Buitenland

Explosieve onthullingen over oorlogsmisdaden die door Amerikaan geleide eenheid pleegt in Oekraïne

Help mee door deze info met kennissen op je social netwerk te delen!

Een oorlogsverslaggever van de New York Times doet explosieve onthullingen over Amerikaanse en andere buitenlandse strijdkrachten die in Oekraïne potentiële oorlogsmisdaden hebben gepleegd.

Amerikaanse troepen maken onderdeel uit van eenheden die Russen doden die zich in Oekraïne hebben overgegeven.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De onthullingen zijn gebaseerd op het ooggetuigenverslag van een Duitse vrijwilliger, Caspar Grosse, een hospik van een eenheid die wordt geleid door een Amerikaan. Hij zegt getuige te zijn geweest van oorlogsmisdaden en heeft last van gewetenswroeging. De krant heeft ook videobewijs gevonden.

Chosen Company

In augustus vorig jaar zag hij hoe een gewonde, ongewapende Russische soldaat zich wilde overgeven door richting de Oekraïense frontlinie te kruipen. Eén van de soldaten van de eenheid liep naar de Russische soldaat toe en schoot hem in de romp. Een andere soldaat schoot hem in het hoofd.

De eenheid in kwestie wordt ‘Chosen Company’ genoemd en bestaat uit internationale troepen.

In een ander geval gooide een soldaat van Chosen Company een granaat naar een Russische soldaat die zijn handen omhoog had gedaan om zich over te geven. Beelden daarvan zijn geanalyseerd door de New York Times.

Topje van de ijsberg

De krant heeft ook gekeken naar berichten die in een groepschat zijn geplaatst. In die groepschat schepten leden van Chosen Company op over het doden van Russische gevangenen tijdens een missie in oktober.

“Vandaag executeerde een goede vriend gewillig een vastgebonden gevangene,” schreef Grosse in zijn dagboek. Een Griekse soldaat genaamd ‘Zeus’ schoot de gevangene meerdere keren in zijn achterhoofd.

Het artikel in de New York Times is waarschijnlijk slechts het topje van de ijsberg.

[ZeroHedge]

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je dit artikel belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 143 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

101 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Sjefke
Sjefke
1 jaar geleden

En onze regeringen maar blijven zeggen dat het onze oorlog is.

Nederland leert niets uit het verleden want overal ter wereld waar Nederland oorlog heeft gevoerd hebben ze oorlogmisdaden gepleegd.

Sneuvelbereidheid ….. over mijn lijk. Je wil toch niet vechten voor het Nederlandse fascistische nazi land waarvan de wortels in het nazi koningshuis liggen met een duivelse koningin waarvan de vader deel was van het Vileda regiem wat zoveel misdaden tegen de mensheid heeft gepleegd.

Mijn kinderen en kleinkinderen zullen NOOIT dienen in het leger of bij de politie gaan om onschuldige mensen te vermoorden en in elkaar te rossen.

Nederland , het westen en NATO zijn NAZI’S waar ik niets mee van doen wil hebben.

Annette
Annette
1 jaar geleden

Met absolute verbijstering heb ik dit artikel gelezen.

Normaal gesproken zou ik, aangezien ik tot nu toe echt dacht dat The New York Times, net zoals praktisch alle dag- en weekbladen allang was overgenomen door de DS, dit nieuws met een korreltje zout hebben genomen.

NU doe ik dat niet, omdat het niet alleen maar een verhaal is, maar het bewijs wordt erbij geleverd. Dan MOET je het wel serieus nemen.

Ik heb er maar één woord voor: WALGELIJK!

Deze lieden, die bij de “Chosen Company” behoren, hebben DUIDELIJK hun ziel aan de duivel verkocht. Zij zijn gekozen door het KWAAD. Zoveel is wel duidelijk.

