Buitenland

Symbool van het kwaad: het Agenda 2030/Grote Reset-speldje

Help mee door deze info met je vrienden op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Talloze ondernemers klagen steen en been over het gebrek aan overheidssteun. Velen weten niet wat de echte reden is dat lockdowns zijn ingesteld of denken dat de Grote Reset één of ander gestoord plan is dat regeringen nooit zullen doorvoeren zonder eerst de burgers te raadplegen. Dat terwijl de plannen over Agenda 2030 en de Grote Reset al jaren bekend zijn. Pleitbezorgers dragen zelfs een speciaal speldje.

Het World Economic Forum maakte nooit een geheim van de plannen. Journalisten die de Grote Reset benoemden, werden al snel in de hoek van ‘complotdenkers’ geduwd. Bijna niemand kon zich voorstellen dat de economie van geïndustrialiseerde landen opzettelijk zou worden verwoest.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Het is niet bekend wat Klaus Schwab regeringsleiders heeft beloofd in ruil voor steun, maar ze krijgen er ongetwijfeld iets voor terug, schrijft Alina Adair voor weekblad Wochenblick. “Er is geen andere verklaring voor het feit dat premier Rutte Nederlanders lastigvalt met een avondklok, die ook deel uitmaakt van de plannen van Schwab. Hij is de spin in het web en heeft de afgelopen jaren veel geld geïnvesteerd in zijn plan om de wereldeconomie te transformeren.”

Alles is tot in de puntjes uitgewerkt. Enkele maanden voordat de wereld werd getroffen door corona waarschuwde het WEF in een rapport getiteld ‘Outbreak Readiness and Business Impact – Protecting Lives and Livelihoods across the Global Economy’ voor nieuwe pandemieën. In oktober 2019 volgde de generale repetitie: Event 201.

‘Oplossing voor alle problemen’: de Grote Reset

Op 3 juni 2020 boden Schwab en Antonio Guterres samen met onder andere prins Charles een oplossing voor alle ‘problemen’: de Grote Reset. Schwab zei toen dat de coronacrisis ons heeft laten zien dat onze oude systemen niet voorbereid zijn op de 21e eeuw.

Op 9 juli vorig jaar publiceerde Schwab zijn boek ‘Covid-19: The Great Reset’, waarin hij de transformatie van de wereldeconomie toelicht. Wie het boek leest, valt van de ene verbazing in de andere. De grootheidswaanzin en arrogantie druipen er vanaf.

De Grote Reset is in 2020 van start gegaan en domineert sindsdien het coronabeleid in de geïndustrialiseerde landen. Ondertussen trekt Schwab aan de touwtjes van de marionetten die hij in de afgelopen jaren om zich heen heeft verzameld. Je herkent de personen die deel uitmaken van zijn poppentheater aan een speldje dat zij dragen. Ze laten daarmee zien dat ze de Grote Reset steunen.

Iedereen die het speldje draagt, behoort tot de Grote Reset-groep van Klaus Schwab, die ervoor verantwoordelijk is dat veel mensen vanwege de lockdowns en spoedwetten niet langer in hun levensonderhoud kunnen voorzien. Deze mensen doen alsof ze de planeet redden en zien de nevenschade als bijzaak, of het nu gaat om zelfmoorden omdat mensen tot wanhoop worden gedreven of massale werkloosheid.


Het ging nooit om een virus

Als genoeg mensen beseften dat regeringen hun bevolking hebben verkocht aan globalisten, zou er ogenblikkelijk een einde komen aan de Grote Reset, alle lockdowns en het coronabeleid, aldus Adair. “Het ging nooit om een virus, het ging altijd om de Grote Reset.”

[Wochenblick]

Volg ons hier op Telegram om het laatste nieuws te ontvangen.

4.9 79 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit belangrijk?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

85 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
ProAsfalt
ProAsfalt
4 jaren geleden

Hoe raar het ook klinkt er moet helemaal geen steun zijn behalve zoals het was voor corona want hoe eerder de massa (de werknemers) in de portemonnee wordt geraakt, hoe eerder deze gekkigheid waarschijnlijk voorbij is.

