
Verscheen er afgelopen vrijdag een UFO boven Pic de Bugarach? Op de bewuste dag is een ongeïdentificeerd vliegend object vastgelegd boven de berg.
De ‘heilige’ berg bij het Franse plaatsje Bugarach was op 21 december jongstleden verboden gebied. Alle toegangswegen in een straal van vijf kilometer waren afgesloten.
Burgemeester Jean Pierre Delord was plotseling de meest geïnterviewde man in de omgeving. Meer dan twintig cameraploegen uit de hele wereld deden verslag van de voorbereidingen in het dorp. Als het einde der tijden is gekomen, komen er UFO’s uit de berg die je zullen redden, zo was de gedachte.
Op 21 december 2012 verscheen om 12.12 uur een onbekend vliegend object boven de berg waar mogelijk toch een paar mensen bivakkeerden.
Getuige Zeljko Petrovic filmde het object toen het verscheen tijdens een live-uitzending van de Duitse televisiezender Phoenix.
Update
Het blijkt te gaan om een regendruppel op de cameralens:
Bron: YouTube/zeljkopetrovic
Gerelateerd:
- Luchtmacht VS geeft bouwtekeningen vliegende schotel vrij
- Franse burgemeester ontzegt apocalyps-types toegang tot Bugarach
- UFO’s zijn echt: oud-luchtmachtkolonel wil heropening Blue Book
- UFO’s verschijnen boven Zuid-Holland
- In de rij voor redding aan boord van buitenaards ruimteschip
Sorry…maar dit in naar mijn mening zo nep als de borsten van Vanessa. Wel weer erg toevallig om 12.12uur. Wéér een vage zwarte stip, nooit eens een mooie scherpe foto of video, dat terwijl iedereen ondertussen wel een HD cam heeft. Ik ben er zo langzamerhand moe van aan het worden, had al mijn hoop gevestigd op 21/12, maar niets gemerkt.Ik geloof wel in buitenaards leven, maar dit soort dingen, nee…die gaan er bij mij niet meer in.
Wie filmt er nu zijn tv-scherm ?
Regendruppel
Leuke video. En ik hoop dat het niet bewerkt is.
However,het is wel jammer dat we niet met zekerheid kunnen bepalen of de “live uitzending” was opgenomen, bewerkt en daarna door de man is gefilmd met zijn camera. Er is geen controlefactor van tijd en datum in het filmpje.
Waarom moeten we het doen met deze beelden.
Dit is een camcorder opname van een tv.
Wat zich op de tv afspeelt kan bewerkt zijn.
Zijn er echte (studio) beelden beschikbaar?