De Canadese overheid lijkt niet langer geïnteresseerd te zijn in het volgen van ongeïdentificeerde vliegende objecten, zo blijkt uit vrijgegeven documenten.
De ministeries van Transport en Defensie en de Canadese politie deden tot op bepaalde hoogte onderzoek naar onbekende vliegende objecten, maar daar lijkt nu een einde aan te zijn gekomen.
Het is nu aan vrijwilligers om te rapporteren wat zich in het luchtruim afspeelt. De informatie die de verschillende agentschappen binnenkrijgen over UFO-waarnemingen wordt doorgestuurd naar Chris Rutkowski, een schrijver die sinds 1989 onderzoek doet naar het fenomeen.
Recordaantal
Rutkowski zei dat het aantal waarnemingen in Canada is gestegen. De meeste meldingen kunnen worden verklaard, maar sommige niet.
Rutkowski onderzoekt alle informatie die hij krijgt zodat kan worden vastgesteld of de zogeheten ongeïdentificeerde objecten daadwerkelijk niet kunnen worden geïdentificeerd. Hij krijgt zo veel informatie binnen dat hij nog niet alle waarnemingen heeft kunnen onderzoeken.
In 2011 zijn er volgens Rutkowski 980 UFO-meldingen binnengekomen. Hij zei dat het aantal meldingen over 2012 waarschijnlijk nog hoger ligt, maar hij heeft nog niet alle waarnemingen van het afgelopen jaar kunnen bekijken.
Mysteries
Het recordaantal waarnemingen is grotendeels te danken aan de vele mensen die hun leven wijden aan de studie naar UFO’s. “Ik hoor veel omdat mensen weten dat ik ze niet zal uitlachen. Mensen zijn bang voor gek versleten te worden,” zei ufoloog en schrijver Stanton Friedman.
Friedman is kernfysicus en weet waar hij over praat. Hij schrijft boeken, geeft interviews en woont talloze lezingen bij. Ook verschijnt hij in verschillende documentaires die verhalen over één van de grootste mysteries ooit: bestaan buitenaardsen en hebben ze de aarde bezocht?
Velen die geïnteresseerd zijn geraakt in UFO’s zeggen van wel en stellen dat de overheid het toenemende aantal waarnemingen niet langer kan negeren.
Mike Bird is voorman van Exopolitics Canada, een organisatie die zich bezighoudt met het verspreiden van informatie over UFO’s. “Er is genoeg informatie voorhanden om overheden aan te sporen ons te vertellen wat ze weten,” zei Bird.
Bron: CBC.ca
Gerelateerd:
- Aantal UFO-meldingen Zuid-Afrika fors gestegen
- Astronaut Edgar Mitchell over buitenaards bezoek (video)
- Gepensioneerde hoogleraar: buitenaards contact is een feit
- Sovjetministerie legde contact met buitenaardse beschaving
- ‘Speciale B-29 toestellen om buitenaardsen te detecteren’
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Wereldwijde verzetsbeweging gelanceerd om terug te slaan tegen WHO en World Economic Forum
Twee vissers werden ontvoerd door aliens zonder benen. Getuigen verbreken na 45 jaar stilte
‘Goed dat er een rechtszaak tegen de koning komt’
Klokkenluider 7 jaar onterecht opgesloten in inrichting
Het is officieel: Australië kondigt begin van ‘Nieuwe Wereldorde’ aan
Zal David Cameron bestaan UFO’s en buitenaardsen erkennen?
Van kanker tot staar: de gevaren van de magnetron
VVD-wethouder kan het niet meer aanzien en stapt op: ‘VVD loopt weg bij haar kiezers, klimaatcrisis is propaganda!’
Doutzen Kroes spreekt zich uit tegen vaccinatiebeleid: ‘Luister goed naar je intuïtie’