Binnenland

Verpleegkundige in brief aan VVD over 2G-model: ‘Ik wil u ten zeerste adviseren om deze weg niet in te slaan’

Help anderen door deze informatie met iedereen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Op dinsdag 2 november sprak minister De Jonge tijdens de persconferentie over het mogelijk verplicht tonen van QR-codes op het werk en scholen in de toekomst. Daarnaast wordt er gesproken over het invoeren van het 2G-model. Ongevaccineerden krijgen dan niet langer een QR-code.

GGZ-verpleegkundige Ricardo Kessels kan niet langer stilzwijgend toezien. Hij heeft een ‘zeer kritische brief’ geschreven die gericht is aan de parlementariërs van de VVD.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Mijns inziens is het onethisch om er per definitie over na te denken om mensen op deze manier te dwingen tot vaccinatie,” zegt de verpleegkundige over de 2G-regel. “Mensen worden getroffen in hun levensonderhoud.”

Waarom worden er cijfers gepresenteerd die niet accuraat zijn?

“Ik wil u ten zeerste adviseren om deze weg niet in te slaan en hier als partij voor te gaan liggen. Dit is een vreselijke handeling waar u niet aan moet willen beginnen,” schrijft hij.

De verpleegkundige wijst er in zijn brief op dat de cijfers die werden genoemd tijdens de persconferentie niet accuraat en up to date zijn. “Zo wordt er verteld dat 80 procent van de ziekenhuisopnames bestaat uit ongevaccineerden. Een dag later blijkt echter dat deze cijfers anders zijn.”

Op 3 november werd gemeld dat het aantal ongevaccineerden in de ziekenhuizen nog maar 56 procent bedraagt. En ook deze cijfers bleken te optimistisch te zijn.

“Waarom worden er cijfers gepresenteerd die niet accuraat zijn?” vraagt Kessels. “Is dit om de polarisatie binnen ons land een extra zetje te geven? Is dit om het pakket met maatregelen te kunnen verantwoorden naar het volk?”

Zeer verontrustend en gevaarlijk

Hij vindt de toon die gevoerd werd tijdens de persconferentie ‘zeer verontrustend en gevaarlijk’. “De overheid lijkt hiermee bewust een groep in de hoek te willen drijven.”

Kessels adviseert de VVD de Tweede Kamer ervan te doordringen voorzichtig te zijn met uitspraken die gedaan worden omtrent veiligheid, doeltreffendheid, effectiviteit en werkzaamheid van de vaccins.

De beweringen die worden gedaan, doen hem denken aan een aflevering van Zembla waarin de lobby rondom de griepprik aan het licht komt.

“Cijfers vanuit Engeland, Israël en België laten zien dat de effectiviteit afneemt en dat er steeds meer gevaccineerde ouderen in het ziekenhuis liggen,” schrijft de verpleegkundige.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 124 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

85 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Jan Doornbos
Jan Doornbos
4 jaren geleden

Zeer goed! Het kabinet gaat dan ook de volgende week naar Zeeman. Voor een nieuwe dekmantel.

Jeff
Jeff
4 jaren geleden

Ik denk de reactie wel te weten, als je al een reactie krijgt.

cieleke
cieleke
4 jaren geleden

kritiek geven mag niet hun wil is noodwet pardon wet
dusssssss je moet gewoon luisteren en je
b..k houden

Marco "
Marco "
4 jaren geleden

Pracht brief ! / Ben alleen bang dat tie bij de rest van de ongewenste post komt ( laat staan gelezen )

Pieter
Pieter
4 jaren geleden

Partijen die een motie NIET ondersteunt hebben om géén 2G systeem in te voeren:
VVD, D66, CDA, CU (jaja Christelijk…) en GL, PvdA.
Dan weet je het wel, die 2G gaat er komen en uiteindelijk ook steeds verder uitgebreid tot een niet geprikte niet meer naar buiten mag (Zoals nu in Oostenrijk voorgesteld).

NooT
NooT
4 jaren geleden

Ricardo Kessels, leuk en aardig, maar ook jij hebt dus totáál geen idee van wat er gaande is.
Vandaar: kansloze missie, jouw episteltje.