Caspar Grosse, een hospik, heeft dus last gekregen van gewetenswroeging. JA, dat raadt je de donder. Je hebt als hospik toch gekozen voor een beroep om mensen te helpen? Logisch dat dat conflicteert met alles wat je ziet en hoort.

OOK in oorlogsgebieden gelden bepaalde regels: Als een soldaat zich overgeeft, dan wordt hij in hechtenis genomen en geldt, als ik het goed weet, het Verdrag van Genëve. Dat is volgens mij al jaren en jaren het geval.

Regelmatig zie ik ook filmpjes, waar Oekraïense soldaten zich overgeven aan de Russen.

Eén ding staat voor mij als een paal boven water: het Westen, Amerikanen en weet ik hoeveel nog meer, lappen ALLE regels volledig aan hun laars.

Piet
Piet
1 jaar geleden

Inderdaad topje van de ijsberg. In het begin van de inval in Oekraïne kwam er nog beeldmateriaal vrij en diverse filmpjes gezien. Maar ook Oekraïners die zich niet aan de opdrachten van regime uit Kiev wilden houden bv overgave moesten van Kiev geëxecuteerd worden. Om bewijsmateriaal te verwijderen, werden lijken omhangen met granaten en naar buiten gegooid, kinderen onderging hetzelfde lot. REMERBER Mariapul. Beeldmateriaal van een Oekraïnse soldaat die gedrogeerd werd en vervolgens na order zijn collega’s moesten doden. De soldaat vertelde dit voor de kamera. Voor de kamera een AZOV soldaat die premie kreeg voor het doden van Russen, als aanvulling gaf de soldaat maar eerst de kinderen. Er is daar veel meer gebeurd.

Realistische
Realistische
1 jaar geleden

💯🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 k ben zo tegen oorlog !! ☮

Jochem
Jochem
1 jaar geleden

Psychopathisch sadistisch beleid heeft psychopathisch sadistische uitvoerders nodig.

En die moeten nauwkeurig gekozen worden; choosen by satan.

In elke oorlog heb je dat soort…maar hier is het overduidelijk een georganiseerde eenheid van gewetenlozen. Op de hospik na dus.

Nazi-methoden van het vuilste soort. Maar ons parlement geeft de vertegenwoordiger van dat een staande ovatie.

Goh, wat zal de reactie van hen nu zijn? Mits een journalist ze confronteert met de beelden?

Als weer een ovatie, dan begrijp ik de Russen, als ze wraak komen nemen.
Sadisme dient definitief begrensd te worden.

Veel werk te doen in deze tijden, wat dat betreft.

Fisk foar weet
Fisk foar weet
1 jaar geleden

Vroeger hoorde en zag ik iedere dag het nieuws over de Vietnamoorlog. Danang, Hué, Vietcong, Ho Chi Minh enz.. Je zag de protesten op de zwartwit tv. Ze riepen Johnson Moordenaar, Johnson Moordenaar….! Overal werd geprotesteerd, meestal door studenten. Dienstplichtigen vluchtten naar Canada en andere landen. De oorlog zou het communisme moeten tegenhouden (dominoteorie). Uiteindelijk eindigde de oorlog met onderhandelingen. Nixon, Kissinger, Parijs en de Vietnamese onderhandelaar. Later kreeg ik nieuwe info over deze oorlog. Dat Macnamara soldaten stuurde die eigenlijk niet geschikt waren wegens een achterstand. Zij waren een gevaar voor de normale soldaten. Zij schoten bv op de eigen mensen. Soldaten vermoordden ook hun eigen superieuren ”s nachts in de tent waar zij overnachtten. Deze meerderen werden dan in hun slaap doodgeschoten. Dan had je nog het My Lay incident, daar werd een heel dorp uitgemoord. Later dacht ik, ja, dat Amerikaanse leger is een rommeltje. Ze weten helemaal niet waar ze mee bezig zijn. Amerikaanse buitenlandse politiek makes no sense. Waarom lopen wij er altijd achteraan? Hebben we niks geleerd?

koddebeier
koddebeier
1 jaar geleden

Tuig !!!!

