CoronaBinnenland

Reportage over misstanden bij priklocaties: ‘Benieuwd hoelang deze GGD-beerput op YouTube blijft staan’

Help mee door dit met je vrienden op je socials te delen!

De GGD handelt in strijd met wettelijke voorschriften en procedures bij het vaccineren van kinderen, blijkt uit een reportage van Forum voor Democratie over het illegaal ‘vaccineren’ van kinderen.

Kamerlid Gideon van Meijeren deed samen met juriste Sietske Bergsma onderzoek. Ze hebben ernstige misstanden aangetroffen bij de priklocaties van de GGD. De regels die gelden ter bescherming van kinderen worden totaal genegeerd, constateren ze.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

(Video verwijderd? Klik hier...)

Absurd

Uit undercoveropnames blijkt dat op vaccinatielocaties niet wordt gecontroleerd of een kind toestemming heeft van de ouders om gevaccineerd te worden. Eén van de GGD-medewerkers adviseerde een kind om tegen zijn ouders te liegen in het geval van bijwerkingen. “Dan moet je zeggen: ik heb iets verkeerds gegeten ofzo.”

“Het is absurd dat er überhaupt kerngezonde kinderen worden geïnjecteerd met een experimentele gentherapie,” reageert Van Meijeren. “Dat daarbij ook nog eens de wet aan de laars wordt gelapt, is volstrekt onacceptabel.”

De campagne moet onmiddellijk stoppen

“FVD eist dat de kindervaccinatiecampagne per direct wordt gestopt,” aldus Van Meijeren, die Kamervragen heeft gesteld.

Bergsma stelt dat vervolgstappen nodig zijn naar aanleiding van het onderzoek en de onthullingen rond de GGD-praktijk bij priklocaties. “In alle opzichten worden er grenzen overschreden. De campagne moet onmiddellijk stoppen,” schrijft ze.

Medisch socioloog en verpleegkundige Hugo van der Wedden vraagt zich af: “Benieuwd hoelang deze GGD-beerput op YouTube blijft staan.” Waarop FVD-voorman Thierry Baudet zegt: “Snel kijken dus voordat de censuur toeslaat.”

Koepelorganisatie GGD GHOR Nederland veroordeelt het ‘beschuldigen’ van GGD-medewerkers door Forum voor Democratie.

4.9 105 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

142 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
3 jaren geleden

Ik heb gistermiddag de bijna 40 minuten durende reportage helemaal gezien.

Ik heb er maar één woord voor: SCHOKKEND.

Zó ziet onze huidige maatschappij er dus uit: kinderen worden bewust opgezet tegen hun ouders.

WAT ben ik blij, dat wij onze kinderen in de jaren 70 en 80 hebben kunnen opvoeden.

En dan te bedenken, dat ik al gelezen heb, dat je straks überhaupt helemaal niets meer te vertellen hebt over de manier waarop je je kinderen wilt grootbrengen.

Dan zijn ze staatseigendom. TENZIJ ouders natuurlijk massaal opstaan en hier een stokje voor steken.

ALLE regels wat betreft INFORMED CONSENT worden hier aan de laars gelapt.

Zeggen dat de prikken veilig zijn is zonder meer een LEUGEN. Daar zijn inmiddels méér dan genoeg bewijzen voor verzameld.

En dan het idee alleen al om kinderen van 15 jaar over zoiets belangrijks als hun gezondheid zelf te laten beslissen.

Zij mogen niet roken en zij mogen niet drinken, maar om naar zoiets als de McDonalds te gaan, laten zij een experimenteel middel inspuiten.

Waar overigens OOK niet over gesproken wordt, is, dat ALS het fout gaat en deze kinderen ziek worden, het WEL de ouders zijn, die voor het zieke kind moeten zorgen.

En als dat kind dan eerder niet eerlijk is geweest over wat er nu precies is gebeurd, dan hebben zowel ouders als kind een groot probleem.

ALS mijn man en ik op dit moment nog jonge kinderen zouden hebben en iets dergelijks was gebeurd, dan schakelden wij direct onze rechtsbijstand in om de betreffende GGD medewerker voor de rechter te dagen.

Eén ding is voor mij zeker: OOK de GGD is absoluut niet meer te vertrouwen. En dat is dan een instelling onder de “bezielende” leiding van André Rouvoet, het Christen Unie icoon.

Aan deze gang van zaken is mijns inziens niets christelijks aan. En dan te bedenken dat hij in het kabinet Balkenende de minister van Jeugd en Gezin was.