Frans Peeters
Frans Peeters
4 jaren geleden

Deze mensen zijn zo vooringenomen van hun gelijk en worden super gesteund door de mainstream media en het dikke boek “the great reset”

Ivo
Ivo
4 jaren geleden

Dank voor deze mooie brief maar past totaal niet in t plaatje van de jonge en rutte, die zullen hier niets mee doen.

ongevaccineerde
ongevaccineerde
4 jaren geleden

NA HOEVEEL SLACHTOFFERS WORDEN WE WAKKER?
Wat ik heb begrepen is dat van deze 16.000 meer dan 95% asymptomatisch is. Deze mensen worden ook niet ziek. Toch moeten ze in quarantaine, samen met hun gezinsleden. Daarnaast gaan ze niet werken. In het ergste geval moeten ook collega’s in quarantaine waardoor werkzaamheden stil komen te liggen. Werkgevers over de rooie, terwijl bijna niemand ziek is dan wel ziek wordt. Zoals ik het beoordeel doet deze test niets anders dan alleen de maatschappij ontwrichten.

In Europa wordt de PCR-test gezien als de gouden standaard om Covid-19 vast te stellen. Maar bedenk hierbij wel dat dit uitsluitend door overheden en hun adviseurs zo wordt gezien. De meeste vooraanstaande virologen en wetenschappers trekken de kwaliteit van deze PCR-test ernstig in twijfel. Wat ikzelf heb onderzocht is dat in Nederland de PCR-test 40 cycli ondergaat, terwijl de uitkomst bij 25 en max. 30 cycli niet meer betrouwbaar is. Bovendien kan de PCR-test geen Covid-19 detecteren. Dit zegt ook Kary Mullis, de ontwikkelaar van de test. Er zijn onderzoeken die uitwijzen dat bij 50 cycli zelfs iedereen PCR-positief wordt getest. Zelfs een sinaasappel!

Wat is er eigenlijk aan de hand? Wil de overheid ons bewust bang maken? Waarom? Waarom sturen ze toch zo op die QR-pas? Waarom vinden we het inmiddels normaal om een grote groep medemensen, kinderen, broers, zussen, familie, vrienden en collega’s uit te sluiten van het sociaal maatschappelijke leven? Waar worden we in godsnaam ingerommeld?

Onze ziekenhuizen worden overlopen door een tekort aan capaciteit. Dit heeft niets te maken met gevaccineerd of ongevaccineerd. Want inmiddels is duidelijk dat ook gevaccineerden besmettelijk zijn en kunnen ze het virus oplopen (zgn. doorbraakinfecties). De ziekenhuiscapaciteit is sinds 2015 gehalveerd. Ik heb de indruk dat dit kabinet Rutte haar eigen falen aan het maskeren is over de rug van de ongevaccineerden. Inmiddels sterven in Nederland duizenden mensen aan dit corona-vaccin en nog meer duizenden hebben blijvend letsel (zie LAREB en Meldpuntvaccinatie).

Het kabinet weet dit, maar weigert de vaccinatiecampagne op te schorten voor onderzoek. Onze media weet dit ook, maar ook zij maken hier geen melding van. Men is bang dat dit ten koste gaat van de vaccinatiebereidheid. Men wil koste wat kost die digitale controlepas (QR-pas) invoeren. Waarom ik dat denk? Dit kabinet stelt geen geld beschikbaar voor extra IC-capaciteit en doet men totaal geen moeite om dit tekort op te lossen. Wel worden inmiddels 5.000 handhavings-BOA’s opgeleid om de QR-pas en het gebruik ervan te controleren. 5.000!!! (waarom, deze pas is toch maar tijdelijk ?????).

Onze maatschappij, onze economie, ons hele leven wordt overhoopgehaald voor een coronavirus dat dezelfde mortaliteit heeft als de griep, namelijk 0,15% (bevestigd door het RIVM).

Serieus, als men zich een uur verdiept in deze materie komt men tot dezelfde conclusie. Corona is een feit, mensen worden ziek en mensen gaan dood aan dit virus. Maar dit is niets nieuws. Dit is al honderd jaar zo. Ziekenhuizen worden elk jaar overlopen. Alleen wordt het nu steeds duidelijker omdat het aantal bedden in ziekenhuizen is gehalveerd en verpleegkundigen massaal de zorg verlaten. Dit heeft niets te maken met corona, maar met het beleid van dit kabinet. Denk hier eens over na!

