De Democratische presidentskandidaat Tulsi Gabbard heeft opnieuw de aanval geopend op Hillary Clinton, die haar er onlangs van beschuldigde onder één hoedje te spelen met de Russen.
In een nieuwe videoboodschap richt Gabbard zich rechtstreeks tot de oud-minister van Buitenlandse Zaken: “Hillary Clinton, jouw buitenlandbeleid is een ramp geweest voor dit land en voor de wereld.”
“Het heeft geresulteerd in de dood van vele soldaten,” vervolgde ze.
Verwoest
“Het heeft hele landen en miljoenen levens verwoest,” klonk het. “Het heeft een vluchtelingencrisis op gang gebracht en onze vijand – Al Qaida en IS – versterkt.”
Gabbard wees erop dat het risico op nucleaire proliferatie, de verspreiding van kernwapens, groter is geworden door Gaddafi in Libië af te zetten.
“Ondanks de schade die je ons land en de rest van de wereld hebt berokkend, wil je je falende beleid indirect of direct doorzetten via de Democratische genomineerde,” zei ze.
Troon
Het wordt hoog tijd dat je erkent dat je deze schade hebt veroorzaakt en van je troon afkomt, benadrukte ze.
Vervolgens kan de Democratische Partij beleid maken waar zowel het Amerikaanse volk als de rest van de wereld wel baat bij hebben, besloot ze.
Bekijk het filmpje van presidentskandidaat Tulsi Gabbard hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Huisarts Rob Elens is bezorgd over bijwerkingen coronavaccins: ‘Moeten we niet te licht over denken’
Kijken: Wilders clasht met minister Bruins over coronavirus. ‘Als we Italië achterna gaan, is de schade niet te overzien’
De bedreigde burger mag zich opgelicht en bedrogen voelen. Dit betekenen snode klimaatplannen voor de koopkracht
Het complot van de elite tegen voedsel: aanval op Nederlandse boeren staat niet op zichzelf
Rutte sluit vaccinatieplicht niet uit: ‘Ongelooflijk. Onacceptabel’
‘Welkom in Dystopië’: door de overheid gesteund centrum gaat insecten in supermarktschappen leggen en promoten
Kijk: Pepijn van Houwelingen kaart de schijnvertoning aan die nu gaande is
Univé betrapt op wegpoetsen van kritiek
Bijna-doodervaring is geen bedenksel