Tijdens de Global Vaccine Summit is donderdag 8,8 miljard dollar opgehaald voor GAVI, een samenwerkingsverband van onder meer Bill Gates, de WHO en Unicef. Dit samenwerkingsverband wil een grote rol spelen bij de ontwikkeling van een coronavaccin.
Wereldleiders dreunden voorgekauwde teksten op en vertelden hoeveel geld ze in de GAVI-kas zullen storten. Ook onze eigen premier Mark Rutte, die geregeld ontmoetingen heeft met Gates, kwam aan het woord.
Rutte maakte bekend dat de Nederlandse overheid de komende jaren honderden miljoenen – van uw geld – zal overmaken aan GAVI.
Met Bill Gates gesproken over belang van de Sustainable Development Goals #SDGs. pic.twitter.com/iDjxOmiaiq
— Mark Rutte (@MinPres) January 26, 2016
Trotse geldschieter
De premier zegt in onderstaande video dat Nederland al sinds het begin ‘een trotse geldschieter’ is van GAVI. Hij stelt dat Covid-19 ‘levensreddende vaccinatiediensten verstoort, wat miljoenen mensenlevens in gevaar brengt’.
“GAVI speelt een sleutelrol in de coronarespons door ervoor te zorgen dat ieder toekomstig vaccin toegankelijk en betaalbaar is,” sprak Rutte. “Ik ben blij te kunnen aankondigen dat Nederland tussen 2021 en 2030 325 miljoen euro beschikbaar zal stellen aan GAVI.”
Nu weten we ook dat Rutte vol inzet op een vaccin van Gates en dat alternatieve behandelingen er niet langer toe doen.
Ja meneer Gates. Natuurlijk meneer Gates. Zoals u wenst:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘Ze hebben reuzen gevonden in een grot’
Leven ernstig ziek meisje (6) gered door cannabisolie. Haar moeder doet nu een boekje open
Magisch Egypte – De onzichtbare wetenschap (video)
D66-leider Rob Jetten noemt beoogd migratieminister Faber nazi: ‘Hij leert het niet, hij leert het nooit’
Nederland telt 40.000 kinderen met “long covid”: ‘Ben benieuwd hoeveel mRNA-gevaccineerd zijn’
Kaag laat zien: zo groot is de kloof tussen het plebs en de boven ons gestelden
GlaxoSmithKline schikt ‘grootste farmafraude in geschiedenis VS’
Goede kans dat coronavirus vanzelf uitdooft en vaccin niet nodig is, zegt oud-directeur WHO
Boeddhistische monniken zegenen thee met goede intenties, dit is wat er gebeurde