BuitenlandCorona

Ruim 10.000 sterfgevallen gemeld bij EMA na coronaprik, Nederland bijna koploper

Help mee door deze informatie met jouw vrienden op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Bij de Europese database van rapporten over vermoedelijke bijwerkingen van geneesmiddelen (EudraVigilance) zijn inmiddels meer dan 400.000 gevallen van bijwerkingen na de coronaprik gemeld.

EudraVigilance schrijft over deze database:

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Het Europees Geneesmiddelenbureau (EMA) heeft deze website in 2012 geopend om het publiek toegang te geven tot meldingen over vermoedelijke bijwerkingen. Deze meldingen worden elektronisch bij EudraVigilance ingediend door geneesmiddelenautoriteiten en door farmaceutische bedrijven.

EudraVigilance is een systeem voor het verzamelen van meldingen over vermoedelijke bijwerkingen. Deze meldingen worden gebruikt voor een evaluatie van de voordelen en risico’s van geneesmiddelen in hun ontwikkelingsfase en voor het bewaken van hun veiligheid na toelating tot de Europese Economische Ruimte (EER). Het systeem is sinds december 2001 in gebruik.

De website maakt deel uit van het EudraVigilance-toegangsbeleid, dat is ontwikkeld ten behoeve van de volksgezondheid. Het draagt bij aan de bewaking van de veiligheid van geneesmiddelen en vergroot de transparantie voor belanghebbenden en het publiek.

431.740 gevallen van vermoede bijwerkingen

Er zijn inmiddels vier coronavaccins opgenomen in de database: die van Pfizer, Moderna, AstraZeneca en Janssen. In totaal betreft het nu 431.740 gevallen van vermoede bijwerkingen. Hiervan gaan 25.849 gevallen over het vaccin van Moderna, 179.658 gevallen over het vaccin van Pfizer, 222.071 gevallen over het vaccin van AstraZeneca en 4162 gevallen over het vaccin van Janssen.

10.570 meldingen van overlijden

Tot 8 mei waren er 10.570 meldingen van overlijden na coronavaccinatie. De meeste meldingen gingen over het vaccin van Pfizer (5368 sterfgevallen). Bij 2865 meldingen betrof het het vaccin van Moderna, bij 2102 het vaccin van AstraZeneca en bij 235 het vaccin van Janssen.

De meeste gevallen van bijwerkingen zijn gemeld in Italië (59.098). Nederland (53.206) staat op de tweede plek. Alleen in de categorie Pfizer moet Nederland Italië voor zich dulden. In alle overige categorieën voeren we het bijwerkingenklassement aan, zoals blijkt uit onderstaande grafieken. De cijfers zijn bijgewerkt tot 15 mei.

Het aantal sterfgevallen ligt in werkelijkheid mogelijk nog een stuk hoger. Uit onderzoek is namelijk gebleken dat minder dan 1 procent van de bijwerkingen wordt gemeld. Dat heeft onder meer te maken met het feit dat het melden van een bijwerking een tijdrovend proces is. Het is dus niet ondenkbaar dat er inmiddels meer dan een miljoen mensen zijn overleden na de coronaprik.

gevallen
Aantal gevallen van bijwerkingen na Pfizer-vaccin (adrreports.eu)
gevallen
Aantal gevallen van bijwerkingen na AstraZeneca-vaccin (adrreports.eu)
gevallen
Aantal gevallen van bijwerkingen na Moderna-vaccin (adrreports.eu)
gevallen
Aantal gevallen van bijwerkingen na Janssen-vaccin (adrreports.eu)

Mordechai Sones van America’s Frontline Doctors deelde onderstaand filmpje over de effecten van coronavaccins op sterftecijfers in diverse landen.

4.6 54 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

110 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Gezondheid (MGTOW)
Gezondheid (MGTOW)
3 jaren geleden

Nederland, het meest gedegenereerde land ter wereld. Dat geloof ik meteen.
Echt gezonde mensen zijn hier een hoge uitzondering, zelfs op jonge leeftijd. En als het kan, laten we onszelf ook nog even dodelijk ziek maken door prikjes.
Zo ken ik Nederland nu.

