In Groot-Brittannië hebben zo’n 4000 vrouwen melding gemaakt van menstruatieproblemen na de coronaprik. De Britse medicijnwaakhond MHRA zegt de cijfers nauwgezet te volgen. De Sunday Times schrijft dat 2734 meldingen gelinkt zijn aan het AstraZeneca-vaccin, 1158 aan de Pfizer-prik en 66 aan het Moderna-vaccin.
De vrouwen, tussen de 30 en 49 jaar oud, verloren meer bloed dan ze gewend waren. De MHRA, die gefinancierd wordt door de Bill & Melinda Gates Foundation, zegt dat er tot dusver ‘geen bewijs is dat menstruatieproblemen moeten worden toegevoegd aan de lijst met bijwerkingen’.
Niet alle gevallen worden gemeld
Anderen vinden dat er meer gegevens moeten worden verzameld om te kunnen achterhalen waarom dit gebeurt. Eén van hen is dr. Sue Ward, vicevoorzitter van het Royal College of Obstetricians and Gynaecologists. Ze zei dat de menstruatie bij sommige vrouwen na het coronavaccin heviger lijkt te zijn dan normaal. “Neem bij abnormaal bloedverlies contact op met je arts,” zei Ward.
Victoria Male, een voortplantingsimmunoloog van Imperial College London, zei dat niet alle gevallen worden gemeld en dat er dus waarschijnlijk nog meer vrouwen zijn die hier last van hebben. “Veel mensen hebben contact met me opgenomen vanwege veranderingen in hun menstruatie na de vaccinatie,” zei Male.
Pijnlijkste menstruatie ooit
Angharad Planells uit Cheltenham zei dat ze na haar tweede dosis van het AstraZeneca-vaccin 11 dagen overtijd was. Toen ze uiteindelijk ongesteld werd, kreeg ze misschien wel de pijnlijkste menstruatie die ze ooit had gehad. Ze voelde zich naar eigen zeggen zelfs een beetje misselijk.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






WRR wil vaccinatieplicht als optie: ‘Het is levensgevaarlijk wat onze overheid aan het doen is’
Klaus Schwab treedt terug uit raad van toezicht WEF, ook zijn kinderen vertrekken
We worden met z’n allen op enorme schaal belazerd. Complotonderzoeker ziet mensen één voor één wakker worden
Kuipers stuurt aan op ZEVENDE verlenging coronawet: ‘Wat een verschrikking’
Grote verontwaardiging nadat EU, winnaar van Nobelprijs voor de Vrede, Hongarije boycot om vredesreizen
Dr. Wodarg waarschuwt gevaccineerden: ‘Neem in geen geval nog een prik!’
De waarheid over de ‘ongekend heftige’ hagelbuien in Australië. De alarmisten hebben liever niet dat u dit leest
Wie dacht dat het niet gekker – of beter gezegd: kwaadaardiger – kon, komt bedrogen uit
PVV stemt TEGEN motie om asiel te beteugelen: ‘Schandalige taferelen!’