Mens en DierCorona

Van Dissel zegt dat ivermectine niet geschikt is tegen corona. Deze studie komt tot een totaal andere conclusie

Help mee door dit met je vrienden op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

RIVM-baas Jaap van Dissel praatte woensdag de Tweede Kamer bij over het coronavirus. Hij deed ook een opmerkelijke uitspraak, namelijk dat ivermectine niet geschikt zou zijn voor het behandelen van corona.

Hij verwees onder meer naar de Stichting Werkgroep Antibioticabeleid (SWAB) en de Federatie Medisch Specialisten, die beweren dat er geen wetenschappelijke onderbouwing is voor het (off-label) gebruik van ivermectine bij de behandeling van corona.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Totaal andere conclusie

Van Dissel zei ook dat ivermectine niet is opgenomen in de richtlijnen van de Wereldgezondheidsorganisatie en het Amerikaanse nationale gezondheidsinstituut NIH. Hij wees er verder op dat fabrikant Merck het middel niet geschikt acht voor de behandeling van corona.

“Een zeer recent uitgekomen metastudie komt tot een totaal andere conclusie,” zegt Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen. “FVD is gelukkig (wel) wakker en stelt Kamervragen!”

Door de douane actief onderschept

Hij vraagt zorgminister Hugo de Jonge of hij bekend is met deze recente studie naar de effectiviteit van ivermectine. “Waarom wordt desondanks ivermectine in Nederland niet voorgeschreven door huisartsen?” wil Van Houwelingen weten.

“Sterker nog, waarom wordt ivermectine door de douane actief onderschept en wordt het Nederlanders onmogelijk gemaakt dit medicijn zélf te bemachtigen?” Het Kamerlid vraagt De Jonge ook waarom is besloten dat artsen die het middel voorschrijven voor de behandeling van corona een boete riskeren van 150.000 euro en hoe deze dreiging van een boete zich verhoudt met de door elke arts gezworen Eed van Hippocrates.

Interessant

Vind je dit artikel belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
5 77 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

82 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Danny
Danny
4 jaren geleden

Ivermectine mocht niet als effectief bestempeld worden, omdat ze dan niet zo’n snelle goedkeuring van de “vaccins” gekregen hadden. Er zou dan namelijk een ander middel voorhanden zijn…

Annette
Annette
4 jaren geleden

Japie de Leugenaar zou een betere naam zijn voor de baas van het RIVM. Ik word steeds bozer als ik deze verhalen lees, maar ik doe het toch, omdat ik scherp wil blijven en de vinger aan de pols.
Natuurlijk wist ik dat Ivermectine bijvoorbeeld met succes gebruikt wordt in de grote landen India en Brazilië. Kort geleden stierven er nog vele Indiërs en dan WEL nadat ze ingeënt waren met dat gifvaccin. Vervolgens veranderde de regering van India het beleid en ging op grote schaal Ivermectine gebruiken. De sterftecijfers daalden. Uiteraard kregen WIJ deze berichten niet mee. Dat kan natuurlijk niet als je te maken hebt met een Ministerie van Leugen en Bedrog.
Pepijn van Houwelingen is een goede aanwinst voor het Forum voor Democratie. Eigenlijk hebben wij 3 grote politici die zich werkelijk hard maken voor ons Nederlanders. Dat zijn Thierry Baudet (gisteren ook ijzersterk), dan Wybren van Haga en Pepijn. De rest is een zootje labbekakken die het geen donder interesseert hoe het met het welzijn van het volk gaat. Het enige waar zij over kunnen wauwelen is woke, diversiteit en dat stomme klimaat.

t de vries
t de vries
4 jaren geleden

Een van dissel gommerts OBERWAUS de jonge en al die anderen die een groter gevaar zijn voor de volksgezondheid dan het corona virus .Zij behartiggen hun eigen belangen dat van vaccineren ,pompze maar vol met vergif .Waar zelfs expers infectieziektes van zeggen het hydroxchloroquine red honderden levens werkt is goedkoper en wat blijkt in diverse landen loopt het aantal besmettingen en overlijdens terug .Je vraagt je steeds meer af wanneer of wie stopt deze waanzin van vaccineren met alle bewezen gevolgen van dien wie stopt deze psychopaten die niet het goede voor hebben met ons maar hun eigen gewin voor op zetten .Een tribunaal is de enige oplossing voor dit schorum .

