De agenda die tijdens de Bilderbergconferentie in Italië werd afgewerkt stuurt aan op oorlog of werkt toe naar iets groots op het geopolitieke toneel.
Er zijn bijna geen onafhankelijke verslaggevers meer die hierover berichten. In de media werd alles over Bilderberg de afgelopen dagen gebagatelliseerd. De aandacht lag vooral op het populisme in Europa.
Dit jaar gebeurde er iets ongekends, iets wat al heel lang niet is voorgekomen, al minstens twee decennia. De Bilderbergconferentie van dit jaar viel precies samen met zowel de G7-top als de bijeenkomst van de NAVO-defensieministers in Brussel.
Russische dreiging
De drie bijeenkomsten hadden één ding gemeen: Rusland. De VS heeft de NAVO aangespoord meer troepen paraat te houden voor ‘de Russische dreiging’.
De bijeenkomst van de NAVO-defensieministers werd geleid door secretaris-generaal van de NAVO Jens Stoltenberg, die ook op de gastenlijst van de Bilderbergconferentie stond.
Ieder jaar zijn er hooggeplaatste politici aanwezig op deze conferentie, maar dit jaar waren het er buitengewoon veel.
Regimeverandering
Verder is er nog niet eerder een Bilderbergconferentie geweest met een hooggeplaatste functionaris van het Vaticaan. Dit jaar werd de Vaticaanse minister van Buitenlandse Zaken Pietro Parolin uitgenodigd.
Ook aanwezig op de conferentie waren de voormalige Poolse minister van Buitenlandse Zaken Radslaw Sikorski en zijn vrouw, de Amerikaanse journaliste Anne Applebaum. Ze zijn allebei erg kritisch over Rusland.
Applebaum stond aan het hoofd van denktanks en speciale fora over regimeverandering, revolutie en het gebruik van propaganda en desinformatie.
Bekijk hieronder het hele verslag van Truthstream Media:
Foto: Raro42 Wikimedia Commons
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






De Jonge: Na vaccinatie niet terug naar normaal
Volgens Jan Paternotte (D66) zijn er géén experts gecensureerd tijdens corona: ‘Een gotspe!’
‘Meest gezaghebbende’ atlas ter wereld betrapt op global warming fraude
14.000 Britten zeggen invalide te zijn geraakt door de prik, maar volgens de overheid zijn ze niet invalide genoeg
Hou je vast: Oud-presidentskandidaat onthult de echte lijst met verspreiders van nepnieuws
‘Rutte heeft de BV Nederland ondergebracht bij de holding NAVO’
Overheid houdt zich niet aan de eigen wet en betaalt liever van ons geld een dwangsom: ‘Onvoorstelbaar’
‘Hij zei dat Rutte geen onthullingen over Demmink wilde’
Nieuwe onzichtbaarheidsmantel maakt gaten in de tijd