Voert dit kabinet een andere agenda uit? Wie kan, wil of durft me verder helpen om mijn gedachten, mijn bezorgdheid te ordenen.

Open de volgende links eens en ga ervan uit dat nog geen 10% van alle gevallen wordt geregistreerd:
–      http://www.meldpuntvaccinatie.nl
–      http://www.lareb.nl/coronameldingen

hans
hans
4 jaren geleden

waarom pikken we dit nog?ze liegen al 10 jaar.overal hebben ze de zaak ontvricht en naar de klote geholpen. in wat voor land leven we nog?ergens moet er een grens getrokken worden. hoe kan het zijn dat een kabinet gevallen is en dan toch gewoon door kan gaan met list en bedrog?als ik alle ellende die ze veroorzaakt hebben 5 jaar geleden op papier zou zetten zou ik voor gek verklaard zijn. waar houd het op?

plop
plop
4 jaren geleden

Wat gaat vvd nou doen met die brief….

Advocaat van de duivel :hoax
Advocaat van de duivel :hoax
4 jaren geleden

Overleving besmetting met verkoudheid[wordenboek corona] eigenlijk iedereen die gezond van lijf is.

Overleving covid regels van economische elite zo goed als niemand behalve wie de regels maakt en dus ziek van geest is.

Welkom in de omgekeerde wereld.

Mvrg.

Annette
Annette
4 jaren geleden

Ik vind dit zonder meer een zéér nobel streven van deze GGZ-verpleegkundige Ricardo Kessels om de VVD parlementariërs de ogen te laten openen.

Laat DAT vooral duidelijk zijn. Maar…. het zal absoluut geen enkel verschil maken in het beleid, dat gevoerd zal gaan worden.

De VVD parlementariërs zijn niets anders dan reptielen geworden. Zij hebben geen enkele empathie (voor zover zij die ooit hebben gehad) met het volk. En dan specifiek het volk, dat nog WEL beschikt over de nodige hersencellen. Laat dat duidelijk zijn.

Zoals hier al zo vaak is besproken, wordt er een agenda uitgerold, ontsproten uit zieke breinen van een stelletje machtswellustelingen.

Deze zijn er op uit om ons voor het grootste deel te vernietigen door hun zogenaamde “levensreddende” spuitjes, doch die niets anders zijn dan biologische wapens, bedoeld om je hetzij op de korte termijn hetzij op de wat langere termijn definitief van deze aarde te verwijderen.

Zij menen in hun hooghartigheid, dat zij dat recht hebben.

Maar nogmaals: Ricardo Kessels verdient een pluim voor zijn poging om het tij te keren!

Loire
Loire
4 jaren geleden

Al het personeel in de gezondheidszorg zou die moeten ondertekenen.

Perm.
Perm.
4 jaren geleden

Vanmorgen las ik op internet dit zeer opmerkelijke bericht:
Het demissionaire kabinet wil met de lockdown van drie weken het aantal besmettingen op korte termijn naar beneden brengen.
Voor de langere termijn komen er maatregelen die het aantal besmettingen beheersbaar houden.
Waarmee zijn ze dan al die maanden bezig geweest? Waarom is dit beheersbaar houden eerder niet gelukt en zal het nu ineens wel lukken? Of is er toch een agenda die niet niet voor de gewone man bestemd is? Waarom zijn ze zo zwijgzaam over Klaus Schwab en dat andere geboefte? Draait dan toch alles om de Great Reset en is de volksgezondheid maar bijzaak? Na het bovenstaande te hebben gelezen, kom ik tot de laatste conclusie. Hoelang laten we al deze leugens nog bestaan?

Daisy
Daisy
4 jaren geleden

Corona bestaat niet, negeer massaal de coronaregels, leg nederland plat!! er gaan zometeen heel veel doden vallen door de boostervaccin. dat is precies de bedoeling. pak dat tuig in den haag een keer op.

Marrob BE
Marrob BE
4 jaren geleden

Mooie brief, maar dat hadden wij misschien ietsje beter gekund.
Het kartel frommelt hem zo in de prullenbak.
Zelfs de club van Segers keurt het goed, dat mensen als paria uitgesloten worden, terwijl in de bijbel wat anders staat.
Zaterdag goed kijken wat er in Melbourne gaat gebeuren en dan nadoen.
Dan is het gauw over.