H.J.
H.J.
4 jaren geleden

Als de deksel helemaal van de beerput is, dan volgen er nog veel openbaringen, aangaande uitspraken van de door zich zelf benoemde deskundige.
Hun opdracht was angst en tweedracht zaaien en hun vriendjes bv van Lienden heel veel geld te laten ontvangen.
Schandalig, daag deze mensen voor het gerecht dat verdienen zij.
En vergeet de personen met onderliggende ziektes niet, die al zijn overleden en/of nog gaan overlijden door hun kortzichtige handelen.

Reknir
Reknir
4 jaren geleden

Wat is onze regering en het rivm toch verworden tot een zwartgallige, negatieve club mensen. Is er eens iets positiefs moet het direct verboden worden! We moeten vooral in deze crisis blijven!

Kriebelman
Kriebelman
4 jaren geleden

Deze gore misdadiger moeten ze zo snel mogelijk berechten, de kriebels lopen me rug over als ik al iets hoor over deze boef

Underground
Underground
4 jaren geleden

Ploper de ploper de plop. Slappe gasten allemaal.
En deze kabouter lult ook maar wat in de ruimte.
Maar zal ooit ter verantwoording worden geroepen, voor zijn aandeel in dit schandaal.

Arnie
Arnie
4 jaren geleden

Ik zag ooit een Irakeze op een sinadappelkistje staan roepen tegen de buitenlandsepers, er komt geen ene Amerikaanse soldaat Bagdad binnen, terwijl de Amerikaanse tanks achter de generaal Bagdad ongehinderd binnen reden, stel je eens voor dat van dissel die zelfde generaal is….

jolien
jolien
4 jaren geleden

Ja ja ze willen het gewoon niet gebruiken ivermectine liever de mensen verder spuiten met de gifspuiten.

W Appie??
W Appie??
4 jaren geleden

En zo zie je maar weer weigeren om mensen beter te maken en ondertussen hun zakken met boetes te vullen door artsen die al tig jaren hun werk doen wegzetten als Wappies??Dit geeft al aan dat er iets heel smerige aan de hand is De douane inschakelen om dit middel te onderscheppen terwijl t al jarenlang een bruikbaar geneesmiddel is Als je dat normaal vind ?word toch wakker en stop met schaapjes tellen om maar te blijven slapen??

Kelly
Kelly
4 jaren geleden

Mijn bestelling van ivermectine is idd vastgehouden door de nederlandse douane. Reden waarom ze niet willen dat mensen dit gebruiken gaat verder dan zogenaamde “covid19” Wat het wel doet is hydrogel (darpa) in vaccinaties onschadelijk maken. En alle artificiele geimplanteerde parasieten worden uit je systeem gehaald.

En deze nanoparticles krijgen wij via het voedsel lucht en een reeks van andere dingen binnen. Dus zelfs als je niet bent gevaccineerd of getest is het verstandig om je lichaam te detoxen van deze invaders.

vaccinaties zijn omkeerbaar. Meanwhile is het vaccinatie plan aan het mislukken. En zullen ze van alles proberen hun plan door te zetten op de meest sluwe wijze. Afleiding hier afleiding daar fake drama’s creeren tussen china. Om zo de weg te openen naar de bedreigingen over een buitenaardse invasie!
En een zogenaamde disclosure te brengen.

degene die wakker zijn weten dat er geen disclosure nodig is om dit te “bewijzen” They are already here and invaded the planet thousands of years ago. Angst en terror! Zo houden ze controle. Ze moeten hoe dan ook het systeem laten instorten.