Jacob
Jacob
4 jaren geleden

He, he, eindelijk zijn we wakker aan het worden. En weet u, al die zgn. testlocaties besmetten u met het lange wattenstokje, het overgrote deel wordt besmet verklaard en een klein aantal negatief. Zo houden ze het aantal besmettingen hoog en rechtvaardigt men de lockdown. Het is puur bedrog en gaat idd. om de Grote Reset.

Lucky
Lucky
4 jaren geleden

Tja, ik weet dat al 10 maanden terwijl domme dove blinde schapen om mij heen nog steeds lopen te mekkeren. Overtuigd als ze zijn van hun eigen kortzichtige waarheid. Als het niet zo stuitend was zou ik het haast zielig vinden. Maar dit klootjesvolk verdient zijn vrijheid niet eens. Dit spul sterft ook beslist als eerste uit. Ze lopen juigend en feestend hun dood tegemoet. Oh ja ome Bill Gates begint nu vast over een 3e en volgende vaccinaties. Hij ziet mensen als een speldenkussen, de freaking imbecile.

Christien
Christien
4 jaren geleden

Vanaf het begin is duidelijk dat er opzet in het spel is. Regeringsleiders hebben een coup gepleegd op de eigen bevolking. Zonder schroom de vernietiging in gezet. Hier horen zware straffen bij en die zullen komen, dat kan niet uitblijven. Deze coup is een generatie te vroeg. Maar het wordt tijd dat we allemaal wakker worden.

Als ik vanuit het vakgebied de DSM IV erbij haal en een persoonlijk profiel aanmaak op betreffende personen, kom ik steevast uit op doorgeslagen in narcisme en psychopaat. Ik ben benieuwd hoe anderen dit ervaren.

Nu lappen ze zelfs de regels van de raad van Europa aan hun laars.
Hoe groot moet de beloning voor ze zijn. Of weten ze teveel over de personen?

Speed
Speed
4 jaren geleden

Zonder werkgever geen werknemers, waar we nu op af stevenen is een een pure vorm van marxisme/ faschisme .
Maar nogmaals de meesten zien het niet en willen het niet zien!!

La Reina
La Reina
4 jaren geleden

Economische sekte
Groot Hongersnood en Armoede in de wereld over een paar jaar.
Vele mensen zullen hun huis zaak en baan verliezen en sterven door ‘ virussen’ zo genaamd!
Dat noemen ze collateral damage , all for the greater good.
Vraag maar an Marc Rutte, Hij is kind aan huis bij Schwaab
De ‘virus ‘ was maar een afleiding
Wij hebben allemaal geslapen helaas ………

Geen variatie
Geen variatie
4 jaren geleden

Deze talloze ondernemers, die bedelen om een beetje staatssteun en hun toko naar de knoppen zien gaan door oa griezel Klaus Schwab, vinden het nu een goed plan om straks alleen nog mensen binnen te laten met een testbewijs.
Als deze ondernemers een beetje kloten hadden zouden ze niet meewerken aan deze nazi praktijken.
Landverraders!!!

Wow
Wow
4 jaren geleden

Waar is de foto van dikke willem dus willie en maxima met hun speldje?? Zoek er even bij 94news! Niet normaal maken wat niet normaal is,.. de gore liegbeest. Wel de spoedwet en de avondklok ondertekenen. Kom op laat zien die speldjes op de borst bij de nep adel

Henk R
Henk R
4 jaren geleden

Deze corona hoax is nog maar het begin. Straks gaan ze weer door met over het klimaat te janken. Krijgen we klimaat lock downs . De verplichte warmtepomp en waarschijnlijk ” slimme energiemeters ” die je afsluiten als je te veel gebruikt , of je gaat ontzettend veel betalen als je over je bundel gaat . Deze agenda zijn we nog lang niet klaar mee. Ook vlees wordt een groot taboe, natuurlijk want hier door wordt je sterk en man , en dat past niet helemaal, in deze agenda.

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
4 jaren geleden

Elke experimentele COVID-Jab/vaccine wordt geproduceerd door officiële partners van World Economics ,,,The Great Reset

HEEL GEVAARLIJK !!