Rouvoet is wat mij betreft héél diep door het ijs gezakt.

Marco
Marco
3 jaren geleden

GGD is een criminele organisatie, ver weg blijven.

Nehemia
Nehemia
3 jaren geleden

Ga als kind sowieso nooit naar een priklocatie van de GGD. Je stapt toch ook niet het hyenaverblijf van de dierentuin in?

Dingerydoo
Dingerydoo
3 jaren geleden

Als ouder zou je toch echt kwaad zijn. Helemaal zodra de prik begint te werken.

William
William
3 jaren geleden

Aanklacht indienen tegen de GGD artsen die deze prik zetten wegens moord… of poging tot moord, een middel inspuiten met zoveel risico’s als de dood is moord met voorbedachte rade… vraag me af waar deze artsen hun instruktie hebben gekregen.. (ook al zijn het geen artsen die de prik zetten zijn deze volledig aansprakelijk voor de gevolgen, ook nog eens onder valse voorwendselen) in UK heeft het tot afschaffing van alle maatregelen geleid.. (aangiftes)

HenryN
HenryN
3 jaren geleden

Zit net op Thaise TV nieuws te kijken. 12 jarige jongen dood na nemen vaccinatie!!
Die koepel organisatie is niet meer dan een club misdadigers. Zij zullen al dat soort gevallen wel onder het tapijt schuiven en zeggen dat de persoon in kwestie al iets ernstigs onder de leden had. Voor een tribunaal met die organisatie.

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
3 jaren geleden

Covid Scam : 5G veroorzaakt Covid en hartaanvallen

Pfizer-vaccin gevonden gevuld met op 5G gepoederde, op grafeen gebaseerde nanotechnologie

Saartje
Saartje
3 jaren geleden

Wanneer wordt de tijdelijke noodwet die door een demissionair kabinet is gemaakt en tegen de grondwet is in de prullenbak geflikkerd?

fransje
fransje
3 jaren geleden

Het is alweer februari en de WEF trein dendert maar door politie/defensie het is tijd dat er kleur bekent gaat worden ingrijpen of niet

Edo Timmermans
Edo Timmermans
3 jaren geleden

Dit is de meest grootschalige en ook meest geniepige genocide ooit, een bio-wapen ‘vaccin’ ingezet tegen een bio-wapen ziekte. En nou worden de kinderen gesloopt terwijl de desinformatie door de overheid maar door gaat, in vrijwel ieder reclameblok op tv. Hoe moet je hier nou nog woorden voor vinden? Dat Mao en zijn medewerkers in vergelijking schatjes waren of zo? (Mao was verantwoordelijk voor meer doden dan Stalin, Hitler en Leopold II samen, de nummers 2, 3 en 4 op de lijst meest dodelijke dictators)

Teuwen Henri
Teuwen Henri
3 jaren geleden

de psychopaten dekken mekaar

rop
rop
3 jaren geleden

Men kan het wel veroordelen, maar mistoestanden vinden plaats in elk organisaties, in ziekenhuizen, op de werkplek, in privé aangelegenheden, enzv enzv, overal vinden deze plaats , dus men kan het wel veroordelen deze koepel organisatie, GGD/ GHOR, denken zij dan dat ze daar van gevrijwaard blijven. en dat ze foutloos hun werk doen denk het toch echt niet ,makkelijk om dit te zeggen en forum van democratie, het is bij elk organisatie bekent om een veroordeling af te wijzen en naar het land van de fabel te verwijzen als er iets bekend word van het falen van een werkwijze die schade op kan lopen dus GGD.GHOR doe niet zo schijnheilig, ook jullie vallen onder gesjoemel, door de medewerkers die u in dienst hebben, heel goed forum voor democratie dat jullie rondgaan op wantoestanden te openbaren, maar pas op val zelf niet in deze toestanden. dan raakt ook u geloofwaardigheid kwijt. want overal ligt een valkuil op de loer,.om net als een virus u te pakken te nemen.

FightForFreedom
FightForFreedom
3 jaren geleden

Van de rapportage kreeg ik kippenvel. Goed initiatief.

En dan lees je op de site van de GGD GHOR dat de opnames gemanipuleerd zijn. Zum kotzen.

Gideon, en FVd ga zo door. Mijn steun hebben jullie!

kritisch
kritisch
3 jaren geleden

wow wat een gekkenhuis weer.