Oude man
Oude man
4 jaren geleden

Tekst van de Dag
Wie zijn mond behoedt, bewaart zijn ziel, wie zijn lippen openspert, hem wacht de ondergang.
Spreuken 13:3

cieleke
cieleke
4 jaren geleden

Niet geschikt voor behandelen corona en fabrikant Merck het middel niet geschikt acht voor behandeling corona.
Wat een leugens weer.
Zie http://www.ivermectine.nu
Titel Zuid-Afrika en Slowakije gebruiken ivermectine datum 28 jan 2021.
De Zuid-Afrikaanse gezondheidsraad SAHPRA veranderde haar standpunt over het gebruik van ivermectine vanwege buitengewone omstandigheden.
Mag voorgeschreven worden onder mum van compassionate use.
Huisartsen mogen voorschrijven en effecten worden gemonitoord.
Slowakije is eerste EU land waar ivermectine voorgeschreven gaat worden voor Covid 19 voor een periode van 6 maanden.
Macedonie en Bulgarij gebruiken het ook.
De eerste onderzoeksresultaten Bulgarije
zijn positief.
Waarschijnlijk volgen meer Oost-Europese
landen met gebruik ivermectine.
Die landen zullen wel een andere leverancier hebben dan Merck want ja hoe komen die landen anders aan ivermectine om te gebruiken bij Covid 19.
Weet van Dissel hier niks van?
Ik weet nog meer als hij blijkbaar alleen ik verdien niet zoveel

rc...
rc...
4 jaren geleden

Dankzij deze satanisten, echter het was niet nieuw onder de zon, wordt het recht om als mens zelf te bepalen welke medicatie te willen toepassen bij ziekte. Dit is een typische voorbeeld dat zo’n droplul eigendom claimt van u en mijn vessel(lichaam) en bepaald wat u en ik wel of niet in ons vessel mogen stoppen. M.a.w. dit heet SLAVERNIJ.

Patrick
Patrick
4 jaren geleden

Ze willen de mensen ziek houden zodat ze er aan verdienen.
De laatste jaren hoorde men ook van:
Gezond eten , gezond bewegen, gezond leven.
Maar daar verdienen ze niet aan

cieleke
cieleke
4 jaren geleden

zie http://www.saphra.org.za
Update on the use of ivermectine in the prevention or treatment of covid 19.
In dat artikel staat dat sommige landen
waar ivermectine geregistreerd staat voor menselijk gebruik ivermectine off label wordt gebruikt voor covid 19 dwz nog niet officieel
goedgekeurd en geregistreerd als middel voor covid 19.
In dat geval is de voorschrijver verantwoordelijk voor de behandeling van ivermectine bij covid 19.
De WHO heeft geen aanbevelingen gedaan voor ivermectine gebruik maar ze volgen de onderzoeken nauwkeurig die positieve
resultaten geven in sommige onderzoeken.
Zo probeert WHO volledig bewijs van werkzaamheid ivermectine tegen covid te verzamelen.
Dus conclusie autoriteiten weten dat in Afrika en Oost-europese landen ze het gebruiken bij covid en staan dit daar gewoon toe omdat het dan voor hun wel makkelijk uitkomt om bewijzen van werkzaamheid te verzamelen.
Dus die mensen die het voorgeschreven krijgen in die landen zijn proefpersonen voor
West Europese landen.
En voor nu melden ze gewoon dat ivermectine totaal niet werkt tegen covid
omdat ze de onderzoeken uit andere landen
nog volgen.
Maar wel slecht om gewoon te zeggen dat het niet geschikt is ze hadden ook kunnen zeggen dat gaan we in ieder geval onderzoeken of het eventueel werkt bij covid.

koddebeier
koddebeier
4 jaren geleden

Japio lult ook graag uit zijn nek, professoren zeggen dat het werkt maar van Dissel weet het weer is beter, wat een dictatuur is Nederland geworden !!

