CoronaBuitenland

‘Zorgwekkende oversterfte’ in Israël, wereldkampioen vaccineren: ‘Wat is er gaande?’

Help ons door deze informatie met je kennissen op je social netwerk te delen!

Niet alleen in Nederland, maar ook in andere landen is sprake van aanhoudende oversterfte. In 2020 en 2021 zouden we te kampen hebben gehad met een pandemie die zich maar eens in de 100 jaar voordoet. Toch sterven er dit jaar in bijvoorbeeld Israël iedere maand aanzienlijk meer mensen in vergelijking met voorgaande jaren.

“Waar sterven mensen massaal aan? Klimaatverandering?” vraagt dr. Eli David op Twitter.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Willen de EU-overheden de oorzaak hiervan weten?

Schrijver Leon de Winter merkt op: “Ook in Israël, het hoogste gevaccineerde land in de wereld, is er zorgwekkende oversterfte, net als in de EU en de VS, met hogere sterftecijfers dan ten tijde van de pandemie. Wat is er gaande?”

De Winter dook ook in de oversterftecijfers in de EU. “Niet ten gevolge van Covid-19, maar van iets anders. Wat anders? Waarom geen massaal en urgent onderzoek? De sterfgevallen liggen ver boven die van de MH17-ramp en de Watersnoodramp. Willen de EU-overheden de oorzaak hiervan weten? Of niet?” vraagt hij.

53.000 mensen

Europarlementariër Cristian Terhes wees er onlangs op dat de oversterfte in de EU 16 procent hoger is in vergelijking met het gemiddelde van 2016 tot 2019. Hij zei ook dat de sterfte het hoogst is in landen met de hoogste vaccinatiegraad.

In juli 2022 stierven er 53.000 mensen meer dan verwacht. De autoriteiten en reguliere media zwijgen als het graf.


Interessant

Vind je deze informatie belangrijk?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 97 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

122 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Marco
Marco
3 jaren geleden

Advies van Rutte; ga toch maar prikken.

Servé
Servé
3 jaren geleden

Ze weten het wel, maar willen het niet publiekelijk bekend raken. Dat zou hun ego en men zou weten en zien dat ze eigenlijk moordenaars zijn met voorbedachte raden. Laat de verzekeringsmijen maar eens spreken vwb de levensverz.

Annette
Annette
3 jaren geleden

Dr. Eli Winter uit Israël en onze eigen Nederlandse schrijver Leon de Winter vragen zich af HOE het komt dat er in de Verenigde Staten, in de EU en uiteraard ook in het modelland Israël (het eerste land waar de experimentele gentechinjecties werden uitgerold) zoveel oversterfte is.

IK denk zelf dat zij deze vraag retorisch bedoelen. Zij weten het antwoord natuurlijk wel, net zoals miljoenen mensen dat inmiddels wel weten.

Niemand KAN er meer omheen, dat het prikken in verband staat met oversterfte.

Zelfs diegenen, die tot voor kort in blind vertrouwen in overheid en de farmacie, hun prikken hebben gehaald, twijfelen.

Logisch natuurlijk, want het heeft 100% NIET gebracht wat het beloofde.

Het prikken kaartenhuis stort in elkaar, ondanks de verwoede pogingen van het establishment om dit in de vorm van infantiele reclamefilmpjes te verdoezelen EN recht te praten wat zo ongelooflijk krom is.

Dus eigenlijk kunnen wij vaststellen, dat het rad (het prikkencircus) gelukkig aan het vastlopen is. Helaas heeft dit al heel wat onschuldige slachtoffers het leven gekost of flinke gezondheidsschade opgeleverd.

Maar…. dit is natuurlijk pas het begin geweest. Zó snel zal de oorlog niet gewonnen zijn. Er zijn natuurlijk, zoals wij allemaal wel weten, nog meer (niet zo duistere) plannen, die zullen worden uitgerold.

Houd allemaal de rug recht, want de storm komt eraan.

Kees
Kees
3 jaren geleden

Wordt nooit onderzocht het vaccin doet zijn werk goed , misschien voor de overheden nog te weinig oversterfte daarom het pushen van de boosters.

King of light
King of light
3 jaren geleden

Wat zou het CIDI hiervan vinden, de Elitaire Club in Israël die het eigen volk uitmoord !!!!???
En dat na het publiceren van een ophemel artikel over de Khazaarse Rothschild familie.
Hoe dom ben je dan of ………… zij hebben betrekkingen met de Elitaire bloedlijnen.