Lest best Vergezicht
Lest best Vergezicht
3 jaren geleden

Wat blijven mensen toch steeds in het oude waandenkbeeld zitten van lang geleden.
Hoezo vervolg stappen zetten inzake misstanden?
Begrijpen ze nog steeds niet, dat we allang niet meer in een rechtsstaat leven?
Dan gaan ze het nooit meer snappen.
Er komen geen rechters die dit bestraffen.
En zolang er ouders zijn die testen heel gewoon vinden, zullen hun kinderen het heel gewoon vinden om zich te laten injecteren.

Arnie
Arnie
3 jaren geleden

Maar volgens de GGD was het allemaal plak en knip werk, en volledig uit zijn context getrokken.
Ik raad aan om die teksten die vanmorgen bij wnl zijn gebruikt de totale ondergang van de vrije media hebben aangetoond.

rop
rop
3 jaren geleden

Mistoestanden en desinformaties
deze is begonnen bij de verantwoordelijke Overheden, zij maken zich schuldig aan misleidende uitspraken, omtrent corona, net als die vrouw ,die zegt, dan zeg je gewoon dat je iets verkeerds heb gegeten,
Als het bij Overheden begint, Spiegelt en stroomt het in en door de gehele samenleving heen, net als een virus, komt het in het bloed van en in het gedrag van mensen terecht en Booster ze deze Na, en hun medewerkers [kunnen] gebruiken dan ook een leugen, of een ander wantoestand aan omdat ze ook besmet zijn geraakt door deze virus waanzin, net als de overheid die alsmaar leugens presenteren om zoveel mogelijk mensen te vaccineren word ook deze virus corona toestand gebruikt voor misleiding.

Wicked Sickest
Wicked Sickest
3 jaren geleden

Onze kinderen worden door het misdadige politieke beleid, en dit soort ggd medewerkers; misbruikt, mishandeld, verminkt, vermoord.
Het zal mij niet verbazen als binnenkort een terecht woeste bouvakker met buldozer, dan wel boer, wraak komt nemen en zo’n locatie van de aardbodem veegt.

De Nederlandse samenleving is in toenemende mate een psychiatrische inrichting in de open lucht, gerund door psycho- en sociopaten.

Engelsie
Engelsie
3 jaren geleden

duidelyk toch….

ADAM
ADAM
3 jaren geleden

Zou de NOS hier een item van maken? NOT!!! Hahaha

Lhmr
Lhmr
3 jaren geleden

Vergeet niet om aangifte te doen tegen de directeur van de GGD. Dan kunnen de GGD medewerkers hun verhoor krijgen waar ze zo om vragen.

Henk
Henk
3 jaren geleden

Vers van de pers … uit Duitsland

https://www.praxis-rinne.de

Moderna Vaccine (onder de mikroscope)
https://www.youtube.com/watch?v=8hij0DSXViY

Biontech-Pfizer
https://www.youtube.com/watch?v=DGTvT9K2JN8&t=944s

400x vergroot, lijkt me logisch dat je dit niet in je wilt hebben.

wat daar allemaal in drijft.

zielig voor de mensen die dat accepteren!
Nog zieiliger voor die artzen die geen idee hebben waar ze mee bezig zijn.

Janosch
Janosch
3 jaren geleden

Ik heb stukjes uit dit filmpje bekeken maar wordt er misselijk en beroerd van.
En dat zonder prik.

TAO Foundation
TAO Foundation
3 jaren geleden

Veel dank weer Gideon !

Robert z1000
Robert z1000
3 jaren geleden

Koepelorganisatie GGD GHOR Nederland veroordeelt het ‘beschuldigen’ van GGD-medewerkers door Forum voor Democratie.

Wat houdt dit in?

Strijdervoorvrijheid
Strijdervoorvrijheid
3 jaren geleden

Is gewoon schorem!

Wilbert thijsen
Wilbert thijsen
3 jaren geleden

Kinderen vaccineren is de grootste misdaad ooit ! We staan erbij en kijken er na ! Er iets van zeggen wordt door deze ratten al veroordeeld ! Zo ver is t al gekomen . Op de bushaltes hangen posters met jonge mensen met een oproep om je te boosteren , mondkapjes met design motieven zijn te bestellen en een hele industrie is er rond deze waanzin ontstaan die dit nieuwe abnormaal normaliseerd . De kudde loopt mee en brengt haar kinderen naar de slachtbank . Niemand is straks verantwoordelijk ; wir haben es nicht gewust

KarenA
KarenA
3 jaren geleden

Door die tijdelijke noodwet heeft het kind géén toestemming nodig van de ouder(s) dit zeer belangrijke feit wordt niet gemeld in het verhaal. Dat is óók niet normaal.

