In Israël is in rap tempo een gesegregeerde samenleving aan het ontstaan waarin mensen die zich niet laten inenten tweederangsburgers worden. Een bezorgde Israëliër slaakt een noodkreet.
“Het is hier in Israël heel intens. Ik weet niet hoeveel jullie zien,” zegt politica Ilana Rachel Daniel in een video die op 3 maart verscheen op BitChute. “Het is verschrikkelijk. Het is een hele, hele, hele angstwekkende situatie.”
“Ze maken een groen paspoort waarbij de helft van de bevolking niet naar bioscopen of winkelcentra en dat soort dingen mag tenzij je bent gevaccineerd. Ze voeren een medische apartheid in,” zei Daniel.
Draconische wet
Sportscholen, bioscopen, hotels, restaurants, universiteiten en middelbare scholen zijn alleen toegankelijk voor mensen met een groene pas, waarmee je bewijst dat je bent gevaccineerd. “Dit is de eerste stap terug naar een normaal leven,” zei de Israëlische minister van Volksgezondheid Yuli Edelstein.
Alleen met een groene pas krijg je toegang tot de universiteit. Mensen die zich niet laten inenten moeten online lessen volgen. Restaurants laten alleen gevaccineerden toe. Niet-gevaccineerden mogen alleen buiten eten. Overtreders krijgen een boete van omgerekend 1200 euro.
Edelstein zei dat ‘vaccins niet verplicht zijn’, maar dat mensen die een vaccinatiecertificaat vervalsen ‘naar de gevangenis moeten’. De minister zei ook dat werkgevers hun medewerkers moeten laten vaccineren of elke 48 uur moeten laten testen.
Op 24 februari heeft het Israëlische parlement een draconische wet aangenomen die de overheid in staat stelt om namen, adressen en telefoonnummers van mensen die het coronavaccin niet hebben genomen te delen met andere autoriteiten.
‘Vrijheidsband’
“Ze dwingen mensen om na een reis een enkelband – een veiligheidsband – te dragen,” zei Daniel, die verbonden is aan de partij Rappeh, wat ‘genezen’ betekent. “Het is volslagen gestoord.”
Dankzij de elektronische enkelbanden, die lijken op exemplaren die gedragen worden door gevangenen, kunnen autoriteiten kijken waar iemand precies naartoe gaat en hoeft de persoon niet in quarantaine te gaan.
“Wij noemen het een ‘vrijheidsband’ omdat we niemand opsluiten, maar mensen de kans geven om naar huis te gaan,” zei Ordan Trabelsi van SuperCom, het bedrijf achter dit surveillancesysteem.
Dit gaat overal gebeuren
“Ze censureren ons en vallen ons aan. Ze hebben de dokterslicentie van ons partijhoofd ingetrokken,” zei Daniel. Een rechter oordeelde dat de arts, Aryeh Avni, ‘een bedreiging vormt voor de openbare veiligheid en volksgezondheid’.
“Ze hebben ons verwijderd van Facebook en nu mogen de media zelfs niet eens over ons schrijven. Als ik eraan denk, moet ik huilen,” zei Daniel, waarna ze in tranen uitbarstte. “We blijven strijden, zoveel we kunnen.”
“We hebben eenieders hulp nodig omdat dit overal gaat gebeuren,” zei ze. “We strijden dus voor onszelf en voor de hele wereld.”
Flavio Pasquino sprak met haar:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






VIDEO: Mysterieuze zwarte ring hangt boven dorpje in Kazachstan
Sinds 2021 sterke stijging aantal ontbrekende doodsoorzaakverklaringen: ‘Overheid wil iets achterhouden’
Overheidsrapport onthult jaren na verwoesting Libië: Geen bewijs dat Gaddafi burgers heeft aangevallen
BlackRock, State Street en Vanguard ‘hebben besloten om alle huizen op te kopen’
Zo antwoordt Pieter Omtzigt op de vraag of hij partijen UITSLUIT
Griekse regering laat volk stemmen over akkoord EU-top
Europarlementslid geeft bulderspeech: ‘De burgers zijn deze ellende zat!’
Industriële hennep opent deur naar duurzame voeding en materialen
Fleur Agema laat bij Jinek een waarheidsbom ontploffen