Vlinder
Vlinder
4 jaren geleden

Hij staat niet voor niks op de zwarte lijst! Vraag me af of hij zijn bul wel heeft gehaald!

Charlotte
Charlotte
4 jaren geleden

Deze lui horen voor het tribunaal te komen, medicijnen weigeren te geven die bijdragen aan de genezing van mensen, vaccinatie ? is de heilige graal bij hun, allemaal miljonair geworden, ivermectine helpt bij doodzieke mensen, misschien niet bij iedereen maar heeft een goed resultaat!.. In Nederland wordt het onderschept door de douane ?,, moedwillig medicijnen onthouden aan mensen, misdaad! ?

RayOflight
RayOflight
4 jaren geleden

wat een monster is het toch… er konden miljoenen mensen gered worden en het maakt ze allemaal niets uit. Gelukkig is het tij aan het keren

FWIW
zie hier net de fauci e-mail fauci is de amerikaanse van dissel variant. Inmiddels lijkt het alsof het internet gescrub wordt (mijn mening). Twitter verwijdert tweets over dit onderwerp. Neem aan dat van Dissel net zo handelde.

https://assets.documentcloud.org/documents/20793561/leopold-nih-foia-anthony-fauci-emails.pdf

Als nuremberg trials beginnen is het eerste wat gedaan word bigtech de censuur van wetenschappelijke artikelen (Dr wodarg) ongedaan te maken. BIG TECH is volgens mij de volgende schakel die valt. Daarna is het gedaan met de elementen zoals van dissel. Het tij is aan het keren.

bilbo
bilbo
4 jaren geleden

als je willens en wetens propaganda maakt voor een ”vaccin” dat in korte tijd alleen al in europa 10000 doden tot gevolg heeft en als je willens en wetens medicatie tegenhoudt die bewezen effectief is, dan zou je een aanklacht wegens moord resp dood door schuld aan je broek moeten krijgen.

Lucky
Lucky
4 jaren geleden

Jaap van Dissel staat ook al jaren op de Zwarte Lijst van artsen al heeft een corrupte rechter snel besloten dat dat niet mag. De lijst bestaat nog steeds en Japie staat hoog genoteerd. Smeerlap. Ongekozen lid van het Outbreak Manipulation Team

Archi Soesman
Archi Soesman
4 jaren geleden

Waar is dan de wetenschappelijke onderbouwing voor die ng vaccines die iedereen ingespoten krijgt. Nooit iets van gezien of gehoord
. Past zeker niet in zijn aandelen portfolio.

Ikke
Ikke
4 jaren geleden

Van Dissel al jaren op de zwarte lijst als arts ,in Wuhan zijn ze aan dit medicijn begonnen na goede resultaat van de genezing van dit medicijn vele codvid19 patienten naar huis volkomen genezen ,alleen de Media laat hier niets over horen hier , bek dicht houden de Loosers

Marian
Marian
4 jaren geleden

Ben wel benieuwd naar wat het antwoord was.

johan den haag
johan den haag
4 jaren geleden

Is het allemaal nog tegen tegen te houden.

Het lijkt alsof we met een klein groepje op het strand staan en de tsunami zien aankomen en dat de rest van de wereld vanuit het hotel kijkt 200m verderop en zegt, ja maar hier komt het toch niet. Dit gebouw is toch neergezet op basis van overheidsregels. We zijn toch beschermd?

Hoe is het mogelijk dat er geen andere parlementariërs zijn, die deze normale vragen van de FvD niet kunnen steunen. De SGP valt me hierin wel tegen.

Hier in de media hoor je ook niets over Fauci, die toch wel in de problemen aan het komen is in de VS, maar wellicht waait dat over of wordt het een Epsteintje en gaat het leven gewoon door.

