De e-mails van Anthony Fauci, de Amerikaanse Jaap van Dissel, die deze week naar buiten zijn gekomen, hebben geleid tot wereldwijde verontwaardiging. De epidemioloog schreef bijvoorbeeld al in februari 2020 dat mondkapjes ‘niet erg effectief zijn’ tegen corona.
Arts Vladimir Zelenko zei in gesprek met One America News dat Fauci misdaden tegen de menselijkheid heeft gepleegd die in de Verenigde Staten hebben geresulteerd in honderdduizenden doden en wereldwijd in miljoenen doden. Hij deed alles wat hij kon om mensen de toegang tot behandelingen te ontzeggen, aldus Zelenko.
De arts vindt dat er een einde moet worden gemaakt aan deze onnodige massamoord en genocide zodat we weer terug kunnen gaan naar normaal en mensen niet langer in angst hoeven te leven. Er zijn veilige behandelingen beschikbaar en informatie hierover moet worden verspreid naar ieder mens op de planeet, zei hij, toevoegende dat er momenteel een propagandaoorlog aan de gang is.
Marion Koopmans
Ook de naam van OMT-lid Marion Koopmans duikt op in een e-mail aan Fauci. De e-mail is opgesteld door Jeremy Farrar, een lid van het Britse OMT. Op 1 februari 2020 schreef hij aan onder meer Fauci en Koopmans dat informatie in vertrouwen wordt gedeeld en pas mag worden gedeeld tot er overeenstemming is over de volgende stappen. Zij was ook op de hoogte van wat Fauci al in een vroeg stadium wist.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Televisie is mind control (video)
Nieuwe studie: extract uit cannabis heeft drastisch effect op hersenkanker
Vaccineren is gevaarlijk en sloopt gezondheid. Deze moeder legt uit waarom ze haar kinderen niet meer laat inenten
Pepijn van Houwelingen laat in 1 minuut zien hoe vooringenomen de NPO is: ‘Dit is te gek voor woorden’
Laat de ontmaskering van leugenaar Halbe Zijlstra in hemelsnaam het begin zijn van de ontmanteling van de Haagse nepnieuwsfabriek
Arts krijgt dit kritische artikel niet in de krant: ‘Het is een uiterst gevaarlijk precedent’
Kijk: Schoof probeert uit te leggen waarom Oekraïne geen proxyoorlog is, maar komt dan uit bij definitie van proxyoorlog
De gevaren van Wi-Fi (video)
Routekaart naar 2012: Neutrino’s zijn mogelijk tachyonen