Als je je eenmaal bezighoudt met 9/11 en je gebruikt je gezonde verstand, dan kan er maar één uitleg mogelijk zijn: het hele officiële verhaal is fantasie. Dat zegt journalist en hoogleraar Karel van Wolferen in gesprek met theatermaker George van Houts.
Hij merkt op dat de Amerikaanse neoconservatieven, ook wel neocons genoemd, en Israël het meeste baat hadden bij de aanslagen.
Ze wilden binnen zo kort mogelijke tijd zoveel mogelijk regimes omverwerpen die op een lijstje stonden, aldus Van Wolferen, toevoegende dat de oorlogsplannen daarvoor al lang klaar lagen.
Nederland
En Nederland is hier in hoge mate bij betrokken, klinkt het. “Nederland is onderdeel van het Amerikaanse buitenlandse beleid. Ook het Europees Parlement doet mee aan deze flauwekul.”
De heersende macht als leugeninstituut heeft veel belang bij haar leugens en zal alles doen om critici als leugenaars af te schilderen.
De massamedia helpen deze macht in haar spel door de critici weg te zetten als ‘complotdenkers’.
Kentering
Van Houts, die met zijn theatervoorstelling over 9/11 het land doortrok, merkt dat veel mensen voelen dat er iets niet klopt en een enorme honger naar informatie hebben.
Hij stelt vast dat er een kentering gaande is.
Bekijk het gesprek hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Zwitsers de straat op tegen ‘dodelijke’ 5G-technologie. Gaan ze de 100.000 halen?
Bescherm jezelf en stap in de realiteit
Rosanne Hertzberger geeft Engel en Baudet gelijk: ‘Welke ‘complottheorie’ is er over een jaar realiteit?’
Voormalig D66-leider Sigrid Kaag niet te genieten op het WEF: ‘Je valt me nu lastig, ik heb geen zin hierin’
543.828 mensen roepen op tot onderzoek naar Bill Gates wegens ‘misdaden tegen de menselijkheid’
VIDEO: Ze zitten op onze bespoten groenten, ze zijn risicovol en de overheid doet er niets tegen
Hoogleraar Paul Cliteur over digitale identiteit: ‘Gevaarlijke onzin die onze vrijheid afpakt’
Afrikanen protesteren tegen tests met ‘ons’ coronavaccin: ‘Bill Gates, wij zijn niet jouw proefkonijnen’
Madonna: “Ik weet wie bij de echte Illuminati horen”