Volgens een complottheorie runden Hillary Clinton en haar campagnemanager John Podesta een pedofiel netwerk vanuit een pizzeria in Washington. Men spreekt ook wel van pizzagate.
Een gewapende man besloot zelf op onderzoek uit te gaan in de eettent. Hij werd opgepakt zonder dat iemand gewond raakte.
Onderzoeksjournalist Ben Swann zei op de Amerikaanse tv dat pizzagate geen nepnieuws is, maar iets wat nader moet worden onderzocht door justitie.
Codewoord
Swann merkte op dat in gehackte e-mails van Podesta, die werden gepubliceerd door WikiLeaks, nergens wordt verwezen naar pedofilie, maar dat pizza wel een codewoord kan zijn voor pedofielen.
De journalist wees op de vriendschap tussen de eigenaar van de pizzeria, James Alefantis, en Podesta en voegde toe dat Alefantis ooit tot de 50 machtigste personen in Washington behoorde.
Podesta schrijft in zijn e-mails bovendien over zijn goede vriendschap met Dennis Hastert, een veroordeelde pedofiel.
Vreemd
Swann zei dat het logo van een nabijgelegen pizzeria, Besta Pizza, veel gelijkenissen vertoont met een symbool waar de FBI in 2007 voor waarschuwde.
In de pizzeria van Alefantis trad eens een band op die grapte over pedofilie, aldus de onderzoeksjournalist.
Hij vindt het vreemd dat de lokale politie en de FBI deze zaak nog niet hebben onderzocht. “Waarom is er nog geen enkel onderzoek geweest?” vroeg hij zich af.
Valse vlag-operatie
Swann claimde eerder dat de schietpartijen in Sandy Hook en Aurora nooit konden zijn uitgevoerd door een enkele schutter.
Hij suggereerde ook dat de bomaanslag tijdens de marathon van Boston in 2013 mogelijk een valse vlag-operatie was.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Kijk: Oostenrijkse parlementsleden lopen weg bij speech Zelenski
Oud-luchtmachtkolonel: er waren twee Roswellincidenten
Door oorlog geteisterde Oekraïne bouwt gigantisch SKIGEBIED: ‘Waarom zijn hier nog Oekraïense vluchtelingen?’
Robert Kennedy onthult: niet Pfizer en Moderna, maar deze bedrijven maakten de coronaprikken
Premier Nieuw-Zeeland ontkent buitenaards te zijn
Rob Elens boos na uitspraak: ‘Ik vind dat de rechter er een potje van heeft gemaakt’
Historische beslissing: Europese overheden verbieden bijendodende pesticiden. Waarom dit fantastisch nieuws is
Buitenaardse intelligenties ‘hebben boodschappen voor ons’
Column Brave New World: Vrede op Aarde