Exegese
Exegese
1 jaar geleden

Oorlog heeft tot doel elkaar kapot te maken, daar is weinig ruimte voor fatsoen of geweten. Laten we dat vooral goed beseffen voordat we ons hierin laten rommelen. Dit is nog maar een miniem tipje van de ijsberg, darlt gaat gegarandeerd nog vele malen verder !

Wodan
Wodan
1 jaar geleden

En de Russen lopen met bosjes bloemen, die ze uitdelen op het slagveld?

Ria
Ria
1 jaar geleden

VERSCHRIKKELIJK…. de rillingen lopen over mijn lichaam. En dan te bedenken dat deze horror oorlog financieel en met oorlogstuig worden gesteund door de Nederlandse overheid en de buitenlandse krijgsmachten.

Hans
Hans
1 jaar geleden

Op zich is dit natuurlijk niet echt verrassend, want Amerika heeft al 10-tallen jaren niets anders gedaan dan oorlogsmisdaden. Hiroshima en Nagasaki, Vietnam, Irak, Syrie, Libie, de lijst is eindeloos en we hebben het over vele miljoenen slachtoffers, maar er is nog nooit een internationaal arrestatiebevel uitgeroepen voor een Amerikaanse president, wel voor een Russische

Sardo
Sardo
1 jaar geleden

Chosen Company
soort van vreemdelingen legioen. Maar dan van Criminelen.

Locke
Locke
1 jaar geleden

Men noemt het nog Oorlogsmisdaden vanuit de oude zienswijze, men doorziet waarschijnlijk nog steeds niet dat het heden de Hell op aarde is en Satanisme Full Throttle aan het werk is.

Andre Breems
Andre Breems
1 jaar geleden

Bij zulke berichten moet ik altijd nog denken aan Vietnam May lai.

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Amerika is het kwaad in deze door en door verrotte wereld en zijn WEF ELITE

Lei
Lei
1 jaar geleden

Weerzinwekkend! Hier zal Rusland met wapengeweld op reageren! EU maak je borst maar nat!!

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

Het eerste wat dit kabinet doet is olie op het vuur gooien door met die krankzinnige extreem rchtse neo nazi drag-queen LGBT komiek knuffelen en hem allerlei oorlogszuchtige beloftes doen!

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Dit zal waarschijnlijk in het westen weer worden afgedaan als Poetin propaganda.

Wat HET probleem is, dat is dus dat dit soort dingen al decennialang door de navo soldaten onder aanvoering van de Amerikanen wordt gedaan, in Korea, Vietnam, Irak, Servië, Afghanistan, Libië, Somalië, Syrië, Mali, en ga zo maar door.

Schijnbaar is het plegen van OORLOGSMISDADEN want daar hebben we het hier over geen enkel probleem wanneer je voor de navo werkt (of voor Israël), het is enkel een probleem wanneer je NIET voor de navo (of Israël) werkt.

DAN opeens zitten de navo leiders en hun westerse politici vol met dingen als eergevoel, moraliteit, hulpbereidheid en bovenal de bereidheid om de halve wereld op een atoombommen bombardement te willen trakteren.

Zolang de mensen zich laten wijsmaken dat OORLOGSMISDADEN enkel door “den vijand” gepleegd worden en NIET door “onze jongens” zal er weinig veranderen, dan zal er iedere keer weer ergens een oorlog worden ontketend en zal er OOK iedere keer weer één of ander slappelul excuus, door één of andere slappelul in een uniform, aangedragen worden zodat hij en de zijnen lekker soldaatje kunnen blijven spelen.

Die lui verschuilen zich al eeuwen achter het “De boeman woont aan de andere kant van het bos en als WE nu die boeman niet gaan aanvallen DAN komt hij onherroepelijk deze kant op en dan is het te laat, dan komt hij onze kinderen opeten en ons vee verkrachten en onze vrouwen stelen” verhaal.