Seemore2day
Seemore2day
3 jaren geleden

Zolang het gevaccineerden zijn heb ik er absoluut geen probleem mee.

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
3 jaren geleden

GROTE FARMACIE gecreëerd voor allemaal een COMPLETE oplichterij. WHO, CDC, RIVM en deze PLANdemic is ook om veel redenen een totale zwendel. Een daarvan is om TONNEN VACCINS te verkopen en miljarden aan omzet te genereren. Daarom zijn ze het als een gek aan het promoten.

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
3 jaren geleden

Ik zit niet snel zonder woorden. Nu wel.

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

Tsja………

drinkthekoolaid
drinkthekoolaid
3 jaren geleden

Het aantal doden is volgens mijn telling 7276, uitgesplitst naar omgebouwd fake tranny-vax:
AZ:1548
COM:3590
JANSS:139
MOD:1999

Het grootste deel daarvan is 65-85 jaar (3011), gevolgd door boven de 85 (2545) en 18-64 jaar (1283). Een liberale T4-variant: laissez faire, laissez passer et le senicide va de lui meme.

Waldemar
Waldemar
3 jaren geleden

Willens en wetens de mens als PROEFKONIJNEN gebruikt.
Velen zullen het niet redden.
Dr. Fauci heeft het laten gebeuren. Medeontwikkelaar van het virus
Ontwikkelaar van het ‘vaccine’ Bill Gates.
Zij zullen zich voor een Tribunaal moeten verantwoorden voor hun misdaden tegen de menselijkheid.

salvar
salvar
3 jaren geleden

nederigland weer het beste jongetje van de klas.

Rick
Rick
3 jaren geleden

Vorig jaar hebben de lockdowns wereldwijd gezorgt voor spanningen op de beurzen.De federal Reserve heeft veel geld bij moeten printen ..Het nieuws in het najaar dat er een vaccin was ontwikkeld en dat we daarmee ´hieruit´ konden komen zorgde o.a voor dat het wereldwijd economisch beter ging in het najaar..Op dit moment is het nog steeds niet ideaal en de inflatie hangt als een donkere wolk boven ons,En het IMF is druk bezig om het ongedekte geld draaiende te houden..En als nu blijkt dat het vaccin niet het ´wonderkindje‘ is zoals eerder beloofd is…dan heb je de poppetjes aan het dansen..Geen enkele overheid durft het nu aan om dit toe te geven…de gevolgen zullen catastrofaal zijn..Niet alleen zullen er miljoenen mensen die gevaccineert zijn boos worden maar het zal ook gevolgen gaan krijgen wereldwijd op de Beurzen..Athans dat is mijn bescheiden mening over deze hele zaak..

Grutjes
Grutjes
3 jaren geleden

NL het meest koploper, soms 2x zo erg als de nummer 2, en in 1 geval 10x zo erg als de nr.2.

Ben benieuwd welke smoes er wordt bedacht.

cieleke
cieleke
3 jaren geleden

gezond leven word niet gepromoot
vaccins wel duidelijker kan het toch niet
dus als je niet op een gezonde manier wil leven en na wilt denken wat echt belangrijk is neem dan maar gauw je gifspuit de makkelijke weg dus en kom nooit meer zeuren nadien als je van alles er aan overhoud.

Annette
Annette
3 jaren geleden

Knap hoor dat een land als Nederland, dat over het algemeen altijd ergens achteraan sukkelt, NU ineens bijna op alle fronten de 1e plaats heeft bereikt. Pracht prestatie! (sarcasme modus aan).
WIE er nu nog vertrouwen heeft in een overheid, OMT, RIVM of wat voor organisatie dan ook, heeft zaagsel in zijn kop.

W Appie??
W Appie??
3 jaren geleden

??nou. Wat zullen onze regering trots zijn dat ze koplopers zijn word tijd dat hun koppen gaan rollen ??schwab zal ze vast een ere lintje toezeggen en de schapen zullen klappen of ze worden nog wakker hoop ik?❤️En Hugo gaat vast weer nieuwe clowns schoenen kopen ??