Het kind wordt door die tijdelijke noodwet uit 2021 het kind van de Staat.

Juist daar moet aandacht aan besteed worden.

Vóór dat het kind, het kind van de (be)rekening wordt.

Wat uiteraard niet wegneemt wat er wel in de video naar voren wordt gebracht o.a. dat het kind opgedragen wordt te liegen thuis door die medewerker.
Te schandalig voor woorden.

baviaan
baviaan
3 jaren geleden

ik ben nog lamgeslagen van het filmpje….. dit is echt heftig !!!! wat een  Geheime Staatspolizei hebben wij in nederland zeg!!!!

liesbeth
liesbeth
3 jaren geleden

De ggd is echte een rommel van organisatie. Heb je een beleid en dat moet je volgen als medewerker. Deze medewerkers overtreden de wet. Is de fout van de medewerkers of van de leidingevendes en directie. Diepe onderzoek te laten doen.

Mikkel
Mikkel
3 jaren geleden

Wat een belachelijke reactie van de GGD. Dat is een reactie van iemand die betrapt is op misdaden. De beelden zijn heel duidelijk. Knip- en plakwerk of niet, het is moeilijk de dingen die de GGD’ers in de video zeggen anders te interpreteren dan hoe het wordt gezegd. De GGD begaat misdaden. Genocide zelfs!

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
3 jaren geleden

GHOR moet hun bek houden . Fvd heeft onomstotelijk bewijs van de wanpraktijken op beeld. Feit

B.Huysman
B.Huysman
3 jaren geleden

Ggd waar stond dat ook al weer voor.??????

Christien
Christien
3 jaren geleden

Ja natuurlijk.

Waarom de hand in eigen boezem steken.

Er lijkt geen besef te zijn van waar ze mee bezig zijn.

Ontgaan alle bijwerkingen en doden deze mensen?

Lange Fries
Lange Fries
3 jaren geleden

Je maakt mij niet wijs dat die mensen niet weten waar ze mee bezig zijn. Moordzuchtige gekken.

H.J.
H.J.
3 jaren geleden

Lees ook het stukje eens hoe de GGD omgaat met je persoonlijke gegevens.
Bijna iedereen heeft inzage.

Hugo
Hugo
3 jaren geleden

André Rouwvoet de grote CU baas bij de GGD per direct ter verantwoording roepen en die ratten van de regering per direct vast zetten voor genocide tegen het volk.

logisch_denken
logisch_denken
3 jaren geleden

Wie nu nog de naald in zijn arm laat zetten met de experimentele gentherapie zou nooit meer aanspraak mogen maken op zorg. Vele bijverschijnselen zijn inmiddels bekend en iedereen had inmiddels kunnen weten dat de gifspuiten niet beschermen tegen covid. Spuitje 1 deed dat niet, spuitje 2 deed dat niet, spuitje 3 doet dat niet en spuitje 4 wat bijvoorbeeld al in Israël is gezet beschermt niet.

Waarom de wereldleiders zo duwen op vaccineren met alle nadelige bijverschijnselen laat zich vertalen tot twee zaken. Macht & geld lijken de drijfveren waarbij de kreet volksgezondheid schandalig misbruikt word.

Vecht voor uw grondrechten, vecht voor uw burgerrechten en vecht voor uw vrijheid.

Dit dossier heeft geen raakvlakken met de volksgezondheid !!

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

Vanmorgen op het nieuws;F vD heeft geknipt en geplakt ! Zo gaat het dus altijd!

Ellis
Ellis
3 jaren geleden

Ik hoop dat mensen nu ook eens nadenken over de “gewone” vaccins.. baby’s van een paar weken oud worden tot hun 2e jaar volgepompt met allerlei chemische troep!!!! Voor wat? Welk kind gaat er nu nog dood aan mazelen? Welk kind krijgt er zomaar hepatitis? Een immuunsysteem ontwikkelen lukt alleen als je zo nu en dan een ziekte doormaakt. Vitamines en mineralen is waar je lichaam op bouwt. Hier komt geen 1 spuit mn kind meer in! Want vaccinschade wordt nog steeds overal ontkend.. maar ook daar zijn lange termijn bijwerkingen in. Lees je in!

Loire
Loire
3 jaren geleden

GGD werkwijze klopt uberhaupt niet, kinderen op de middelbare school moeten formulieren invullen, zogenaamd anoniem, over extreem privé thema’s, zodat de ggd zich daar werk uit kan verschaffen, want het blijkt niet zo anoniem te zijn. Het gaat via school zodat ouders niets weten of erna als er “een probleem” uitkomt. Iedereen denkt dat dit invullen verplicht is, maar dat is niet zo, geef een briefje mee dat ze hier niet aan meedoen of schrijf ze uit bij de ggd.