Jeffrey
Jeffrey
4 jaren geleden

Ik las dat het Vaticaan medewerkers eventueel kan laten ontslaan als zij zich niet willen laten vaccineren. Dat is in strijd met artikel 7 BUPO.

Veterans_Resistance
Veterans_Resistance
4 jaren geleden

Enkele maanden terug heb ik een linkje geplaatst waar Ruud Koornstra van Code Oranje zo’n speldje droeg. Helaas kan ik die nu niet meer vinden.
Deze man is ook aanhanger van Urgenda overigens.

https://twitter.com/NLDPatriot/status/1361416683089403905/photo/1

Herman de Graaf
Herman de Graaf
4 jaren geleden
Anne
Anne
4 jaren geleden

Speltjes (vlaggen, vaandels en sieraden) met tekens en symbolen, zo kunnen we makkelijk herkennen wie mee doet met de great reset en plannen die ermee in verband worden gebracht. De psychopaten verraden zichzelf, we moeten dus goed opletten wie eraan meedoet. Welke symbolen kunnen we nog meer vinden?

Geen variatie
Geen variatie
4 jaren geleden

Geen klachten? dan heb je geen test nodig is de regel, aldus Rutte.
Opzouten met je middeleeuwse test. Ieder bedrijf of café die meewerkt met dit testbewijs links laten liggen.
Landverraders!!!
Maar heb begrepen dat mensen zich ondertussen aanmelden voor zgn proefevenementen. Om binnen te komen moet je getest worden, temperatuur meten, mondkapjes op en meer van deze idioterie.
Zijn mensen nu zo desperaat om zich aan deze onderwerpingen bloot te stellen voor één of ander festival?

Jenne Sr.
Jenne Sr.
4 jaren geleden

een nieuwe ster aan het firmament, telegram ! we moeten zo snel mogelijk ons het denken van Diogénes eigenmaken, een groot vat is voldoende !

niemandalletje
niemandalletje
4 jaren geleden

“Alles is tot in de puntjes uitgewerkt. ”

Natuurlijk kan je het boek “The Great Reset” gaan lezen.
Je kan ook gewoon tot in de puntjes hun plannen lezen op de site.
https://intelligence.weforum.org/topics/a1G0X000006OLciUAG?tab=publications
( even stoeien met de knopjes en je komt er wel uit)

Ondergronds
Ondergronds
4 jaren geleden

Ik herhaal het nog maar een keer; de Great Reset keert zich niet alleen tegen de mensheid. Nee, de Great Reset keert zich tegen het hoogste schepsel van God; de mens. De Great Reset is niet alleen een aanval op de mensheid, maar nog veel meer een aanval op God. De hoogmoedige mens denkt hiermee de plaats van God te kunnen innemen. Is een nog grotere denkfout mogelijk? In de Bijbel kunnen we lezen hoe het met deze hoogmoedige mens zal aflopen. God is ook de Enige die ons redden kan van dit duivelse plan. Realiseren we ons dat?

salvar
salvar
4 jaren geleden

poetin zei de grote reset gaat er niet komen.
laten we hopen dat hij gelijk krijgt.
poetin wordt als een gek gezien door het westen maar kijk maar de dictator hier.
mensen moeten wakker worden anders ga je iets meemaken wat niemand wil , behalve de psychopaten dan.
liever de broekriem aantrekken dan de grot reset.

Adriaan Volker
Adriaan Volker
4 jaren geleden

Schwab is maar een kleine jongen vergeleken met allerrijksten ter wereld, de Rothschilds de Rockefellers en enkele andere families. Dat zijn degenen die daadwerkelijk aan de touwtjes trekken en the geat reset (laten) voorbereiden. Deze mensen zullen nooit in het nieuws komen, want zij beheersen alles.
Lees “De macht van de onzichtbare bankiers” maar eens en je krijgt een beter beeld van wat ons te wachten staat, als hun plannen bewaarheid worden!

Peter
Peter
4 jaren geleden

Als al die gekochte regeringsleiders een speldje dragen, is oppakken met deze figuren relatief eenvoudig?
Je hoeft ze immers niet te zoeken!
Als dat gebeurd is het helemaal klaar!!!

salvar
salvar
4 jaren geleden

hij komt over als een gemoedelijke hond met zijn hondenogen maar dat is maar schijn.
het is een helhond uit de krochten van de onderwereld.

