Een Russisch religieus leider heeft gewaarschuwd dat toenemende afhankelijkheid van smartphones en soortgelijke technologie de komst van de Antichrist kan inluiden.
Patriarch Kirill van Moskou, de geestelijk leider van de Russisch-orthodoxe Kerk, zei maandag tijdens een tv-interview dat persoonlijke informatie afkomstig van dergelijke apparaten kan worden gebruikt voor kwaadaardige doeleinden.
“Elke keer dat je je gadget gebruikt kan iemand precies zien waar je bent, wat je interessant vindt en waar je bang voor bent,” waarschuwde Kirill.
Krachten
Hij merkte op dat dergelijke informatie niet alleen interessant is voor marketingbedrijven, maar ook voor krachten buiten het mensenrijk.
“De Antichrist is de persoon die aan het hoofd zal staan van het internet, en zo de controle zal krijgen over de hele mensheid,” klonk het.
Volgens de geestelijk leider is het onvermijdelijk dat moderne technologieën ervoor zorgen dat bepaalde individuen op den duur toegang krijgen tot de schat aan informatie die mensen uit handen geven.
Antarctica
Dat opent een gevaarlijke deur, één die de komst van de Antichrist mogelijk maakt, stelde Kirill, die in 2016 als eerste orthodoxe leider een bezoek bracht aan Antarctica.
Je moet vrij blijven en niet toegeven aan welke verslaving dan ook; niet aan alcohol, niet aan verdovende middelen en niet aan gadgets, zei hij nog.
Critici beweren dat de patriarch met zijn uitspraken enkel het huidige regime dient.
[BBC]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Voorzitter artsenvakbond Tokio raadt alle artsen aan ivermectine te gebruiken in strijd tegen covid
JIT heeft geen bewijs voor Russische rol vliegramp MH17 omdat er geen bewijs is. Journalist legt uit wat er niet klopt
Zorgminister Kuipers wil coronawet niet schrappen, vindt het te riskant: ‘Wat een onzin!’
Foto van Rutte met zoon George Soros leidt tot ophef: ‘Nog iemand die twijfelt aan de verborgen agenda?’
Hugo de Jonge krijgt schrik van zijn leven: Bedankt voor je stem op Thierry Baudet
Roken: 3 Oorzaken waarom je NIET stopt
Is deze professor VERMOORD omdat hij bereid was in de rechtbank in Leeuwarden te getuigen tegen Gates?
Lange Frans en hoogleraar Karel van Wolferen: ‘Dit is de grootste leugen ooit’
Bijzondere wolk verschijnt boven vulkaan Kamtsjatka