Bezorgde NL'er
Bezorgde NL'er
3 jaren geleden

Mijn mening.
Elke keer de vraag stellen bij elke topic wat er aan de hand is,is een afgesprelde grammofoonplaat.
Daar is telkens al op gereageerd.

Geen schaap
Geen schaap
3 jaren geleden

En dit is nog maar het begin van wat gaat komen.

Onheilsprofeet!
Onheilsprofeet!
3 jaren geleden

Holocaust 2.0? Maar nu door eigen “ leiders”?

Exegese
Exegese
3 jaren geleden

Het enige verschil met voorgaande jaren is het gebruik van het mrna vaccin. Maar ja daar kan het in geen geval aan liggen. Als dat niet onderzocht mag worden, maakt het dit probleem onoplosbaar. Maar dat is ook de bedoeling dus.

Tom Poes
Tom Poes
3 jaren geleden

Dit is wat er gaande is, dankzij de gifspuit.

Cathja
Cathja
3 jaren geleden

Voor de meesten hier is dit geen vraag, maar een bevestiging van hun stellige overtuiging dat de spuiten hiervoor verantwoordelijk zijn.

Hamalage
Hamalage
3 jaren geleden

Strijden voor eerlijkheid journalisten!
Wij zien en doorzien het hele complot
Dit is: genocide en moet dus het hele EU/WEF/RIVM/GGDEN ALLE FARMACIE DIE BLOED AAN ZIJN HANDEN HEBBEN, VEROORDEELD WORDEN!!

jan de wit
jan de wit
3 jaren geleden

Ben hier wel blij om. Steeds meer nieuwe ouders die kritisch zijn over het vaccineren van hun kind. Ze hebben hun eigen graf gegraven omdat klaus sschwab voor zn dood resultaat wilde. Als ze dit alles stilzwijgend via de griepprik hadden gedaan had er nu nog.niemand, op een enkeling na, er echt over nagedacht. Dus al deze overstervers zijn onbewust helden geworden die nieuwe en aanstaande oiders wakker hebben geschud. Mijn dank daarvoor.

ster
ster
3 jaren geleden

‘Zorgwekkende oversterfte’ in Israël, wereldkampioen vaccineren: ‘Wat is er gaande?’
Is de titel.
Wat er gaande is dat men na dit weten gewoon doorgaat met prikken, terwijl de cijfers er niet om liegen dat er over sterfte is.
Dit is dus doelbewust een genocide op de mens wat er gaande is en het volk vind het wel oke en dus men gaat gewoon door.
BV in Brussel stond men op gisteren voor het klimaat en men rade doorom af naar BRussel te komen.
Waarom stond Brussel gisteren niet vol met mensen die deze genocide waanzin willen stoppen en de verantwoordleijke willen berechten?
Zolang dat niet gebeurt kan men doorgaan.
De jeugd is hier te laks hiervoor, dat is duidelijk dus ik bereid me voor op het ergste.

Adriana
Adriana
3 jaren geleden

ja is nu toch wel duidelijk dat die prikken zijn om sneller in je graf te leggen

ster
ster
3 jaren geleden

En je doet het voor een ander. Toch?

Adadriana.
Adadriana.
3 jaren geleden

ik denk dat het komt omdat er te veel vaccinatie gedaan wordt. Maar ik ben maar een leek en snap toch niet waarom mensen zich zo maar laten inspuiten terwijl het nooit uitgetest is..
hopelijk gaan nu dit stoppen overal dan in de wereld.

john
john
3 jaren geleden

En maar door blijven prikken Rutte met zijn WEF moordenaars WalgelijkeClub

john
john
3 jaren geleden

Rutte een prik gestoorde Leugenaar

Ali
Ali
3 jaren geleden

Incidenteel of trend? Of is het een aanloop naar een doemscenario?