Ach, de mensen KIEZEN er telkens weer voor om DAT slappelul verhaal te geloven.

storm
storm
1 jaar geleden

In elke oorlog gebeurt dit dat is niet nieuw

Zwarte Zwaan
Zwarte Zwaan
1 jaar geleden

Elke oorlog waar Amerikanen aan deelnemen is altijd gevuld met de meest vreselijke mensenrechten schendingen en oorlogsmisdaden. Van Hiroshima naar Vietnam via Irak naar de Oekraine. Sinds Amerika “bestaat” is het maar 20% van de tijd niet in oorlog met een ander land geweest! De hoeveelheid door Amerikanen gedode verwonde verminkte of gemartelde mensen wereldwijd zijn zo ongeveer niet te tellen en het zijn altijd de Amerikanen die ergens op deze Aarde een oorlog uitlokken of beginnen en ze laten het aangevallen land en hun inwoners altijd achter in totale verwoesting chaos en burgeroorlog. Als er een land is dat grootschalig en systematisch bijdraagd aan het Kwaad en Leed op deze planeet dan is het wel Amerika! En als er een land is waar deze planeet absoluut zonder kan dan is het wel Amerika! *met Amerika en Amerikanen bedoel ik dus niet de inwoners van dat land moge dat wel even duidelijk zijn.

Marianne
Marianne
1 jaar geleden

We hebben hier een groot probleem, de vredesbeweging is dood. Herinner mij nog hoe de leider van de Duitse Groenen (Joschka Fischer) stond te schreeuwen voor de invasie in Irak, als een echte …….

Frans Peeters
Frans Peeters
1 jaar geleden

Iedereen wil toch oorlog !!! rechts stemt Poetin links stemt Netanyahu ?

Rose
Rose
1 jaar geleden

En dit allemaal voor een wef en hegemonie satanelite gebrainstormde oorlogsnavosoldaten.kan het nog laffer?

Crelis
Crelis
1 jaar geleden

En het rutte kartel zag dat het goed was

Julia
Julia
1 jaar geleden

Schoof beleeft deze week zijn première op het wereldtoneel. Hij ontmoet onder andere voor het eerst de Oekraïense president Volodimir Zelenski. „Mijn boodschap aan Zelenski is dat we de koers van het vorige kabinet voortzetten”, zo laat Schoof weten aan De Telegraaf. Caspar Veldkamp, minister van Buitenlandse Zaken, en Ruben Brekelmans, minister van Defensie, benadrukten zondag tijdens een werkbezoek aan Kyiv dat Nederland Oekraïne zal blijven steunen in de oorlog met Rusland. Ook zegden zij toe het land te voorzien van onder meer een mobiel forensisch, luchtafweersystemen, F16’s en financiële bijdragen. Kortom mede schuldig aan oorlogsmisdaden. We blijven de oorlog steunen maar ondertussen https://www.telegraaf.nl/nieuws/1531661696/net-begonnen-maar-nu-al-financiele-tegenvallers-voor-nieuwe-kabinet-alles-moet-gedekt-worden Alle Nederlandse burgers zullen financieel zwaar moeten boeten voor de oorlogsvoerders geen cent meer voor landsbelangen maar heel veel voor Defensie dat jarenlang is verpauperd en kapot bezuinigd dus de inhaalrace is begonnen. Ons leger staat er net zo beroerd voor als voor de Tweede Wereldoorlog. Achter de schermen bereiden de hoogste Nederlandse militairen ministeries en bedrijven voor op oorlog. En dat is hoognodig, zeggen topmilitairen Onno Eichelsheim en Rob Bauer in hun eerste dubbelinterview. Want Nederland is nog te veel in dromenland. Inderdaad Nederland leeft al jaren in dromenland en hebben niet door dat het puur is om meer angstporno te zaaien om een excuus te hebben al ons belastinggeld te besteden aan Defensie en de prijzen flink op te voeren zodat wij allen niet in een oorlog geraken maar in een honger oorlog en onderdrukking zoals de globalisten dit hebben bekonkeld t.b.v. Agenda 2030 namelijk het oprichten van een totalitaire staat het systeem waarin alles door de staat geregeld en beheerst wordt. Stikstof, global warming, zeespiegelstijging, drinkwater te kort, vervuild oppervlakte water, inflatie, tekort aan werkers en nu oorlog……..
Wat is er nog wel positief in de wereld?

