Miljoenen Russische automobilisten hebben een dashboardcamera met een zuignap aan hun voorruit hangen, die continu filmt als een bewakingscamera.
De apparaten zijn voor een paar tientjes te koop in iedere Russische elektronicazaak. De enorm populaire camera’s zijn vooral ontwikkeld tegen corrupte verkeersagenten.
Speciale websites en YouTubekanalen verzamelen de mooiste en bizarste momenten in het Russische verkeer. Meestal verschijnen op internet vooral video’s van ongelukken of agressie in het verkeer, maar uit onderstaande video blijkt dat het ook heel anders kan.
Bron: YouTube/ArkadiYM93
Gerelateerd:
- Dolfijnen redden vrouw en haar hond van verdrinking
- Man overleeft hartaanval dankzij hulp van hond
- Tv-programma’s kunnen kindergedrag beïnvloeden (video)
- 40.000 Indiërs vormen menselijke ketting voor vrede en eenheid
- Het kleine Franse meisje dat met wilde dieren speelde (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Rutte ‘kan géén topfunctie bij NAVO of EU krijgen’ zolang deze rechtszaak tegen hem niet ingetrokken wordt
Britse Conservatieve Partij gefinancierd door Murdoch
Rutte en Kaag hadden (informeel?) diner met WEF-baas: ‘Professor Schwab kijkt er heel erg naar uit’
Alle grote leugens rond klimaatverandering gedebunkt. Lees dit onthullende interview
‘Rampzalige situatie’, veel gevaccineerde schapen dood in Limburg en Noord-Brabant: ‘Waar kennen we dit van?’
Amsterdammers worden helemaal gek van herrie warmtepomp: ‘én meer CO2 én niet warm te krijgen én meer lawaai’
Officiële verhaal over 9/11 zit barstensvol leugens. Let op waar deze journalist mee komt tijdens dit debat
Caroline van der Plas wil dat kabinet excuses maakt aan ongevaccineerden: ‘Families vielen uit elkaar’
Niemand durft ooit de waarheid te zeggen over België. Kijk hoe Farage de vloer aanveegt met de Belgische premier