Hans
Hans
3 jaren geleden

‘De autoriteiten en de MSM zwijgen als het graf’. Ja, over dit onderwerp, maar ze zijn natuurlijk weer volop bezig met de bekende afleidingsmanoeuvres. Een zekere meneer Rutte die in de MSM roept hoe erg het allemaal in de wereld en in de Tweede Kamer is in plaats van te doen waar hij voor aangesteld is, namelijk zoeken naar de waarheid en naar verbinding tussen mensen. En de brave kartelpartijen, met als braafste jongetje van de klas Gert Jan Segers van de CU, maar achter Rutte aan lopen in plaats van hun eigen verantwoordelijkheid nemen en constateren wat een puinhoop het in Nederland geworden is na meer dan 10 jaar Mark Rutte als ‘leider’.
En het volk? Het is bang, weet niet wat er komen gaat en smacht naar een leider die hun problemen aanvoelt en begrijpt. Niet één die dat alleen maar even roept en dan weer gewoon verder gaat alsof er niets aan de hand is.

Charlotte
Charlotte
3 jaren geleden

Precies de bedoeling langzame sterfte, ze weten het dondersgoed! 😡

Celia
Celia
3 jaren geleden

Ik heb gezocht naar de sterftecijfers per jaar in Nederland maar kon geen goede overzichten vinden terwijl die er een tijd geleden wel waren. Ook is de lijst van overleden sporters in 2021 op Wikipedia verdwenen. Alles moet blijkbaar in de “doofpot”.

Verzet is niet zomaar!
Verzet is niet zomaar!
3 jaren geleden

Welk geloof hebben ze daar ook weer?
Uuuh waar zijn de vaccins gemaakt ?

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

Ze weten het 100%.

In Nederlands komen deze getallen neer op gemiddelde oversterfte van 15.000 mensen elke maand.

Elk jaar 180.000 mensen extra gestorven door experimentele medisch niet noodzakelijke injecties.

Dat is op het punt waar we nu staan moord met voorbedachte rade.

Koko
Koko
3 jaren geleden

Gewoon vaccineren is het advies van moordenaar rutte

Locke
Locke
3 jaren geleden

Oversterfte alsof dat een thema is voor de Duivel die dit programma is opgestart, die nog rechtop lopen hebben intern al hun nieuwe aardse bestaansnaam, Homo Borg Genesis.

Grens
Grens
3 jaren geleden

Hartfalen door vaccinaties, kijk naar troponine in je bloed.

TRT
TRT
3 jaren geleden

Lichaamsvreemde stoffen injecteren in een gezond of een ziek lichaam is vragen om problemen. Je weet toch?

Dubito
Dubito
3 jaren geleden

Wereldwijde grote oversterfte onder de olifanten. Wetenschap staat voor een raadsel.

Grens
Grens
3 jaren geleden

Kijk ook eens naar Adenovirus …zit in AstraZeneca gifspuit.
Dan weet je genoeg .

Rob
Rob
3 jaren geleden

Eerder dit jaar werden de onderzoeksresultaten gepubliceerd van een studie waarbij 76.279 personen betrokken waren. Er werd onderzocht hoe de natuurlijk immuniteit zich verhoudt tot de ge-‘vaccin’eerde immuniteit. Wat blijkt: je hebt 27x zoveel kans om Sars-C19 symptomen te ontwikkelen na de prik dan niet-geprikt met natuurlijke immuniteit die je hebt opgedaan. De oversterfte gaat zeker niet omlaag zodra het prikfeest eindigt, omdat vele geprikten kanker krijgen en ouderen griep niet overleven. En de Haagse kartel-muppets blijven het verhaal maar herhalen. Gratis injecties, kinderen, risicogroepen en ouderen eerst. Mensen niet zeuren het is gratis!

Mars
Mars
3 jaren geleden

Laat men maar onderzoeken wat voor bepaalde mensen de oversterfte betreft dan word u snel duidelijk wat er gebeurd.

Pien
Pien
3 jaren geleden

Oh wat zou er toch gaande zijn.
Het klimaat?
Je waait zo het graf in, dat zal het wel zijn.

Sophie
Sophie
3 jaren geleden

De storm komt er zeker aan, zoals Annette al verwoordde.
Het is de kunst om voor een afdak te zorgen, zodat we er naar kunnen kijken en het ons niet zal mee sleuren.
Raak niet in paniek, het is een gevecht tussen Licht en Duister.
Waar wilt u bij horen?

Frits
Frits
3 jaren geleden

Waar maken al die “leiders” zich druk om. Een paar meer doden door de griep is een natuurlijke bijkomstigheid. Hoeven we niet tegen beschermd te worden. Waarom dan toch reclame blijven maken voor een middel dat tot op heden niet heeft bewezen effectief te zijn en bovendien veel geld kost. Laat de mensen zelf beslissen welk medicijn ze willen nemen. En niet zeuren over de kosten van de ziekenhuizen want die sjoemelen ook.