Tineke de Boer Peters
Tineke de Boer Peters
3 jaren geleden

Verbaasd me niks, dom volk die ggd

Rick
Rick
3 jaren geleden

Heb deze reportage dan ook direct gedownload naar m’n PC.

Charlotte
Charlotte
3 jaren geleden

De hele video bekeken ronduit schokkend ? lappen alles aan hun laars! Ver weg blijven met je kinderen! ? Bah ? ?

gjgba
gjgba
3 jaren geleden

Moordenaars, moordenaars,moordenaars!

Linda
Linda
3 jaren geleden

Oh wat erg!!! Hugo en Mark, wat heb jullie op je geweten? Ik zou niet meer kunnen slapen!
Het was al erg, maar deze docu maakt het nog veel erger. Ik weet niet wat jullie zijn voor mensen, maar het deugt van geen kanten en dat is nog heel erg zacht uitgedrukt! STOP ERMEE NU!

Levi Patty
Levi Patty
3 jaren geleden

Dit is natuurlijk ongehoord en handelend in strijd met alles wat te maken heeft het eerbied voor het leven. Het leven van kinderen en volwassenen. Het vaccineren van begin af aan was al in strijd met de rechten van de mens. De Jonge gaf bij vragen van huisartsen als antwoord dat de inhoud van vaccines “Staatsgeheim” is! Dus al die miljoenen burgers zijn zonder enig toelichting en uitleg om hun geïnformeerde toestemming te krijgen, geïnjecteerd met een experimentele mutagene injectie ( de medisch ingreep bij deze is een misdrijf)! Hun doel is om de mRNA en DNA te muteren om mensen tot transhumanismen, cyborg, slaven te maken. Alle gevaccineerde zijn vanaf 18 juli 2022 bij een Internationaal uitspraak Supreme Court VS, geen menselijke wezens meer. Ze zijn eigendom van de patenthouder van de vaccine, Bill Gates!

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
3 jaren geleden

Laten ze het big registratie maar afpakken van al die GHD desinformaterende artsen en medewerkers. Met een verbod op werk in de zorg of big pharma!

Rose
Rose
3 jaren geleden

Gedeeld voor enkele (wakkere) Vlamingen zo lang het op you tube staat, hopelijk gaat dit internationaal met ondertitels

Dwars
Dwars
3 jaren geleden

Als wereldwijd 7 miljard mensen dood moeten, zeg maar 7 van de 8, wat had je dán gedacht?
Zolang dat niet echt doordringt zullen we nog heel lang verontwaardigd en geschokt blijven!! Het is inderdaad onvoorstelbaar!! En dan…..?

realist
realist
3 jaren geleden

Wat nu als je als kind gedwongen wordt om je te laten vaccineren door je ouders.

Rose
Rose
3 jaren geleden

In Spanje ook steeds reclame op tv, zelfs met kinderen die zich laten vaccineren, zum kotzen???

Klaas waak
Klaas waak
3 jaren geleden

In het AD: Diagnose kanker klonk nog nooit zo vaak: ‘Het is de andere pandemie’
Zijn er hier meer mensen die beginnen te vloeken nat het lezen van dit soort vaccinate bijwerkingen verbloemings methodes?

cieleke
cieleke
3 jaren geleden

conclusie de meeste mensen zijn bange mensen die klakkeloos vertrouwen op vertegenwoordigers van de pharmacie
want corona beleidsmakers zijn niet meer dan vaccin verkopers

en de meeste mensen hebben geen mening meer of durven deze niet uit te spreken
laffe mensen dus

ik baal al genoeg van zo,n wereld
en t word met de dag gekker

Fran
Fran
3 jaren geleden

Nederland is een failed state, een apenland.

Ik schat dat zo’n 20-30% het gezonde verstand heeft en zal houden.

Voor de rest geldt, neem vooral de spuit, hoe meer hoe beter. I.v.m. uw veiligheid, voor mijn part elke week. Des te sneller is het probleem opgelost.

Wat moet, dat moet dan maar.

