Op dit moment wordt 5G-technologie in Nederland al op meerdere locaties getest. Het is goed mogelijk dat we binnenkort vrijwel overal kleine gsm-masten gaan zien.
Tegenstanders twijfelen over de veiligheid van deze technologie. Er wordt campagne gevoerd tegen de uitrol van 5G.
Mobiele communicatie via 5G gaat op basis van millimetergolven. Bij 4G wordt nog gebruikgemaakt van microgolven tot een frequentie van ongeveer 5 GHz.
Crowd control
Microgolven planten zich in een rechte lijn voort en laten zich daarbij nauwelijks afbuigen door obstakels. Hogere frequenties (boven de 5 GHz) hebben wel last van obstakels.
Voor 5G-technologie zal een hogere frequentieband benodigd zijn. We hebben het daarbij over frequenties van 6 GHz en hoger.
Interessant genoeg wordt deze technologie op dit moment al gebruikt door het leger, en wel voor crowd control.
Wapen
Deze technologie beïnvloedt de menselijke huid en ogen. Onderzoek hiernaar werd vorig jaar door Israëlische onderzoekers gepresenteerd op een conferentie.
Hier kun je een lezing bekijken van dr. Ben-Ishai van de Hebrew University. Hij vertelt hoe menselijk zweet fungeert als een soort antenne bij blootstelling aan frequenties afkomstig van 5G-apparaten.
Het Amerikaanse leger heeft op basis hiervan een crowd control-wapen ontwikkeld dat het Active Denial System (ADS) wordt genoemd.
Schade
Het wapen zendt millimetergolven uit die de bovenste laag van de huid van een individu binnendringen, waarna het voelt alsof je huid in brand staat.
In onderstaande video wordt het wapen gedemonstreerd:
Te zien is hoe deze millimetergolven kunnen worden gebruikt om mensen schade toe te brengen.
Bekijk ook onderstaand filmpje:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Inspectie blijft huisarts Rob Elens opjagen: ‘Opgestookt door top van politiek Den Haag’
Wetenschappers vinden aanwijzingen voor God-deeltje
Gevitaliseerd water: dood water weer levend maken (video)
Verkiezingsbeloften: Trump versus Rutte. Dit overzicht toont de bittere realiteit
Wist je dat zij Young Global Leaders van het World Economic Forum waren?
We moeten het hebben over de banden tussen Silicon Valley Bank en het World Economic Forum
Zweedse tandarts vertelt ongemakkelijke waarheid over migrantenkinderen. Zo maakten de autoriteiten hem daarna kapot
Facebook-baas Zuckerberg uit zorgen in gelekte video
Trump: we gaan het Witte Huis heroveren, eerder dan je denkt