Wapke
Wapke
3 jaren geleden

Tenzij de 5G hoger gezet word !??

Frits
Frits
3 jaren geleden

Probeer nu maar eens een levensverzekering af te sluiten. Voor een bedrag bij overlijden van € 100.000. De verzekerings maatschappijen zijn dat niet echt in geïnteresseerd tenzij je een zeer hoge maandelijkse premie wil betalen.

salvar
salvar
3 jaren geleden

In juli 2022 stierven er 53.000 mensen meer dan verwacht. De autoriteiten en reguliere media zwijgen als het graf.

ze blijven zwijgen tot ze niet meer hoeven te zwijgen.

ToeAanEenBiertje!
ToeAanEenBiertje!
3 jaren geleden

Ik zeg opwarming van de aarde!! Anders zou ik het toch echt niet weten !!🐑🐑🐑😛

semper amici
semper amici
3 jaren geleden

En het is nog geen 2030! Daarbij zullen alle mensen die overlijden aan kanker en hart ziektes geen relatie hebben met het vaccin. En geloof me, er zullen individuen zijn, die dit narratief ook weer geloven!!!

Elise
Elise
3 jaren geleden

“Corona” is een verkoudheidsvirus en daar hadden we toch al griepspuiten voor.(al sta ik daar ook niet achter)
Dus moet het een experiment zijn. De vraag hebben wij al zo goed als beantwoord. Ik denk zelf, dat ze met deze experimenten aan het uitzoeken zijn om antibiotica te vervangen(RIVM heeft grapheen goedgekeurd als hulpstof voor antibiotica), kankerbehandelingen en andere ziektes op te lossen via DNA gepruts. Als dat lukt dan schilt dat een heleboel grondstoffen. Daarnaast wordt de natte droom van Bill Gates uitgevoerd/uit aan het vinden om de mens te koppelen aan een pc. En daar heb je 5g voor nodig. En smartlampen, smart tv’s, smartmobiel etc allemaal voor de smart city.(big brother/RB) via globalswitch datanetwerk.
Eigenlijk is heel die medische/technische wereld ziek om er aan mee te werken, want je offert mensen letterlijk op. (uitzonderingen daargelaten) Ook dit zal instorten. Waarom? Omdat je vanuit de natuur moet kijken/denken en niet uit het boekje/pc wetenschap.

Frans Peeters
Frans Peeters
3 jaren geleden

De vaccins doen wel hun werk, als je met een gevaccineerde praat over de oorlog hoor je de onzinnigste antwoorden, de hersenen zijn bewerkt

L.Bakker
L.Bakker
3 jaren geleden

Ik woon op een eiland, dan kan je de situatie beter in de gaten houden en ik zag hier ook een groeiende oversterfte. Ik begon het schriftelijk bij te houden, maar niemand heeft interesse. Dus ik ben maar gestopt. De bewoners, de kleine overheid, niemand wil het weten. Kop in het zand steken heet dat. Alleen al de ambulances, normaal 1 a 2 keer per week, nu in de topdagen 2 a 3 per dag! Verbijsterend. Enkele maanden na een prik actie steeg het doden aantal behoorlijk, om dan weer af te zakken naar normaal. Vooral veel gevallen van “plotselinge dood”, dus dood gevonden in bed, dood gevonden op werk, in elkaar gezakt op straat, camping enz. Rare dingen, allemaal mensen die uiterlijk gezond waren, sommige al tegen of over de 70, maar ook jonge mensen. Er is hier net weer een begraven, midden 40 man, plotseling dood. Mensen willen het niet benoemen, alle mensen waren geprikt zoverre ik kan achterhalen, geen ongeprikte. Zelf plus fam. gelukkig niet geprikt.

Adriana
Adriana
3 jaren geleden

wanneer rot rutte eindelijk eens op

gerardvanlimborgh@gmail.com
3 jaren geleden

Geweldige actie ,Gideon! Ga alsjeblieft door om hun gedrag te publiceren, liefst voor de camera.

Jessedepesse
Jessedepesse
3 jaren geleden

Lekker doorprikken en bang laten maken. Trouwens voor 2023 staat weer heel veel geld in de begroting voor het CTB ofwel de QR.

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

wordt Leon de Winter ook de mond gesnoerd?

columnist van de Telegraaf en schrijver.

ik voel een boek aankomen.

