Bij de Europese database van rapporten over vermoedelijke bijwerkingen van geneesmiddelen (EudraVigilance) zijn inmiddels meer dan 400.000 gevallen van bijwerkingen na de coronaprik gemeld.
EudraVigilance schrijft over deze database:
Het Europees Geneesmiddelenbureau (EMA) heeft deze website in 2012 geopend om het publiek toegang te geven tot meldingen over vermoedelijke bijwerkingen. Deze meldingen worden elektronisch bij EudraVigilance ingediend door geneesmiddelenautoriteiten en door farmaceutische bedrijven.
EudraVigilance is een systeem voor het verzamelen van meldingen over vermoedelijke bijwerkingen. Deze meldingen worden gebruikt voor een evaluatie van de voordelen en risico’s van geneesmiddelen in hun ontwikkelingsfase en voor het bewaken van hun veiligheid na toelating tot de Europese Economische Ruimte (EER). Het systeem is sinds december 2001 in gebruik.
De website maakt deel uit van het EudraVigilance-toegangsbeleid, dat is ontwikkeld ten behoeve van de volksgezondheid. Het draagt bij aan de bewaking van de veiligheid van geneesmiddelen en vergroot de transparantie voor belanghebbenden en het publiek.
431.740 gevallen van vermoede bijwerkingen
Er zijn inmiddels vier coronavaccins opgenomen in de database: die van Pfizer, Moderna, AstraZeneca en Janssen. In totaal betreft het nu 431.740 gevallen van vermoede bijwerkingen. Hiervan gaan 25.849 gevallen over het vaccin van Moderna, 179.658 gevallen over het vaccin van Pfizer, 222.071 gevallen over het vaccin van AstraZeneca en 4162 gevallen over het vaccin van Janssen.
10.570 meldingen van overlijden
Tot 8 mei waren er 10.570 meldingen van overlijden na coronavaccinatie. De meeste meldingen gingen over het vaccin van Pfizer (5368 sterfgevallen). Bij 2865 meldingen betrof het het vaccin van Moderna, bij 2102 het vaccin van AstraZeneca en bij 235 het vaccin van Janssen.
De meeste gevallen van bijwerkingen zijn gemeld in Italië (59.098). Nederland (53.206) staat op de tweede plek. Alleen in de categorie Pfizer moet Nederland Italië voor zich dulden. In alle overige categorieën voeren we het bijwerkingenklassement aan, zoals blijkt uit onderstaande grafieken. De cijfers zijn bijgewerkt tot 15 mei.
Het aantal sterfgevallen ligt in werkelijkheid mogelijk nog een stuk hoger. Uit onderzoek is namelijk gebleken dat minder dan 1 procent van de bijwerkingen wordt gemeld. Dat heeft onder meer te maken met het feit dat het melden van een bijwerking een tijdrovend proces is. Het is dus niet ondenkbaar dat er inmiddels meer dan een miljoen mensen zijn overleden na de coronaprik.




Mordechai Sones van America’s Frontline Doctors deelde onderstaand filmpje over de effecten van coronavaccins op sterftecijfers in diverse landen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Kijken: in 3 minuten genezen van kanker
Klokkenluider Justitie waarschuwt pedoseksuele elite: ‘Ik kom achter jullie aan’
Zuid-Korea zet broer president en bankdirecteur vast
Piloten verdiepen zich in vliegtuigsporen en schrikken zich rot: ‘Ik ben geschokt, mijn wereld is ingestort’
Massale leegloop: ‘Nederland begint een socialistische heilstaat te worden’
Universiteit: je brein saboteert je dieet — zo zet je het uit
Merkel gedraagt zich als dictator en heeft totaal geen respect voor haar volk. Dan krijg je dit
Nee, cholesterol is niet de boosdoener van hart- en vaatziekten: Onnodig veel mensen slikken statines
Bijsluiter nieuwe coronaprik nergens te vinden, luister naar de antwoorden van GGD, CBG en RIVM: ‘Mysterie!’