Hilary Porter weet het zeker: buitenaardsen nemen haar om de haverklap mee naar een andere wereld en met haar zijn er nog veel meer mensen die hetzelfde meemaken. Binnenkort spreekt ze op een bijeenkomst voor mensen die haar ervaringen delen.
“Ik ben een gezond en normaal persoon,” zei de 67-jarige Engelse, die in haar leven goede banen heeft gehad en zelfs bij het Britse ministerie van Defensie werkte. De meeste mensen vinden het echter moeilijk haar serieus te nemen als ze over buitenaardsen begint. “Ik word al mijn hele leven meegenomen. Ik heb er niet voor gekozen. Het gebeurt al zo lang ik me kan herinneren.”
Er zijn nog ongeveer 100 Britten die dezelfde ervaringen hebben al Hilary. Ze komen binnenkort in de plaats Hastings bijeen op een conferentie waar ze hun ervaringen met buitenaardsen met elkaar gaan bespreken. De buitenaardsen gaan slim te werk, aldus Hilary. “Ze staan plotseling voor me, met hun donkere huid, grote neusgaten en kleine mond. Ze zijn niet groot maar wel erg sterk. Ze trekken me zo hun voertuig in,” vertelt ze aan de Mirror.
Volgens Hilary hebben buitenaardsen in 1974 ingebroken in een topgeheim laboratorium waar ze op dat moment werkzaam was. In de jaren zeventig werd ze naar eigen zeggen in de buurt van Cardiff meegenomen aan boord van een zeshoekig schip.
Hilary wil graag van andere deelnemers aan de conferentie weten of ze ook last hebben van migraine na een ontvoering en of zij ook littekens en blauwe plekken hebben. “Ik weet dat veel mensen hetzelfde hebben meegemaakt, maar ik heb ze nog niet ontmoet,” zei ze.
Rond haar huis ziet ze geregeld vreemde driehoekige objecten en felle lichten die in formatie vliegen. Het is volgens Hilary uitgesloten dat het legertoestellen zijn van een nabijgelegen vliegbasis.
Haar partner Ken Parsons meent dat de buitenaardsen onze planeet bezoeken om genetisch materiaal af te nemen. “Je hebt grijze wezens, die iedereen herkent, maar dat zijn slechts dienaren,” zei hij. “De reptielen zijn hogere wezens en dan is er nog een mensachtige soort.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Ik wil mijn geld terug (video)
Wat u niet mag weten over het bedrijf dat ons coronavaccin gaat maken
Kunstmatige plasmaballen gemaakt met HAARP
Chinese satelliet vangt mysterieuze signalen op. Leidt deze vreemde piek tot doorbraak?
Kuzu walgt van paniekzaaierij: ‘De ene variant is nóg besmettelijker en nóg gevaarlijker dan de andere’
Oud-huisarts moet zich verantwoorden voor tuchtcommissie voor off-label voorschrijven ivermectine: ‘Dit is BEZOPEN’
Veteraan over coronaprotest: ‘ME en Romeo’s openden klopjacht op ons, het was een verschrikkelijke overmacht’
Spaans bronwater bevat 58 verschillende medicijnen
Wat je moet weten over de jeugdarts die nu in de media alarm slaat over dalende vaccinatiegraad