Hansz Pint
Hansz Pint
3 jaren geleden

Ik schrijf het al twee jaar ( en nog veel langer) als men een leugen als waarheid verkondigd… dan heb je jezelf voor het blok gezet en zult moeten blijven liegen !

  1. Want de consequenties van het toegeven van een Grove Leugen is dat je met de spreekwoordelijke billen bloot moet…. en DAT is iets wat men tot het laatst aan toe krampachtig probeert te vermijden.
  2. En ja, al is de leugen nog zo snel… de waarheid achterhaald hem wel….
  3. Hoewel de geschiedenis bewijst dat daar
Hansz Pint
Hansz Pint
3 jaren geleden

Aanvulling; dat daar vele decennia overheen kunnen gaan !

Loek
Loek
3 jaren geleden

Vrijdag 24 graden . Behoedt u en blijf thuis.🤣

Flortje
Flortje
3 jaren geleden

Ik vraag mij af of wij inmiddels allemaal deelnemen aan een soort 3D theatershow. Het is zo vreemd, en volstrekt ondenkbaar wat er allemaal nu gebeurd…..mits de aangeboden verhaallijnen echt 100% waar zijn. Is het waar, klopt het, hoe kan je dat toetsen? Ik heb een soort regel die ik hanteer en dat is dit: Alle manupulatie, overtreding van mijn vrije wil, terror, angstaanjagerij, haat, heers en verdeel mentaliteit is in iedergeval geen LIEFDE en kan DE WAARHEID NIET ZIJN. Moge wij allemaal wakker worden en de Waarheid ontdekken van onszelf en de wereld om ons heen.

Weenie
Weenie
3 jaren geleden

Is correlatie géén causaliteit!
gelooft u het nog? Kijk naar de cijfers! Die liegen niet!
kijk naar de atleten, voetballers, marathon lopers, eenzijdige ongelukken, op het land, water én in de lucht!
kijk naar Israël, en kijk daarna naar Haïti……
cijfers liegen niet ! Zolang het échte cijfers zijn!

D. Enforcer
D. Enforcer
3 jaren geleden

De linkse media maffia bende speelt spelletje ” ZWIJGEN , DOODNEGEREN” .

Pieter1
Pieter1
3 jaren geleden

Het “vaccin” doet precies wat de bedoeling was. Depopulatie en mensen ziek maken, zodat big farma weer kan verdienen. Na 4 spuiten krijg je nog corona (griep). En geen een schaap die vragen stelt.

Groenevinger
Groenevinger
3 jaren geleden

Iedereen kopschuw maken voor vaccineren, want iedereen heeft het door dat met corona, maar straks een of ander virus wat mischien erger is dan sars of ebola,
niemand die dan de overheid en medici vertrouwd maar dan blijkt als iedereen het weigert, wel te genezen! We worden zo of zo bespeeld afwachten wat dan uit hun biolabs komt

Kundalini
Kundalini
3 jaren geleden

Waar leven de meest intelligente en vrije mensen.

Peter
Peter
3 jaren geleden

Wat opvalt is dat er zondermeer een stijgende lijn is in oversterfte sinds 2016. De vraag is waarom sterven er dan elk jaar meer mensen. Steeds meer 5G masten? Iets in ons eten? Chemtrails? Of alles van bovenstaand samen. Ik wil alleen maar zeggen; er is méér tegen ons aan de gang dan alleen die vaccins.

Inhetmeer
Inhetmeer
3 jaren geleden

Tuurlijk zwijgen die als het graf. Ze zijn al dood.

cobie1
cobie1
3 jaren geleden

Nee want de Nederlandse bevolking groeit ?
Zo word het op peil gehouden ga even zitten..
..hier in mijn woomplaats IJMUIDEN ligt een prachtige cruiseschip…verwarmt met genoeg eten…dus dames en heren, als het echt koud word en voedsel niet meer te betalen is ..nodig ik heel Nerderland uit om op bezoek te komen..dan maken wij het gezellig samen ..dit gebeurt dus in heel Nederland…we worden vervangen!

Henk
Henk
3 jaren geleden

Natuurlijk willen ze het niet weten.
Dit zou namelijk betekenen dat ze zich schuldig hebben gemaakt aan een enorme hoeveelheden “dood door schuld” of in de tweede fase zelfs massamoord.

Back to top button
122
0
We lezen graag je reactie!x