Een grote Britse uitgeverij is gestopt met de verkoop van een boek dat onder meer gaat over complotten rond de Rothschilds.
Het boek ‘How They Rule the World: The 22 Strategies of Global Power’ van de Spaanse kolonel Pedro Banos zal vanaf nu niet meer worden gedrukt door Penguin Random House UK.
Uit extern onderzoek was gebleken dat de Spaanstalige versie van het boek een hoofdstuk bevat met verwijzingen naar ‘Joodse complottheorieën’.
Vaker
Het hoofdstuk is weggelaten uit de Engelstalige editie.
De gerenommeerde uitgeverij wuifde beschuldigingen van antisemitisme in eerste instantie weg.
Het gebeurt vaker dat de Rothschilds proberen te voorkomen dat kritische boeken over deze beruchte bankiersdynastie worden gepubliceerd.
Zo schreef de New York Times een stuk over het boek The Romance of the Rothschilds, waarin onder meer staat dat Nathan Rothschild na de Slag om Waterloo grote sommen geld had verdiend.
Meer vragen
De Rothschilds probeerden via de rechter tevergeefs te voorkomen dat het boek in omloop werd gebracht.
Een externe commissie oordeelde dat het boek van Banos niet antisemitisch is, maar vond wel dat de uitgeverij ‘meer vragen had moeten stellen en meer onderzoek had moeten doen’.
De uitgeverij heeft daarop besloten het boek uit de handel te halen.
Gigantische economische macht
In de Spaanstalige versie van het boek schrijft Banos onder meer over de ‘gigantische economische macht’ van de familie Rothschild.
Hij wijst er ook op dat de Rothschilds op alle mogelijke manieren invloed uitoefenen en een vinger in de pap hebben bij belangrijke besluiten.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Venetië op de gezonde tour. Wil je er nog wel naartoe als je weet dat ze dit verbieden?
Ik wist dat we allemaal voor eeuwig leven. Deze mensen vertellen over hun bijna-doodervaring
Wereldwijde propagandanetwerk gebouwd met steunfonds Amerikaanse ministerie van Financien
‘Nevadadriehoek’ is hotspot voor UFO’s (video)
Amerikaanse hulp valt in handen van terroristen. Deze analisten trekken aan de bel
Hoe George Soros de democratisch gekozen regering in Oekraïne afzette (de media vertellen je dit niet)
De reis naar het middelpunt van de aarde die bijna doorging
Gelekte stukken: het privéleger van Shell in de Nigerdelta
SOPN: basisinkomen is ideale oplossing voor veel problemen