Mens en DierCorona

Vrouw (35) vertelt over verschrikkelijke bijwerkingen coronavaccin: ‘Ik hou dit niet langer vol’

Help ons door dit met iederen die je kent op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een vrouw uit de Amerikaanse staat Washington zegt dat ze als gevolg van het Moderna-vaccin last heeft gekregen van neurologische tics, waaronder spiertrekkingen en tremoren (beven). In een video die ze afgelopen week op Facebook heeft geplaatst, vertelt Kellai Strodriguez over de ernstige bijwerkingen die ze kreeg.

Kort nadat de vrouw op 5 mei haar tweede dosis van het Moderna-vaccin had genomen, kreeg ze naar eigen zeggen last van tremoren en spiertrekkingen. “Ik heb het gehaald omdat artsen tegen me hadden gezegd dat ik hoogstwaarschijnlijk zou sterven als ik weer besmet zou raken met corona,” zei Strodriguez.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Suïcidaal

De vrouw, die ook lijdt aan fibromyalgie, heeft ernstige neurologische problemen. Ze zei dat ze een week geleden suïcidaal was, maar dat ze vanwege haar aandoening nog leeft.

“Ik heb 1,5 week geleden bijna zelfmoord gepleegd en de enige reden waarom ik het niet heb gedaan is omdat ik me niet kon bewegen,” zei ze. De 35-jarige moeder zei dat ze het ‘niet veel langer volhoudt’.

Ik zou nu liever corona hebben

“Ik ben gefrustreerd. Ik probeer positief te blijven, maar het is moeilijk, vooral omdat iedereen me aanstaart als ik ergens naartoe ga. Ik ben bang. Ik ben verdrietig. Ik ben boos.”

De vrouw waarschuwt anderen om eerst vragen te stellen voordat ze zich laten injecteren met de experimentele vaccins. “Ze moeten dit vaccin niet langer aan iedereen opdringen. Niemand heeft van tevoren iets tegen me gezegd over de risico’s, niemand. Ze zeiden dat ik mogelijk een paar dagen ziek zou worden.”

“Ik zou nu liever corona hebben. Mijn zoon is in paniek.”

[Infowars]

Interessant

Vind je deze info waardevol?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.7 44 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

36 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
4 jaren geleden

Nou, lieve Kellai, dat advies van je had je beter niet kunnen geven. JIJ bent er toch ook met open ogen ingevlogen? Nota bene een arts heeft je geadviseerd om die vreselijke gentechinjectie te nemen, omdat je anders misschien wel dodelijk ziek zou worden.
En wat heeft het je opgeleverd? In mijn ogen iets wat nog véél erger is dan sterven. Jij moet er ook wel zo over denken, gezien het feit dat je geprobeerd hebt een einde aan je leven te maken. Waar je nu in zit is letterlijk de hel op aarde.
Ik kan niet anders dan heel veel medelijden met je voelen. In je naïviteit heb je de artsen vertrouwd.
Dat is dan ook wel vreemd dat je mensen waarschuwt om éérst advies aan een arts te vragen. Heb je niet begrepen dat het merendeel van de artsen inmiddels corrupt is?
Veel beter is om op je zelf te vertrouwen. Als jij de afweging maakt om mee te doen met het GROOTSTE experiment OOIT op de wereld gehouden, dan zijn de consequenties voor jou!

Merijn Hugens
Merijn Hugens
4 jaren geleden

GEDANE ZAKEN NEMEN GEEN KEER

Alle Gevaccineerden hebben vrijwillig gekozen om het Experimentele GenTherapie-Grafeenoxide-Nood-Vaccin te laten injecteren…De Elite-Parasieten hadden die Spuiten beter kunnen vullen met Novichok…Dat had alle Gevaccineerde Schapen een LANGE & PIJNLIJKE LIJDENSWEG GESCHEELD!

deborah
deborah
4 jaren geleden

sterkte gewenst aan deze vrouw

Henk R
Henk R
4 jaren geleden

Opmerkelijk dat dus over de hele wereld geen informatie wordt gegeven aan mensen die deze prik willen , ten aanzien van de bijwerkingen. Overal het zelfde beleid. En dan vinden ze het vreemd , dat er mensen zijn , die samenzweringen zien .

Vout
Vout
4 jaren geleden

Ziet er ook niet zo snugger uit, geen verlies m.i.

pien
pien
4 jaren geleden

Ik denk dat de meeste mensen het woordje experiment niet kunnen lezen, het zou toch genoeg moeten zeggen dacht ik zo

Thoughtful
Thoughtful
4 jaren geleden

“Niemand heeft van tevoren iets tegen me gezegd over de risico’s, niemand.”
Weer iemand die niet weet wat internet is, of hoe er mee om te gaan?

Budh
Budh
4 jaren geleden

Mooi! Als iedereen zich laat vaccineren zullen ze snel van hun innerlijke Zombie iets kunnen leren…!!!

Niemand.
Niemand.
4 jaren geleden

Ik heb te doen met de mensen die er ingestonken zijn. Knap staaltje psychologische oorlogsvoering van de onzichtbare vijand.

Engelbracht
Engelbracht
4 jaren geleden

Als je dat lieve snuitje ziet dan springen de tranen in mijn ogen wat leven wij met z’n alle in een satanisch wereld

Alex
Alex
4 jaren geleden

Yeah well, she chose to take the experimental Covid-19 jab. Good luck!

Vlinder
Vlinder
4 jaren geleden

Echt vreselijk dit!

Hesa
Hesa
4 jaren geleden

Ik hoop zo dat de aanstichters van deze ellende eens voor het tribunaal moeten verschijnen.
Tegen deze vrouw wil ik zeggen, “heel veel sterkte” gewenst.

Wimpie
Wimpie
4 jaren geleden

Vrouw, gezond, niet gevaccineerd, 57 jaar, voelt zich 2 dagen na een vliegreis van 5 uur wat grieperig. Een week later vind haar man haar dood in bed met bloed en schuim op en om haar mond. Iemand hoorde het ambulancepersoneel onderling zeggen: “alweer een spike-eiwit slachtoffer”.
Haar man hoorde later van de arts, geen covid, maar ‘gewoon’ een hartstilstand……
Wat voor schades gaan deze vaccins nog meer aanrichten???

Frank
Frank
4 jaren geleden

Ja en als mensen nou echt iets meer verstandig zouden zijn en eens even na gaan wat iemand anders in JOUW lichaam spuit ….. dat is privé dat moet je toch niet willen ??? Jouw lichaam is van jouw en daar heeft geen arts iets in te spuiten … tenzij je het zelf graag wil .. zoals veel domme schapen

Oleehop
Oleehop
4 jaren geleden

En we laten het met zn allen toe. We zien het, we weten het en toch zitten we toe te kijken hoe de wereld uitgeroeid wordt. Straks alle ongevaccineerden een fema kamp in. Ze bouwen er nu 1 in de UK zo groot als een flink dorp.

T. Koelman
T. Koelman
4 jaren geleden

Helaas komt het door de vax, neurologische aandoeningen, ook trombose/stolling en niet alleen van bloedvaten!
Dit moet gestopt worden!
P R. I. K bevat GIF (SLANG en chemische middelen!

Back to top button
36
0
We lezen graag je reactie!x