Dubito
Dubito
3 jaren geleden

Zie de commentaren van het schapenvolk: kill the messenger. ‘Knip- en plakwerk, gefaked, ggd doet prachtig werk, jongen is gebrainwashed, Gideon is een fascist’ etc etc. Geen enkel bezwaar tegen de kinderinspuitingen.
Doorspuiten dus maar, vindt Nederland. En Poetin wil oorlog. Oh sorry, dat is die andere scam.

cieleke
cieleke
3 jaren geleden

vanwege de wereldwijde nog nooit vertoonde druk die is uitgevoerd op de mensheid vanwege een vaccin moet er toch wel iets HEEL belangrijks in het vaccin zitten
want de druk van vaccinatie tot fascisme en uitsluiting mensen word hiervoor gebruikt
dus hoe meer ze iets te graag willen
hoe achterdochtiger je zou moeten zijn
maar merendeel is helaas te dom en willen alleen maar op vakantie of in de kroeg zitten

Koddebeier
Koddebeier
3 jaren geleden

GGD = Prikcriminelen !!

Burger
Burger
3 jaren geleden

Artsen als deze zouden mijn vrienden en ik graag meenemen voor een boswandeling. Heerlijk er uit! Aan de frisse lucht. Zou hem goed doen. We zouden hem dan vertellen “we gaan naar grootmoeder koekjes brengen”.

hero
hero
3 jaren geleden

Moet je eens voorstellen (hetgeen ook daadwerkelijk in het buitenland is gebeurt) ; je vind je kind zwaar ziek en op het randje ‘s-ochtends in zijn bed en je kan de ambulance medewerker geen aanwijzigingen geven van wat er aan de hand zou kunnen zijn. Maar ja er moet nou eenmaal geruimd worden.

salvar
salvar
3 jaren geleden

nederland is mijn nederland niet meer.

wat een eng en moorddadig land is dit geworden.

hier in dit bolwerk huist het ultieme kwaad en als je dit als burger na 2 jaar nog niet ziet dat zie ik het donker in , niet meer te redden.

kijk naar de driehoek , duitsland, frankrijk en het gore land hier dat zijn echt de boosdoener.

pak je vrijheid terug je krijg het niet voor niets.

de burgers moeten het samen doen en druk blijven uitoefenen dan kunnen we winnen.

afwachten help niet want het wordt steeds moeilijker , zij (de psychopaten ) wachten ook niet.
kijk maar naar het zootje, regeren doen ze al 2 jaar niet meer het enigste wat je hoort is corona corona, besmettingen en variant die opkomst zijn.

Ruud
Ruud
3 jaren geleden

Het eerste wat ik gedaan heb is de reportage van youtube gedownload. Vervolgens gedeeld via facebook. Dat is belangrijk. Als deze op youtube verwijderd wordt, dan kan je hem op rumble en telegram zetten en verspreiden. Simpel.

Archi Soesman
Archi Soesman
3 jaren geleden

Waarom zijn deze gegevens niet openbaar of door de N O S/ N P O openbaar gemaakt voor het publiek.

Miekie
Miekie
3 jaren geleden

Deze mensen (ggd)weten donders goed waar ze mee bezig zijn hoor (desinfo)Dat is nog het schokkendste!!

Ron
Ron
3 jaren geleden

Alle wetten worden met voeten getreden in naam van de Pharma. Wie Von Der leyen de nieuwe wolvin van de SS kent weet waarom we allen geprikt moeten worden. De banden en fraude met de Pharma zegt genoeg. Geheime overeenkomsten , lobbywerk achter de schermen gekonkel en vooral familiale belangen spelen een grote rol niet de gezondheid van de mensen.

Vilseledd
Vilseledd
3 jaren geleden

Goed werk; triest dat politici de rol van de media moeten overnemen. Goed ook, dat er niet één rapportage wordt gemaakt en dat het dat dan is, maar dat er materiaal achter de hand worden gehouden om ‘onze’ staatssatanisten de lust tot liegen te ontnemen.

Arie Penarie
Arie Penarie
3 jaren geleden

193.000 weergaven na 1 dag. Dat zou bij trending topic moeten zitten, maar helaas pindakaas, YT https://www.youtube.com/feed/explore besluit het er niet bij te zetten.

nico
nico
3 jaren geleden

“Dit is naar mijn mening geen vaccin” wordt er gezegd.
De supreme court us concludeert:
The Covid-19 injections do not confer immunity, and therefore do not meet
the definition of a vaccine.

https://www.supremecourt.gov/DocketPDF/21/21A244/207051/20211230162830733_AFLDS%20amicus%20brief%20in%20support%20of%20emergency%20applications%20re%20OSHA%20ETS%20cases.pdf

