilig is voor zwangere vrouwen betaald door Pfizer: ‘Schokkend’
RIVM past website over apenpokken stilletjes aan, verwijdert passage over antiviraal middel
Dragen van zonnebril kan je pijnappelklier beïnvloeden
Bestuursakkoord Oldebroek: geen asielopvang, geen regenboogvlag, geen klimaatdwang, geen SDG’s
Ex-frontman Blink-182 doet binnen nu en 60 dagen ‘grootse aankondiging over UFO’s’
Grote bluf: Hoe de rol die cholesterol speelt bij hart- en vaatziekten al jaren sterk wordt overdreven
Stad der reuzen gevonden in regenwoud Ecuador (video)
Wat je moet weten over de “gematigde” leider van de “rebellenbeweging” die in Syrië de macht heeft overgenomen