Ik wil wakker worden en merken dat het allemaal een droom was. Elke dag tot nu toe was een deceptie

Happie
Happie
4 jaren geleden

Er was in Nederland een fabriek, in nos journaal uitgezonden, die maakt hydroxychloroquine Hij vertelde dat hij binnen een week HEEL NEDERLAND had kunnen voorzien.
En dat kostte misschien 25,- per persoon
Profylactisch evenals Genezend in te zetten
Wat is er eigenlijk met dat fabriekje gebeurt
En waar is de eigenaar gebleven????
De politie stond wel een dag later om de fabriek heen Het was voordeliger dan die mondkapjes voor 100 miljoen die geen virus tegen houden.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
4 jaren geleden

Het verbod op Ivermectine en HCQ is een paniek en overkill reactie. Stel je voor het blijkt dat er een goedkoop patent vrij middel is ter bestrijding van een luchtweg infectie. Dat is niet wat Big Pharma en de great reset jongens willen. Dan valt het plan van een georganiseerde pandemie met een achterliggende politiek financieel en economische reset agenda in duigen. 20 jaar voorbereiding van de grootste misdaad tegen de mensheid voor niets.

Edward
Edward
4 jaren geleden

In India is het inmiddels succesvol:
‘Lower mortality…’: Goa govt defends Ivermectin’s efficacy against Covid-19The government referred to reports which said that the advice of the WHO to not experiment with Ivermectin, as its efficacy is yet to be proved, is “flawed”.

koddebeier
koddebeier
4 jaren geleden

Achterlijk kneus, laat die lul is eindelijk z’n bek houden !!

Jacob
Jacob
4 jaren geleden

We weten allemaal dat Ivermectine met succes op meer dan 1.000 patienten is toegepast. Maar dit “Leugen-Kartel” wil met alle geweld mensen uit de weg ruimen, want gegarandeerd dat u na uw 2de, 3de en 4de vaccinatie de pijp uit gaat, en dat is precies de bedoeling van Bill Gates met zijn Pfeifer vaccin, wat geen vaccin is, maar een dodelijke injectie. Over 1-1/2 jaar zult u zien dat het aantal doden wereldwijd niet meer te tellen is.

de ketelbink
de ketelbink
4 jaren geleden

In mijn woonland, Philippijnen, wordt Ivermectine ook, wanneer de patient daar om vraagd, met een recept van de huisarts gewoon door de apotheek gelevert. In Nederland uiteraard niet omdat er niet veel aan wordt verdiend. E.e.a laat zien hoe verrot en corupt de NLse medische zorg en niet te vergeten de douane is.

Max
Max
4 jaren geleden

Het punt is dat rutte/jonge en cornuiten een weg zijn ingeslagen waar ze niet meer vanaf kunnen wijken. Als ze dat wel doen, dan is het doek voor hen gevallen. Dus zullen ze de leugen zo lang als ze kunnen blijven verkondigen. En als ze door de mand gevallen zijn, zullen vele mensen die hun hebben gelooft/gevolgd achterblijven met ongeloof, verbijstering, angst en woede.

jac
jac
4 jaren geleden

IVERMECTINE EN HYDROXY ZIJN IONOFORISCHE ANTIBIOTICA. Deze worden standaard in de bioindustrie als antibiotica vrij voer additief toegepast. Deze vee industrie mag deze middelen gebruiken omdat deze middelen niet gebruikt worden in de humane sector. Als deze wel gebruikt worden voor humane sector moeten deze per direct verboden worden voor de vee industrie. Het gaat om de middelen Monemsin Salinomicine en nicarbazim etc.

Anne
Anne
4 jaren geleden

Het gaat van Dissel alleen maar om het geld. Van Dissel en Hugo zijn toch al niet te vertrouwen. Het is een zooitje. Het wordt tijd dat daar een andere wind gaat waaien. Mensen die voor alles open staan ipv die zgn vaccins.