Ron
Ron
3 jaren geleden

Nog vergeten te vertellen waarom geen vaccinatieplicht? Stel het is verplicht en je loopt schade op denk je vergoed te worden? Ha, nee je deed het toch op vrijwillige basis? Nu draait de gemeenschap op voor de kostprijs van vaccins. Bij schade zou jij gewone burger nog eens mogen opdraaien voor de vaccinatieschade want de producenten van deze smeerlapperij waarvan alle proefdieren stierven zijn vrijgesteld voor schade berokkend aan de mens. Dankzij onze politici in de EU. Europa dat ging het worden weet je nog?

nico
nico
3 jaren geleden

America’s Frontline Doctors (“Amicus” or “AFLDS” zegt dit:

“De medische gemeenschap is het erover eens dat de momenteel beschikbare
Covid-19 vaccininjecties de verspreiding van SARS-CoV-2 niet voorkomen. De relevante
federale agentschappen hebben deze consensus herhaaldelijk erkend. Daarom is er
geen wetenschappelijke of wettelijke rechtvaardiging voor het OSHA om geïnjecteerde en niet-geïnjecteerde mensen te scheiden
mensen te scheiden. Aangezien de Covid-19 injecties geen immuniteit verlenen aan de
ontvangers, maar enkel de symptomen van de ziekte zouden verminderen, vallen zij
helemaal niet onder de lang gevestigde definitie van een vaccin. In plaats daarvan zijn het
behandelingen en moeten als zodanig worden geanalyseerd onder de wet.”

Nu nog in Nederland.
https://www.supremecourt.gov/DocketPDF/21/21A244/207051/20211230162830733_AFLDS%20amicus%20brief%20in%20support%20of%20emergency%20applications%20re%20OSHA%20ETS%20cases.pdf

Edward
Edward
3 jaren geleden

De GGD is weer al huillie, huillie aan het doen in plaats van hun verantwoordelijkheid te nemen. Gemeentelijke Genocide Dienst.

Jerrel
Jerrel
3 jaren geleden

Er is een genocide gaande in het Westen waarbij de meeste mensen er vrijwillig aan meewerken en het begint bij het GGD.

Deze pandemie is een voorwendsel voor de Trans-humanisme agenda om de beoogde 6 miljard zielen te oogsten via controle over de brein op afstand. Dit is nodig om de regeerperiode van satan met nog eens zeven duizend jaar te verlengen.

De Khazaarse Maffia bestaat uit aanbidders van satan en de talmud en is geinfiltreerd in het Vaticaan, de Vrijmetselarij, alle grote ondernemingen en de meeste overheden. Ook Nederland is gekaapt door de KM. Er zijn volop foto’s te vinden van Nederlandse politici met KM leden zoals George Soros,de zoon van Soros, Bill Gates en Klaus Schwab (Rothschild). 

Kamerleden die kinderprikken aanmoedigen doen in feite een kinderoffer aan molech/satan/baal. Dit houdt ook in dat de originele blanke Nederlandse bevolking zal uitsterven, wat ook een doel is van de KM. 
En de meeste Nederlanders sluiten hun ogen hiervoor omdat ze te druk zijn met uiteten, vakantie, voetbal en spelletjes op de TV. Onbegrijpelijk! 

Chris
Chris
3 jaren geleden

Waarom de discretie?

Criminelen moeten blootgelegd worden.
ik zit hier godverde razend!!!

Jan
Jan
3 jaren geleden

De fvd doet wat de staatsmedia zou moeten doen dus koepelorganisatie ggd gewoon je muil houden in die gif spuit in jullie eigen reet stoppen

Max_Q
Max_Q
3 jaren geleden

Gideon en Sietske hebben duidelijk hun punt gemaakt, welke uiteraard door de schapen en herders wordt afgedaan als hoax. En dan is dit nog maar het topje van de ijsberg. We moeten ook niet vergeten de artsen welke de gifprikken hebben gezet in geestelijk gehandicapten en dementerende ouderen alsmede in mensen met alzheimer terwijl de wet duidelijk is in het meedoen aan een medisch experiment door genoemde groepen.

NoVax
NoVax
3 jaren geleden

Vertrouwen komt te voet en gaat te paard. GGD bestaat voor mij niet meer, alle correspondentie daarvan gaat gelijk de papierbak in en mijn kinderen zullen ze daar nooit meer zien. Opheffen die club.

Locke
Locke
3 jaren geleden

Typische NL afkoop, schuif het kaasje maar onder de deur.

