In Davos wordt de jaarlijkse bijeenkomst van het World Economic Forum gehouden. Ook demissionair premier Rutte is aanwezig.
Zowel aan de poorten van de vergaderzalen als ver daarbuiten groeit het wantrouwen tegen het World Economic Forum. Volgens critici is de organisatie meer dan een overlegorgaan.
“Als je denkt aan een praatclub dan denk je aan een organisatie die discussies organiseert, maar dat is niet wat het World Economic Forum is,” zei Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD) voor de camera van Ongehoord Nederland.
“Het #WEF heeft radicale doelstellingen: de energie- en voedseltransitie doorvoeren én het vormen van een soort wereldregering,” stelt FVD-Kamerlid @PvanHouwelingen over de club van Klaus Schwab. @Davos pic.twitter.com/N3Z2hAMWaw
— Ongehoord Nederland TV (@ongehoordnedtv) January 18, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Hele radicale doelstellingen
“Ze hebben hele radicale doelstellingen. Ze hebben in juni 2019 een contract getekend met de Verenigde Naties om de duurzaamheidsdoelen, de Sustainable Development Goals, uit te rollen,” vervolgde Van Houwelingen.
Dat zijn hele radicale doelstellingen, namelijk de energietransitie, de voedseltransitie, het langzaam maar zeker installeren van een soort van wereldregering. Dat is wat ze willen gaan implementeren, lichtte het Kamerlid toe.
Hele belangrijke spil
Ze hebben volgens hem allerlei projecten om dat te bewerkstellingen. “Dat is dus veel meer dan een praatclub.”
Dat het WEF het niveau van een praatclubje overstijgt, zien we ook aan de bindende afspraken over nationaal beleid die ons land maakt met de organisatie van Schwab.
Verder krijgen globalistische organisaties en sprekers steevast een prominent podium op de bijeenkomsten in Davos. De vraag is dan hoe machtig het WEF zelf is. Van Houwelingen: “Ze zijn een hele belangrijke spil in dat globalistische machtsnetwerk.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Nieuw eiland verrijst voor Duitse kust
Woede om ‘waardeloos’ rapport over covidprikken en oversterfte: ‘Dit kan toch niet?!’
De vogel is bevrijd: Twitterbaas Elon Musk ‘gaat permanente schorsingen terugdraaien’
Meisje (8) met epilepsie moet kiezen tussen legaal sterven of illegaal leven. Haar ouders zijn nu dit van plan
Hillary Clinton en de brute moord op Gaddafi: “We kwamen, we zagen, hij stierf”
Nieuwe NPO-serie over dystopische maatschappij waarin alle bewoners zijn gechipt: ‘Dit is ziek!’
Senator: “10 bedrijven hebben Australische politiek volledig overgenomen en belemmeren democratisch proces”
Zie hoe premier Schoof staat te wachten tot hij Zelensky een knuffel mag geven: ‘Volstrekt gestoord circus’
Russen brengen Oekraïne verpletterende slag toe door dit geheime complex op te blazen