Janny
Janny
1 jaar geleden

Ik heb respect voor Victor Orban ,die is tenminste bezig om te praten over vrede ,alle andere landen doen mee om de oorlog in stand te houden dan moeten we allemaal maar naar Hongarije verhuizen

Marian
Marian
1 jaar geleden

Het topje van de ijsberg,msm begint te draaien, alles zal aan het licht komen, niemand ontloopt zijn straf. De laatste loodjes.

Koddebeier
Koddebeier
1 jaar geleden

Hadden anders verwacht gezien de reputatie van de Amerikanen in andere oorlogen en de Oeky Nazi’s zijn niet veel beter.

C N
C N
1 jaar geleden

In welke ambassade wordt deze journalist nou weer 5 jaar opgesloten,, we leren niet..we horen wat en morgen weer vergeten…Dit is erg….Maar….wacht maar tot de kinderen gaan spreken…alles uitkomt m.b..t Pedofilie Oorgaanhandel,Sexspeeltje,offers…bloed drug ADRENOCHROME. U gaat huiveren…

malion
malion
1 jaar geleden

Vanaf het begin is dit een PROXY OORLOG.

Jeannette
Jeannette
1 jaar geleden

Persconferentie gesponsord door de Permanente Vertegenwoordiging van de Russische Federatie met een groep juridische en politieke deskundigen na hun recente bezoek aan Donbass en Moskou.
Beschrijving
De briefers zijn: Daniel Kovalik, advocaat, mensenrechtengeleerde, vredesactivist; Jackson Hinkle, politiek commentator en journalist; en Christopher Helali, lid van het Administratief Comité van de Verenigde Nationale Anti-oorlogscoalitie, internationaal secretaris van de Communistische Partij. https://webtv.un.org/en/asset/k16/k163tkr87w?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2jgPPa9qHFigj1ZEuNJyJWhYuRzYTVG-MKG3b5q2JMJziljxKQD2vB0Gk_aem_hkbVHU43FHhb0GRcQlah0Q

Bowa
Bowa
1 jaar geleden

Je zou eens moeten weten wat de witte helmen aan oorlogsmisdaden, en verkrachtingen hebben gedaan.

Novax
Novax
1 jaar geleden

Absurde psychopaten doen alleen zulke dingen.
Bah, wat een tuig.
Hier zijn geen excusses mogelijk.
Als dit je bondgenoten zijn, dan ben jezelf niet beter, want wie zwijgt stemt toe.
NL kan ook zich terug te trekken als zulke dingen binnen het militaire verband aan het licht komen. Voorwaarde stellen en alleen deel te nemen aan militaire actie volgens de Conventie.
NL heeft de ballen niet en loopt braaf mee aan de leiband van de NAVO.
Ondertussen wel de russen beschuldigen van alles dat ze zelf doen, bah.
Lekkere wereldverbeteraars!
Vr.groet, Novax.

Jos
Jos
1 jaar geleden

Dit zit in het bloed van de mensen . In Indonesië bijv. deed men niet anders. Alles voor de overwinning.

Mikkie
Mikkie
1 jaar geleden

Denk dat die chosen company ook genoeg prikjes en chipjes heeft gehad..of afstand bestuurbaar.. en zo is het met de wolven in NL ook, vrees ik.