DeVredelievende
DeVredelievende
4 jaren geleden

Symbolisme wordt hun ondergang

Raymond
Raymond
4 jaren geleden

Hoe groter de hoogmoed, hoe groter de val. En vallen zullen ze.

vladi
vladi
4 jaren geleden

the all coloured digital all seeing eye.

fff

Eddy
Eddy
4 jaren geleden

MP. 27 aug 2019 om 20:05
Eind Juni dit jaar is Koning Willem Alexander toegetreden tot “the order of garter”. Met de Koningin van de UK als leider van de orde.
https://nltimes.nl/2019/06/17/dutch-king-appointed-british-order-garter
Leden van de order of garter behoren automatisch tot de inner circle van de “committee of 300”, wat de facto de koers bepaald van organisaties zoals de UN, Bilderburg Group, de Club of Rome, etc.
h ttps://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_garter02.htm
Willem heeft dus in navolging van zijn moeder promotie gemaakt. Van promotor en uitvoerder van de quasi-communistische UN agenda via o.a. de Bilderberg Group naar beleidsbepaler via de committee of 300. Desondanks zal hij nog steeds verantwoording moeten afleggen aan councils daarboven.
Bovenstaande wil zeggen dat Willem Alexander betrokken is bij wereldwijdbeleid zoals de Great Reset. Schwab en Guteres trekken aan de touwtjes als uitvoerenden.

Gerard
Gerard
4 jaren geleden

Helemaal met de reacties eens!,

J. Onno Dekker
J. Onno Dekker
4 jaren geleden

We wisten het niet kan je niet meer zeggen.
Ze zijn zichtbaar, iedereen kan ze zien, sommigen lijken verkozen, maar heeft u
gekozen voor Kaus Schwab, Bill Gates, Klaus Swab, Angela Merkel, de Clintons, Blackrock? Heeft u gekozen voor het uitroeien van midden- en kleinbedrijf? Heeft u gekozen voor een heropvoedingskamp voor u en uw kinderen? Nou, stem dan op
de nieuwe internationaal socialisten hier te lande: Rutte, Olongren, Kaag en alle deugers!!! Van EU naar NWO. Een pestepidemie die u kunt vermijden door de ratten in pak hier geen kans te geven. Het is oorlog, oorlog tegen het volk!

PS Pas op voor verkiezingsfraude. Stel uw stem veilig met een schaduwstem!

PS En wie betaalde de propagandafilm Sigrid Kaag? Wie maakte die film?
Herinnert u zich “Triumph des Willens”
van Leni Riefenstahl? Oh wat was het toenmaals schoon onder onze Adolf!

Als je gekozen vertegenwoordigers niet
controleert en koningen in gouden koetsen
hijst wordt je verpletterd onder de hoeven, horden en wielen.

Zwaai met je vlaggetje als zielig mannetje!

locke
locke
4 jaren geleden

De reset is het werk van het failliet, het failliet dat al decennia geleden is ingezet.
Wij zijn ons hele leven lang berooft. Hier een kleine rekensom u koopt een 10 jarige obligatie rente -1,5% vermogensbelasting 1,5% inflatie 2% = 100×1.05^-10=61,39 is waarde na tien jaar. Pakje boter vandaag 2 over 10 jaar 2×1.05^10=3,25. Dat is wat uw geld waard is van die 2% inflatie mag u rustig 7% maken om uw zelf niet voor de gek te houden. Zoek eens op vrijheid maakt arbeid. Er zijn mensen die betalen nu al net zoveel WOZ en vermogensbelasting per jaar als wat het hele pand uit die tijd in guldens nieuw heeft gekost.

KaatjeV
KaatjeV
4 jaren geleden

Een heel duidelijk verhaal!
Lieve mensen, neem dit alsjeblieft serieus!!
Ik heb jaren onderzoek gedaan en weet dat dit de echte waarheid is.
Stuur dit verhaal zoveel mogelijk door/en met name naar de mensen die hun oren zo laten hangen naar wat Rutte, de Jonge en “hun” media ons voorschotelen
Please!