Linda
Linda
3 jaren geleden

10.000 op 750 miljoen mensen is betrekkelijk weinig. bij ieder vaccin, zoals bij polio, sterven mensen. Ik vind dit een bemoedigend getal. ik wacht het nog even een tijdje af, maar als het zo blijft dan ga ik mij ook laten vaccineren.

Chantal
Chantal
3 jaren geleden

Landen zijn overbevolkt
Opruimen dus?
Moordenaars!!

Willem
Willem
3 jaren geleden

De zachte metalen zullen hen het verstand doen verliezen. Wij beloven hen geneesmiddelen te vinden, maar zullen hen nog meer gif toedienen via de geneesmiddelen. Het gif zal geabsorbeerd worden door hun mond, hun huid.”
Wij zullen hun hersenen vernietigen en hun reproductieve systemen. Hun kinderen zullen dood geboren worden en wij zullen de informatie geheim houden. Het gif zal verstopt zitten in hun eten, drinken, de lucht; zelfs in hun kleren en hun speelgoed.

Erik h
Erik h
3 jaren geleden

Wat is de leeftijd van die doden?

Helga
Helga
3 jaren geleden

Deze berichten zijn helaas waar, maar…..verandert het iets aan de huidige situatie ? De mensen blijven als malloten achter de prikmaffia aanhollen en het schijnt ze niks te boeien wat de gevolgen zijn.. Dus waarom blijven waarschuwen als er toch niet geluisterd wordt..? Je moet het die mensen gunnen hun waterloo te halen met deze onzin.. Domheid heeft een naam !!!

DeVredelievende
DeVredelievende
3 jaren geleden

Nee joh ..dit zie je echt verkeerd hoor …
Al die mensen die na t prikjuh overlijden zijn n natuurlijke dood gestorven

NOTHING TO SEE HERE
MOVE ON WITH YOUR LIFE
(for as far as we let you)

Ron
Ron
3 jaren geleden

Het mRNA-vaccin van Pfizer bevat PEG aangetoond 70% van de mensen ontwikkelt antilichamen tegen deze stof = fatale allergische reactie. Ook anafylactische reacties worden gemeld bij ontvangers van het Moderna vaccin. Uw lichaam maakt anti-lichamen tegen SARS-CoV-2-spike-eiwit die op hun beurt syncytine-homologe eiwitten aanmaakt nodig voor de vorming van placenta= onvruchtbaar worden. De onderzoeken zijn veel te kort om een ​​realistische inschatting van schade mogelijk te maken. 

Joost Visser
Joost Visser
3 jaren geleden

Dan zouden we nu toch onderhand oversterfte moeten zien in de officiele grafieken?

Elise
Elise
3 jaren geleden

En dit komt niet in de reguliere krant. Daar staan alleen verhaaltjes in, over dat mensen er 1 graag willen hebben, maar niet kunnen krijgen. Hoezo marketing? Hoezo eenzijdige berichtgeving?

RayOflight
RayOflight
3 jaren geleden

NeeDatLand is toch oh zo braaf

Nederland weer het braafste jongetje van de globalisten klas ? Ben niet verbaast vaak vraag ik me af of de HUB van alle wereldproblemen niet veroorzaakt is door de Nederlandse CryptoElite.

Voor gevoelige mensen.

Voor mensen die gevoelig zijn is dit echt een hel. Heeft niets te maken met shedding maar de gevoeligheid. Kun je geloven of niet. En ik vermeld het hier omdat ik me een al een aantal dagen off gevoeld heb met symptomen die geen oorzaak lijken te hebben. Het best te omschrijven alsof het lichaam voelt dat er gevaar is. Binnen een minuut kun je slecht en dan weer goed voelen.Lijkt me dat het voor veel mensen normaal is om elkaar op afstand aan te voelen. Zelf heb ik me voorgenomen om nooit meer naar een ‘systeem arts’ te gaan. Toch is het moeilijk om in te zien dat klachten door empathy worden veroorzaakt. Zie ik de grafieken kan ik het me voorstellen dat dit inderdaad het geval is. Schijf dit hier voor mensen die ook empathisch zijn om dat ik het weet uit ervaring om je eigen pijn van externe pijn te onderscheiden. Dit is mijn mening kun je er niets mee , ook ok. voor de rest wens ik gevoelige mensen veel sterkte om door deze hel te komen. 