Loire
Loire
1 jaar geleden

Zo vaak gezegd dat het amerika is die de oorlog aanvoert en is begonnen, dat blijkt nu wel weer, dat het nog zo lang heeft geduurd voor dat duidelijk was.

salvar
salvar
1 jaar geleden

misschien worden de mensen nu eens wakker en zullen de zogenaamde natie als amerika en de eu met andere ogen gaan zien.

het kwaad huist niet bij de russen maar wij leven erin en worden er door omringt.

zelfs de goedheilige in het vaticaan is de duivel persoonlijk.

wend je af en blijf (probeer) het goede doen , goed voor je medemens en je ziel.

soms word je er moedeloos van dat weet ik maar we moeten volhouden.
we mogen niet opgeven nooit.

It’s me
It’s me
1 jaar geleden

Wil ik deze dingen wel lezen ? Mijn maag draait zich om, dit is NIET onze oorlog.
Dit is gedrag van psychopaten die denken dat ze werkelijk tot een elitaire groep behoren.

Mijn zonen hebben de leeftijd helaas maar NEE ik ga mijn kinderen nooit opofferen om zich te verlagen tot dit walgelijk gedrag.
Binnenkort gaan we weg uit dit land waar de scepter gezwaaid wordt door marionetten van dit soort ziekelijke mensen.
Laat Max met haar dochters gaan, zit toch al in haar bloed. Nee, zo lang al niet meer mijn land. WALGELIJKE PRAKTIJKEN en er is nog zoveel meer.

Henk123
Henk123
1 jaar geleden

Het is een kwestie van tijd voordat dit escaleert. De Russen zijn niet gek en zullen hier vroeg of laat consequenties aan verbinden.

Astrid Verduijn
Astrid Verduijn
1 jaar geleden

Dat er zeer ernstige oorlogsmisdaden worden gepleegd door buitenlandse strijdkrachten is steeds meer aan de orde van de dag sinds mensenheugenis. Dat neemt niet weg dat het vreselijke misdaden zijn tegen de menselijkheid. Naast de Proxy oorlog in Ukraine, moeten we ook naar andere landen kijken in de wereld. Een normaal mens zou toch zeggen dat dit niet meer zou mogen gebeuren. Maar grote duistere machten heersen en het zou me niet verbazen dat het Zionisme daar een groot aandeel in heeft.
Het raakt mij heel diep, Ukraine, voormalig Birma, Yemen, Palestine, veel Afrikaanse landen en wat ik nu eventjes niet weet op te noemen. Amerika zou flink aangepakt moeten worden. Gelukkig vertrouw ik meer op onze Schepper Allah .

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
1 jaar geleden

En deze misdaden komen natuurlijk niet voor het internationale strafhof in den haag, want dat hof is er alleen voor om de tegenstanders van het westen te “berechten”.
Wat een droefenis deze mensenwereld.
Maar goed nieuws; binnenkort komt er een einde aan de mensenwereld want ze roeien zichzelf uit met een kernwapenoorlog.

Yollie
Yollie
1 jaar geleden

Zich overgeven is zich overgeven.

Wat een psychopaten moeten dat zijn die zich er niet aan houden.

Marc
Marc
1 jaar geleden

Gelukkig hebben we de media die alles wat smerig is wel schoon lult en alles wat schoon is smerig.

salvar
salvar
1 jaar geleden

ik denk dat de russen meer4 fatsoen in hun lijf hebben dan de eu/vs.

Boris
Boris
1 jaar geleden

En wat zei Opper-Hufter Rutte in de 2e Slaapkamer tijdens het debat over de Nordstream sabotage?
“De amerikanen, dat zijn toch de “good guys?”
Goed dat er over gesproken wordt in de mainstream media, dat is al winst.
Helaas, de NOS pareert al met een bericht over bommen op een kinderziekenhuis.
Niets is wat het lijkt.
Hoe zat dat ook al weer met die mortieraanval op die markt in Sarajevo?
Aan de jongere lezers de opdracht op dat maar even uit te zoeken.