Ad Broere
Ad Broere
4 jaren geleden

Prof. Kory, toch niet de eerste de beste, is verklaard voorstander van Ivermectine. Hij is verbijsterd dat het European Medicines Agency dit beproefde, onschadelijke en laag kostende middel afwijst. Waar Van Dissel mee bezig is, is al meer dan een jaar onduidelijk. De man switcht van uitspraak naar uitspraak, door de tijd heen heeft hij zichzelf al meerdere keren tegengesproken. Zegt genoeg. https://rumble.com/vgpmaz-docu-corona-auf-der-suche-nach-der-wahrheit-incl.-uknl-subs..html

Strijdervoorvrijheid
Strijdervoorvrijheid
4 jaren geleden

Van Dissel zegt?? Waar haalt de man de moed vandaan.

salvar
salvar
4 jaren geleden

hoe moet het uitleggen ?
virus bestaat niet.
vaccin bestaat niet tegen een niet bestaand virus.
waarom deze l*l ?
ik hoop dat alle zakkenwassers hun deel krijgen namelijk een levenslange opsluiting.
krijgen ze het hier niet dan in de hel.

Elise
Elise
4 jaren geleden

Ik wil toch ook de farma reus Merck complimenteren, dat ze eerlijk toegaven, dat het vaccin niet werkt/te weinig doet/dat het geen nut heeft. Ze zijn daarom overgegaan om medicatie te ontwikkelen. Oke, Merck heeft ook zijn verleden en doet het ook voor de centjes, maar dat ze eerlijk waren over het vaccin, dat mag best wel gewaardeerd worden.
Als ik problemen krijg met dwang, dan verwijs ik ze naar Merck. Ik ga het dan ook via de rechter spelen. Misschien ook geen nut, maar ik laat het er dan niet bij zitten. Ik geef me niet zomaar gewonnen.

De eenzame fietser
De eenzame fietser
4 jaren geleden

Helaas interesseert mij de mening van deze mafklapper allerminst. Dus aternatieve geneesmiddelen zijn welkom en kan alleen maar hopen dat het geboefte ooit wordt opgepakt.

Ron
Ron
4 jaren geleden

We kennen ook nog HDC door diezelfde club verkettert aan de hand van vervalste studies en onwetenschappelijke veronderstellingen breed uitgesmeerd in de media. Met wetenschappelijke studies aangetoond dat deze HDC werkt maar de fake studie is NOOIT herroepen in de media. We zien hetzelfde gekonkel in de strijd tegen klimaat(opwarming)verandering zoals men dat nu benoemt. Mijn broer woont in BR en de rijken hebben het er standaard op zak (HDC en ivermectine) zonder dr voorschrift. Voelen ze iets nemen ze deze 2 onmiddellijk en het wonder geschiedt na een nachtje slapen geen spoor van deze besmetting. NB de schoonouders runnen er een prive ziekenhuis.

Harmen
Harmen
4 jaren geleden

Professor Thomas Borody uit Australie (Victoria) behaalde zeer goede resultaten met genezen van coronapatienten door deze te behandelen met een combinatie van de volgende middelen: ivermectine, doxycycline en zink.

Helaas wordt deze professor sinds september 2020 totaal genegeerd door de media/overheid en is het artsen inmiddels verboden om ivermectine in te zetten als geneesmiddel door de Australisch overheid.

https://www.newsmax.com/health/health-news/australia-ivermectin-coronavirus-covid/2020/08/08/id/981220/

Peter
Peter
4 jaren geleden

Ok hij blijft liegen OMT net als fauci Opsluiten allemaal

R.M.M.
R.M.M.
4 jaren geleden

Van dissel heeft wat te verbergen, namelijk dat hijzelf niet geschikt is, voor de functie die hij bekleedt!

remi
remi
4 jaren geleden

heel simpel ivermectine voorkomt de opname van mRNA in de celkern dus werken dan dus de huidige vaccinaties niet meer

