Rapper Boef laat weten dat hij aan het begin van de coronapandemie door zijn management is gevraagd om mee te werken aan een campagne voor het RIVM om jongeren te informeren over het coronavirus.
“Zelf was ik nog onwetend. Ik ging in gesprek met een arts, sporter en een ex-covidpatiënt,” schrijft hij op Instagram, waar hij 1,5 miljoen volgers heeft. “We zijn nu twee jaar verder en ik sta niet achter het beleid van de overheid.”
“Ik ben niet voor of tegen vaccinaties, maar ik sta voor vrijheid,” aldus de rapper, wiens echte naam Sofiane Boussaadia is. “Wat er nu gebeurt met plannen voor een 2G-beleid, lockdowns waar ondernemers door kapot gaan en de zorg die maar niet opgeschaald wordt, is iets wat we later niet aan onze kinderen kunnen uitleggen.”
Propaganda
“Met de kennis van nu knaagt het aan mij dat ik mee heb gedaan aan een campagne van de instanties die dit huidige beleid uitvoeren,” schrijft hij. De 20.000 euro die hij kreeg voor zijn medewerking wil hij doneren aan een goed doel.
De rapper krijgt veel steun. Onafhankelijk journaliste Fiona Zwart schrijft: “Rapper Boef opent de deur voor vele influencers die betaald zijn om propaganda te maken en nu last krijgen van hun geweten. Het is nooit te laat om te keren. Prachtig dit.”
Hopelijk volgen er meer
Artiest en oud-verpleegkundige Marga Bult voegt toe: “Hopelijk volgen er meer!”
“Rapper Boef heeft spijt, doet niet meer mee met het overheidsnarratief en doneert zijn via VWS verworven gelden aan een goed doel,” resumeert auteur en spreker Hans van Tellingen.
Rapper Boef opent de deur voor vele influencers die betaald zijn om propaganda te maken en nu last krijgen van hun geweten. Het is nooit te laat om te keren. Prachtig dit. ? pic.twitter.com/0O7YbJZHri
— Fiona Zwart (@FionaZwart) January 6, 2022
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Studie: Makaken krijgen autisme van BMR-vaccin – genegeerd door FDA
Cirkelvormig object Oostzee minstens 14.400 jaar oud
Meteoroloog legt uit waarom het deze week zo warm is (en nee, het komt niet door klimaatverandering)
Pfizer ging jaar vóór corona samenwerking aan met Chinees platform voor vaccinpaspoorten & sociale kredietscores
Journalist over Syrië: “Ik heb nog nooit meegemaakt dat er zoveel bewuste leugens zijn verspreid”
Onderzoek: ouderen stierven in april 2020 niet aan corona, maar werden systematisch geëuthanaseerd met dit middel
Aliens zijn al 4000 keer op aarde geland. Steven Greer onthult in tv-interview waarom men dit geheim wil houden
Wéér een complottheorie die waarheid wordt en wederom is het Thierry Baudet die de vraag stelt
Kennedy kondigt aan: we gaan de chemicaliën uit de CHEMTRAILS halen