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

Mag dit nu worden geschreven?
Gaan we nu naar een nieuw hoofdstuk?
Is nu de Vogelgriep het programma?
Verwoesting van ons voedsel en de Boeren?
We worden overvallen met tegenstrijdigheden.
Dat is om ons infomoe te maken.

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

Daar hoor je hier NIETS over. Het is een gore smerige OORLOG!

Julia
Julia
1 jaar geleden

https://www.telegraaf.nl/nieuws/608457689/live-moskou-bevestigt-aanvallen-op-militaire-doelen-ontkent-kinderziekenhuis-te-hebben-geraakt Vooral zo door gaan eens barst de grote beer los veroorzaakt door de Westerse oorlogsvoerders die zo nodig geheel Europa een oorlog in sleuren terwijl het niet onze oorlog is. Dan niet janken als de Russen nu tot een aanval over gaan. Te ziek voor woorden we blijven Oekraïne steunen met wapentuig, miljarden en bloed vergieten in plaats van tot vredesonderhandelingen over te gaan. Net als deze nieuwe regering die een paar dagen aan de slag en maar blijven provoceren. Een uur nadat de verplichtingen van het kabinet in Den Haag deze week klaar waren, vertrokken de nieuwe ministers van Defensie en Buitenlandse Zaken naar Oekraïne. Hun boodschap aan president Zelensky: de Nederlandse steun gaat onder de nieuwe regering onverminderd door, en Nederland wil een voortrekkersrol blijven spelen als het gaat om internationale steun aan Oekraïne. Minister Brekelmans van Defensie (VVD) en minister Veldkamp van Buitenlandse Zaken (NSC) hadden vandaag een ontmoeting met president Zelensky in de havenstad Odesa. Gisteren spraken ze al met hun Oekraïense ambtsgenoten in Kyiv en bezochten ze een kapotgeschoten energiecentrale.
“Om al na vier dagen na onze installatie duidelijk te maken dat Nederland Oekraïne voluit blijft steunen”, zegt minister Brekelmans in een interview met de NOS. “En dat is een belangrijke boodschap naar zowel Oekraïne als in Nederland als internationaal naar onze bondgenoten.” Kortom Oekraïne first en Nederland op de laatste plaats het zooitje is nu op reces wat is er inmiddels voor Nederlandse belangen uit de koker gekomen NADA als dat we nu al worden geconfronteerd De financiële tegenvallers hebben zich de afgelopen maanden hard opgestapeld voor het nieuwe kabinet. Kortom wij zullen voor de oorlogssteun van miljarden dieper de armoede in geraken en krijgen binnenkort te maken met een oorlogseconomie waardoor al ons belastinggeld wordt besteedt aan defensie en er geen geld over blijft voor betere zorg, woningbouw, infrastructuur, etc. Dit alles voor de Oekraïne om een vooral een corrupte Zelensky met miljarden te verwennen die vent is corrupt tot op het bot en heeft al heel veel Westers steungeld besteed aan o.a. een landgoed en overige privé aangelegenheden.

Henk57
Henk57
1 jaar geleden

Terwijl gisteravond notabene “NOS 75 jaar NAVO (Brunssum)” werd uitgezonden op NPO2. daar werd gezegd hoe goed de NAVO zijn werk doet.

Nomen nescio
Nomen nescio
1 jaar geleden

Volgens het journaal plegen toch alleen Russen oorlogsmisdaden??

Koekenbakker
Koekenbakker
1 jaar geleden

Elites veroorzaken alleen maar ellende…

Pietka
Pietka
1 jaar geleden

Standart Nato praktijken zie Syrië zie Israël , Genèvese conventies zijn niet meer van toepassing tegenwoordig alles wat daar als huurlingen meevecht zijn geïnitieerd in duivelse praktijken / leden van de vrijmetselarij

Back to top button
101
0
We lezen graag je reactie!x