Eelke Piers
Eelke Piers
3 jaren geleden

Deze grafieken geven een verkeerde indruk.
Itatië heeft 60 miljoen inwoners. Nederland 17 miljoen. In verhouding heeft Nederland dus veel meer besmettingen/doden dan Italië.
Beter zou zijn om alles per 100,000 inwoners weer te geven.
Zo kan men alles met grafieken aantonen

Frank
Frank
3 jaren geleden

En deze getallen gaan waarschijnlijk na de zomer nog een stuk oplopen.
Mijn gedachten gaan uit naar de achterblijvers…. Sterkte.

JaJa
JaJa
3 jaren geleden

Dit is pas het begin. dit gaat exponentieel toenemen de komende weken onder de bevolking die zich genetisch heeft laten modificeren. Eigen schuld!

Amina
Amina
3 jaren geleden

En dan te bedenken dat dit nog maar de eerste reacties zijn. Die zijn duidelijk gevolg van prik. Maar al die immuunziekten enz die later gaan komen, die worden echt niet meer in verband gebracht met prik.Straks vinden mensen het normaal chronisch ziek te zijn. Totaal geen besef van echte oorzaak.

NGIMD
NGIMD
3 jaren geleden

Melden jullie dan ook even netjes dat een bijwerking ook lichte pijn op het prikplekje is, een beetje spierpijn of je paar uurtjes niet helemaal goed voelen, je wat moe voelen omdat het vaccin werkt ?

Dit is echt een mooi voorbeeld, elke corona gemelde dode klopt niet omdat iemand die al bijna sterft en de griep krijgt als corona dode wordt gemeld, helaas zijn hierdoor de cijfers niet betrouwbaar.

Hetzelfde geldt helaas voor het vaccin, als een 90 jarige welke al op sterven ligt een vaccin krijgt vanwege hoog risico kan dat het laatste zetje zijn bij een zeer klein percentage, maar nu worden deze cijfers er gelijk bijgehaald omdat het beeld past in het idee.

Anita
Anita
3 jaren geleden

Die vaxers zijn heel erg gevaarlijk voor de onvaxers.

Wytske
Wytske
3 jaren geleden

Wanneer gaat de Jonge naar die jongeman toe om daar live op TV zijn euthanasiespuit te nemen? Of zou hij een fake-spuit krijgen.

Daarnaast vraag ik me af hoeveel politici en mediacriminelen in het complot zitten. Als ze eenvoudigweg gehersenspoeld zijn is dat goed nieuws: Ze nemen dan een echte euthanasiespuit. Zitten ze wel in het complot, dan zullen ze een dummy krijgen.

t de vries
t de vries
3 jaren geleden

Indien je nu nog ,je laat vaccineren ongeacht welk vaccin en je zelf nog niet doordrongen bent van de gevaren door vaccinatie op je gezondheid .Ondanks alle informatie je zelf blootstelt aan de bijweringen op zo wel lange als korte termijn of erger ben je dom bezig .Oke ouderen die het zij digibeet zijn of anders niet voldoende ingelicht worden door famillieof kennisen kun je het niet kwalijk nemen .Het word tijd ook hen te waarschuwen voor de gevolgen

nooit meer zwijgen
nooit meer zwijgen
3 jaren geleden

Aan deze cijfers zie je toch dat ze bezig zijn net genocide ! Hoe willen ze dit nog recht praten die hiervoor verantwoordelijk zijn?

Rob
Rob
3 jaren geleden

Ik zag dat Nederland 2e was met sterfgevallen na vaccinatie, volgens mijn berekening zijn we KOPLOPER je moet namelijk het aantal inwoners afzetten tegen deze getallen. Italie heet nl 60 miljoen inwoners en nederland ca 17.5 miljoen, ergo zijn we koploper

Back to top button
110
0
We lezen graag je reactie!x