Elise
Elise
4 jaren geleden

Er zijn mensen die de vax niet kunnen nemen om hun ziekte, die ze al hebben. Ga je de pas invoeren bij een ziekenhuis(want dat is uiteindelijk de bedoeling), dan betekent dat die mensen zich eerst ziek moeten spuiten/nog zieker worden(met de dood als gevolg) om hulp te krijgen in een ziekenhuis. En dat is helemaal belachelijk/duivels/satanisch. Dat heet contradictie.
Dus de QR code(G2 zorgsoftware) overal invoeren heeft niks met gezondheid te maken. Sowieso kun je straks niet eens zelf boodschappen doen, waardoor je niet goed aan voedsel kunt komen. En dat is ook slecht voor de gezondheid.

Hier de papers:
https://www.burgerfront.nl/je-zou-maar/

He Hugo, dit kan en mag niet. Is slecht voor de gezondheid.

Hallo rechters, ik ben maar een MAVO klant en ik begrijp die papers zelfs.

Elke dag, dat jullie verzaken om hier een einde aan te maken, dan zijn jullie ook mede verantwoordelijk.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
4 jaren geleden

Het script is al geschreven. Logica en wetenschappelijk gefundeerd handelen staan buiten spel. Het doel is de ontmanteling van de westerse maatschappij tot in haar fijnste sociale economische haarvaten. De politieke criminelen die de covid plandemie uitrollen kunnen niet meer terug op hun voetstappen. De misdaad is inmiddels in een gevorderd stadium dat het niet meer mogelijk is hun misdaden te verdoezelen. Blijft over de totale onderwerping tot stand brengen van het volk. Maar dat zal ze niet lukken. Ze zijn nu volledig komen staan in een helder verlichte kamer en de deur is achter de misdadigers Rutte De Jonge en co dichtgevallen. Het volk zal binnenkort opstaan gevaccineerd of niet gevaccineerd dit is onvermijdelijk.

RICHARD
RICHARD
4 jaren geleden

Zijn ze vergeten de inmunodepressie die straks deze mensen zullen krijgen straks heb je meer mensen ziek in het ziekenhuis en niet alleen door COVID. Als zo is wat erg veel onderzoekers proberen de waarchuwen wat gaan de shappen doen?

AEJ Verduijn
AEJ Verduijn
4 jaren geleden

Volgens een schrijver dhr R de Ruiter stond het al in 2007 vast dat dit zou gaan gebeuren, nogmaals in 2009 en 2011. De Corona crisis, 13 Satanische bloedlijnen.

Dubito
Dubito
4 jaren geleden

Verkeerd geadresseerd. Brief moet naar Klaus Schwab. Rutte voert slechts – verplicht – uit.

Rop
Rop
4 jaren geleden

De Nederlandse bevolking word steeds meer geknecht ..met maatregelen .en dwang vaccinatie.het word tijd dat er een oorlog uitbreekt tegen deze mensen .die de hele bevolking tot slaaf willen maken. Van hun achterlijke beleid ..het zijn monsters geworden ..die men alleen maar kan bestrijden met monsterlijke tegen maatregelen door het volk

Rose
Rose
4 jaren geleden

Ik hoop dat de klachten met miljoenen zullen binnenstromen voor Neurenberg 2

Billy
Billy
4 jaren geleden

Mooie brief!!!
Altijd beter dan niets doen!!!
Helaas is dit kabinet in de ban van de duivel.
Maar gelukkig is Jezus de grote overwinnaar.???

Wappie
Wappie
4 jaren geleden

Kabinet gaat het invoeren alleen al om te treiteren. Ze stoppen pas als ze te grazen worden genomen. Het is tijd om die figuren bang te maken het volk is er klaar mee

Zonnebloem
Zonnebloem
4 jaren geleden

Mijn hoop is dat ze het lezen.
Maar ik heb grote twijfels..van 99,9% …ze geven nooit maar dan ook nooit hun leugens toe….

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
4 jaren geleden

Een brief schrijven heeft geen nut , als ze in de kamer zitten keren ze de kamerleden die aan het woord zijn de rug toe. En gaan ze met hun telefoon spelen. Ze zijn een minderheid die schijt hebben aan de overheid en het word tijd dat ze dat gaan merken! Demonstreren is ook nutteloos ze lachen ons gewoon uit .