Wow
Wow
4 jaren geleden

uit het atikel: “Het is niet bekend wat Klaus Schwab regeringsleiders heeft beloofd in ruil voor steun, maar ze krijgen er ongetwijfeld iets voor terug, schrijft Alina Adair voor weekblad Wochenblick” En ik zeg nee hoor ze krijgen er niets voor,..ze ho(e)ren nu bij de elite,..denken ze. Zo erg is het gesteld dat ze zelfs voor niets,..oke een leuk baantje misschien (althans dat denken ze) het volk verraden. Kijk als je vanuit het angstige ego leeft dan ben je zoooo makkelijk te manipuleren met angst. En deze volksverraders zijn zo angstig om buiten de (elite) boot te vallen dat ze werkelijk alles voor hen (o.a het koningsrovershuis&Klausie Schwab) zouden doen, wat je nu dus wereldwijd ziet gebeuren. De landverraders weten alleen niet dat ze als het werk erop zit, gedumpt worden of erger,..maar zover komt het niet want het Hart en gezond verstand zal zegevieren,…4 sure!!!

Vraagtekens?
Vraagtekens?
4 jaren geleden

Mensen gebruik DuckDuckGo

Type maar in: Lucifer, Vaticaanstad, London city, Washington DC, Rothschild, vrijmetselaars (freemasons), Khazaren, Zionisme, pedofilie, Cabal, etc.

Pik maar een woord en connect the dots. Kieper die zak chips, zoals eerder genoemd weg. Kom achter die tv vandaan, je wordt gehersenspoeld. Ga zelf op onderzoek uit en sta versteld!! Je zult het zelf moeten uitzoeken want als het je wordt verteld geloof je het niet. Je zult er na enig onderzoek achter komen hoe ziek en verrot die lui zijn. Dit zijn de lui die al honderden jaren de dienst uitmaken en welke ons tot slaaf hebben gemaakt en nu uit zijn op een 1 world government (VN). Het is zelf zo ziek dat jij als mens niet eens bestaat (Lost at sea) maar dat je nog bestaat in de vorm van je nageboorte, wat eigendom is van de bv Nederland. Deze BV Nederland is ingeschreven in Washington DC met als directeur de heer Mark Rutte. Dit is ook de reden dat je naam op de belastingformulieren in hoofdletters is geschreven. Iets wat in hoofdletters is geschreven heeft geen waarde! Toch heb je wel enige waarde want je inschrijving in het bevolkingsregister is gekoppeld aan een trustfonds wat international verhandeld wordt. De waarde van dit trustfonds (maak van je paspoort of ID kaart nummer maar een ibannr in een iban calculator en je zult zien dat dit een echt rekeningsnr. is) is gebaseerd op levensverwachting en de hoeveelheid belasting die zij denken dat jij zal gaan betalen in je leven.

Doe je onderzoek en kom tot de conclusie dat deze lui tot alles in staat zijn.

Succes!

Rebel Mina
Rebel Mina
4 jaren geleden

De rijke stinkerds lekker in hun, over de rug van de goede mensen, gecreëerde paradijsjes hun kop in het zwembad steken…hoezo brainfreeze? oerdomme wezens haha ze gaan het zien

Frank
Frank
4 jaren geleden

Dat klopt, dat virus is ook alleen maar in het leven geroepen om als angst tool te worden ingezet. Alle poeha erom heen is gewoon nonsense. Nu is gebleken dat een volk voor het grootste gedeelte bestaande uit slapende schapen, gemakkelijk is te programmeren en controleren, de non awoken ones, is de volgende stap makkelijker uit te voeren. Vernietiging van het kapitalisme. We zullen niets meer bezitten. En alles lenen. En oh wat zullen we blij zijn…. aldus Schwab.

Patrick
Patrick
3 jaren geleden

Hallo, het zou wel moeten het loopt de spuigaten uit. Dus bij een x getal zal het meganisme in gang gezet worden. Protocol wat inwerking gaat. Dit boven alles.

Back to top button
85
0
We lezen graag je reactie!x