Lanie
Lanie
3 jaren geleden

Gemeentelijke Genoc.de Dienst

JP Coen
JP Coen
3 jaren geleden

Het lijkt erop dat er per gezette prik wordt betaald.

Onderzoek dat eens. Hugo had namelijk nogal een gat in zijn hand.
(o.a)

pasch
pasch
3 jaren geleden

Vreselijk dit, kreeg bijna tranen in mn ogen, hoop dat deze reportage door zoveel mogelijk mensen wordt gezien en dat die ogen eindelijk eens open gaan en het laten doordringen tot hun hersens

Alex
Alex
3 jaren geleden

Tribunaal!

Désirée Röver
Désirée Röver
3 jaren geleden

De frontale cortex — het deel van de hersenen dat vanuit overzicht beslissingen kan overzien en afwegen — is pas volgroeid rond het 26e jaar…
MacDonalds en de sportschool zijn als argumenten niet verder dan de neus lang is…
Verder meen ik bij de spuitende GGD-ers een subtiele vorm van godsdienstwaanzin te bespeuren ten gunste van de vaccinatiereligie. In elk geval geen spoor van relativeringsvermogen.

semper amici
semper amici
3 jaren geleden

De regering moet stoppen, rivm moet stoppen de dikke billenclub alias OMT moet stoppen.

Wessel50
Wessel50
3 jaren geleden

Het is wel duidelijk wat er hier afspeelt want ze willen je alleen maar dwingen dat je het zogenaamde vaccin neemt.

Kundalini
Kundalini
3 jaren geleden

Dus ze veroordelen de uitspraken boven het overtreden van de wet en mishandelen van kinderen. Lekkere koepelorganisatie is dat dan. Het verbaast me hoeveel gemene idioten er op de wereld zijn. Waar is het OM?

Charles
Charles
3 jaren geleden

GGD = Gluiperige Genocide Dienst

OttoVB
OttoVB
3 jaren geleden

Het is alles tamelijk simpel: Volg de stroom van het grote geld!
Daar ligt de oplossing van al die prikellende.

En …
natuurlijk niet vergeten het is een onderdeel van de Agenda 21/Agenda 2030 om depopulatie van de wereld. Het is in diverse grote meetings telkens weer herhaald: we beloven (zij, de eliten onder elkaar) plechtig om zeven miljard mensen naar de andere wereld te helpen en alleen 500 miljoen mensen te behouden als onze slaven.
Het is alles gestart met de Club van Rome, kent U hem nog?
Vanaf dat moment is het begonnen met Klimaat Warme, Klimaat Verandering, het voedsel vergiftigen, de atmospheer te chemtrailen, dus je inatmen te vergitigen, ingredienten ontwerpen en in allerlei preparaten, tandpasta, cremes voor huid, handen, gezicht, zeep, abortus, euthenasie, vierussen, alles om volken snel te laten verouderen en snel aan hun einde te brengen. Dan komt er de factor FEAR nog eens daarbij om volken voortdurend onder spanning te zetten, zoals inderdaad Klimaat Verandering, maar het is een joke, het drinkwater verontreinigen, maar dit is geen joke, akkerland te vergiftigen waardoor je denkt bij het eten van je aardappeltjes, hoeveel gift heeft men in de grond gestopt om zo’n mooie gave aardappel te oogsten en verkopen. Alles om ons zo snel mogelijk om te brengen.
De virussen zijn dan AIDS, HIV, Corono, Vogelgriep, HongKong griep, A-griep, het hele alphabet griep. Alles handgemaakt.

Laat je niet verlakken, Hollanders. Nederland is voorloper in het vergiftigen van zijn bevolking. Behalve voor export producten, die zijn voor de niet Hollanders in orde.

Wat een verlakkerij. Krimineel zou ik zeggen.

Ik mis af en toe “Kootje en de Bie”, kent U ze nog? Geweldige knalharde waarheid werd er door hen gepresenteerd, recht voor je raap! Meesterlijk!

OttoVB
OttoVB
3 jaren geleden

Het is dringend gewenst dat het radioprogramma “Wel ingelichte Kringen” van vroeger, uitgezonden door de VPRO op vrijdagsnamiddag vanaf 16.00 uur – 18.00 uur terugkomt!

De reden:
Wij Batavieren, hebben naar het zich laat aanzien de waarheid in informatie verloren.

Liek
Liek
3 jaren geleden

Als het van youtube afgehaald word, kan het vast bij blckbx gehost worden, want iedereen moet deze docu zien die om kinderen geeft.

Back to top button
142
0
We lezen graag je reactie!x