In september 2010 spraken zes Amerikaanse oud-luchtmachtofficieren tijdens een persconferentie in de National Press Club in Washington over UFO-waarnemingen rond nucleaire installaties in binnen- en buitenland.
Enkele dagen geleden vertelde oud-luchtmachtkapitein David Schindele hoe een UFO in 1966 ingreep bij vliegbasis Minot in Noord-Dakota.
Zijn meerderen waarschuwden hem indertijd met geen woord over het incident te spreken. Jaren gingen voorbij voordat hij erover durfde te beginnen.
Geheimhouding
De getuigeverklaring van kapitein Schindele doet denken aan een verklaring die wijlen astronaut Gordon Cooper gaf over UFO’s: “Ik heb jarenlang met een geheim geleefd, zoals alle specialisten in de ruimtevaart tot geheimhouding moeten zweren.”
“Ik kan nu onthullen dat de Amerikaanse radarinstrumenten iedere dag objecten registreren die qua vorm en samenstelling onbekend zijn voor ons,” ging hij verder. “Er zijn duizenden getuigeverklaringen en vele documenten die dit bewijzen, maar niemand wil ze openbaar maken.”
Uitschakelen
De vraag die volgens de Columbia Tribune steeds nijpender wordt is: zullen de media, de overheidsfunctionarissen en de bevolking deze geniepige geheimhouding blijven tolereren?
Op 18 juli 2008 vertelde oud-luchtmachtkapitein Robert Salas in het programma van Larry King op CNN hoe UFO’s kernraketten kunnen uitschakelen. Hij was er zelf getuige van toen hij in 1967 werkzaam was op vliegbasis Malstrom in Montana.
Bron: Columbiatribune.com
Gerelateerd:
- Britse Rijksluchtvaartdienst zeer geïnteresseerd in UFO-meldingen
- UFO’s houden kernwapens nauwlettend in de gaten (interview)
- Veteranen sturen Amerikaanse Huis brief over UFO’s boven kerninstallaties
- Foto’s van UFO’s boven kernwapenopslag
- Onbekend vliegend object richt lichtstraal op wapenkamer vliegbasis Loring
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Pas op: dit zit er in de vitamine K-prik die ze pasgeboren baby’s (willen) geven
Raad eens hoeveel landen er nu nog over zijn zonder centrale bank
Vriendin passagier MH370: “Vliegtuig is intact”
Zombiegedrag: kinderen slikken steeds meer antipsychotica
Video: Deze professor kon zien wat er in de Pfizer-vaccins zat en is erg ongerust
Reiner Füllmich: ‘Wij, het volk, gaan hier een einde aan maken’
Wat veroorzaakt de perfect ronde zinkgaten in Guatemala?
Boeddhistische monnik is gelukkigste man ter wereld
Zeespiegel is al sinds 1970 onveranderd. Kijk hoe deze burgemeester Al Gore confronteert op CNN