Niburu is begonnen met het onderzoek naar mind control. Mind control is een onderwerp dat veel vertakkingen heeft en bestaat uit verschillende lagen.
Er zijn wereldwijd honderdduizenden individuen die beweren slachtoffer te zijn geworden van mind control. Zij noemen zichzelf vaak TI’s of ‘targeted individuals’.
Deze mensen hebben regelmatig verklaringen gegeven over de vormen van geestelijke mishandeling die zij hebben meegemaakt. Wanneer men deze verklaringen onderzoekt valt op dat er onderling veel overeenkomsten zijn met betrekking tot de technieken die worden toegepast.
Mensen over de hele wereld hebben soortgelijke ervaringen met mind control. Niburu heeft onlangs aan slachtoffers uit verschillende landen de mogelijkheid gegeven een persconferentie te beleggen.
9/11
Daarnaast heeft Niburu een aantal interviews afgenomen met getroffenen en experts om meer inzicht in het onderwerp te krijgen. Het eerste interview in de reeks gaf Albert Toby. Hij is regressie- en reïncarnatietherapeut en heeft de afgelopen jaren veel informatie vergaard over collectieve mind control.
Hij vertelt over de manieren waarop men de menselijke geest het gemakkelijkst kan beïnvloeden en hoe door gebeurtenissen als 9/11 miljarden mensen onder invloed kwamen van mind control. Ook legt hij uit wat je kunt doen om je aan de beïnvloeding te onttrekken.
{qtube vid:=qwQn-Whbwe4}
Gerelateerd:
- Persconferentie mind control
- Mind Kontrolle Ultra, toen en nu
- Het verband tussen medicijnen en mind control
- Digitale televisie: Mind control door ‘stil geluid’
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Waarom wordt Egypte bestuurd door voormalig NASA-wetenschapper?
Raad eens hoeveel landen er nu nog over zijn zonder centrale bank
Dit kán niet, de politiek móét ingrijpen. Dappere dokter neemt het op tegen de farma-maffia
‘Misselijke spelletjes’ bij de verkiezing van de Kamervoorzitter
Stonehenge gebouwd langs aslijn zonnewende
Bekendmaking van buitenaardse hulp: Heeft u de moed?
Ab Flipse pleit op tv voor tribunalen: ‘Dit moet je strafrechtelijk aanpakken’
‘Ware bevrijding is de moed om de nieuwe vormen van onvrijheid te herkennen’
‘Onverklaarbare’ overlijdenspiek Portugal, oversterfte rijst pan uit in Zuid-Korea en Hongkong