Wim bierman
Wim bierman
4 jaren geleden

Mean people

Paul.P. Veenstra
Paul.P. Veenstra
4 jaren geleden

NU, ongeveer 1 jaar gebruik en propagandeer ik Ivermectine het wondermiddel in de strijd tegen corona.
Ivermectine voorkomt dat de niet eigen lichaamsbestanddelen zich kunnen hechten aan onze lichaamscellen. Corona is ontdaan van zijn OSPs (buitenste eiwitten) waar ons lichaam antilichamen IgM en IgG tegen aanmaakt maar na besmet te zijn en gevaccineerd is dat niet meer mogelijk.
Het immuunsysteem is vernietigd voor altijd en kan niets meer doen! Officieel is mij bekend gemaakt dat de OSP
s vervangen zijn door spike-eiwitten. Deze hechten zich aan al onze lichaamscellen en gaan die vernietigen. Dat betreft de bloedbanen (klonten, stolsels en witte bloedlichamen) een ernstig tekort aan zuurstof als gevolg. Tevens alle weke delen zoals het hart, nieren, lever enz. Niet in het minst in de hersenen. Dat is het werk van de spike-eiwitten maar met Ivermectine kan verreweg het meeste worden voorkomen. DIT IS MOORD op grote schaal. Gisteren nog een bericht ontvangen dat iemand 100 tabletten uit China heeft ontvangen die 14 dagen geleden besteld waren en waarvoor € 3,– is betaald en dat voor het beste medicijn met NOBEL-prijs in 2015 en 100 tabletten is bij gebruik als profylaxe goed voor bijna 2 jaar. Met ivermectine ben je beschermd, besmet niemand en zieke mensen zie je ongelofelijk snel genezen binnen een paar dagen.
Dit is de grootste misdaad tegen de mensheid als Ivermectine NIET MAG WORDEN GEBRUIKT !
(Weet waarover ik het heb met 5 jaar studie in infectieziekte Borrelia burgdorferi)

Waarheid
Waarheid
4 jaren geleden

Ik heb tientallen studies door gerenommeerde instituten hier liggen die exact het tegenovergestelde bewijzen. India Mexico kunnen hier ook over meepraten: alle gebieden waar Ivermectine wordt gebruikt is er geen enkel probleem meer.

Tom
Tom
4 jaren geleden

Dit verslag maakt duidelijk wat de resultaten zijn van ivermectine tegen Covid-19. Verbluffend. Stuur door naar je arts:
https://flccc.net/flccc-ivermectin-in-the-prophylaxis-and-treatment-of-covid-19/

J.B
J.B
4 jaren geleden

Ik denk dat Van Dissel niet geschikt is tegen corona.

Mans
Mans
4 jaren geleden

LEKKER LULLEN IS WEER BINNEN

Gerard van Amerongen
Gerard van Amerongen
4 jaren geleden

Tjonge, een vriendin van ons was al na een dag opmerkelijk snel genezen van ernstige corona dankzij Ivermectine. Het is werkelijk ten hemelschrijdend de weigering om Ivermectine te gebruiken. Hoeveel mensen hebben niet onnodig moeten lijden

Marrob BE
Marrob BE
4 jaren geleden

Sinds van Dissel ons Nederland regeert zijn we verworden tot een bananenrepubliek.
Vanaf 20 maart 2020 is alles wat hij geroepen heeft 100% NIET uitgekomen.
Is trouwens ook geen deskundige op het gebied van virussen.
Ivermectine zal dus wel werken tegen het virus, want anders zou van Dissel voor het eerst gelijk hebben.
Hij kan blijven zitten omdat zijn hondjes de Jonge en Rutte exact doen wat hij beveelt.
Hij fout, allemaal fout.
Wat een kikkerland!!!

Back to top button
82
0
We lezen graag je reactie!x