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
4 jaren geleden

Zodra we alles weer terug hebben naar normaal krijgt deze huidige regering een schadeclaim zo groot dat ze allemaal faliet gaan die criminelen!

Sophie
Sophie
4 jaren geleden

waarom komt dit alles niet voor het voetlicht?
er zijn toch meer dan genoeg tegengeluiden
waarom laten we het dan toch allemaal gebeuren? ik las ergens dat als een regering een oorlog wil beginnen maar de militairen blijven thuis, gebeurt er niets. Dat is waar het om gaat.

Geen variatie
Geen variatie
4 jaren geleden

Je kunt duizend brieven schrijven, deze vuile nazi’s hebben alles al uitgestippeld. De cijfers worden gemanipuleerd tot uiteindelijk het social credit system een feit is.
Wist niet dat de mensheid zo dom is.

Edward
Edward
4 jaren geleden

Ach, zolang het schapenvolk zich gehoorzaam laat onderdrukken veranderd er helemaal niks. Deze volksveraders kunnen gewoon hun gang gaan om de WEF agenda uit te rollen. China aan de Noordzee.

Randy
Randy
4 jaren geleden

Het gaat niet om corona of testen wanneer snappen jullie het nou dat dit een dekmantel is voor hun agenda 2g wordt alleen gebruikt voor de denkende te filteren die niet willen gehoorzamen

Thoughtful
Thoughtful
4 jaren geleden

De video van Zembla ff gedownload, goed om de nodige “munitie” voorhanden te hebben!

Jack
Jack
4 jaren geleden

Misschien een nieuws studie onderwerp voor Den Haag ‘Menselijke Waarden’ ze zullen het bestaan er van wel ontkennen , wappie achtig spul zijn menselijke waarden . Is de verpleegkundige wel arbeid ’s geschikt ? Het is wel bekend dat een mens niet in menselijke waarden denkt .

Tmm
Tmm
4 jaren geleden

Als ik het goed begrijp zegt Hugo dat ongevaccineerden moeten kunnen bewijzen dat ze corona hebben gehad?
Maar tegelijkertijd verbiedt dezelfde Hugo antistoffen testen voor ongevaccineerden om dit te bewijzen!
Hoe kunnen ongevaccineerden nu bewijzen dat ze antistoffen hebben opgebouwd dan? Waarom doet deze man zo onprofessioneel? Hij roept iets naar verbiedt de mogelijkheid om het te doen? Waar is deze man mee bezig?

Dr. M. Yeadon, Dr. R. Malone en Dr. Sucharit Bhakdi (geen dierenartsen) zeggen alle drie dat ongevaccineerden 100 keer beter beschermd zijn tegen corona dan gevaccineerden.
En dat dit te bewijzen is d.m.v. een antistoffen test!

Just a nobody
Just a nobody
4 jaren geleden

Heel lief initiatief maar word denk ik niet eens gelezen. Moet helaas voor de zoveelste keer zeggen. Met LIEFDE gaan we deze OORLOG NIET WINNEN !!!!!!!!

Eelke Piers
Eelke Piers
4 jaren geleden

Dit heeft m.i. geen zin. Het is hameren op het verkeerde aambeeld.
Het gaat helemaal niet om corona want dit is gewoon een stevige griep maar het gaat om Agenda 2030. Dat wordt uitgevoerd

Liberty
Liberty
4 jaren geleden

Weer zo’n geweldig moedig mens

Arno
Arno
4 jaren geleden

Effectiviteit neemt af, bijwerkingen nemen toe.

mikkie
mikkie
4 jaren geleden

Stuur door iedereen…ook naar de kranten…

Anne
Anne
4 jaren geleden

Wat zal er gebeuren als alle machteloze woede en wanhoop onder de mensen over al deze waanzin en oplichterij zich een weg baant naar buiten??? Want dat gaat gebeuren, dat is zeker! volgens de wetten der natuur.
Het van nature aanwezige intuïtieve instinct in de mens draait al op volle toeren, en dan zal tenslotte alle frustratie zich een weg naar buiten banen, die recht vraagt voor alle misleiding en alle slachtoffers….

Nadia
Nadia
4 jaren geleden

Wie heeft deze moordenaarsbende eigenlijk de macht gegeven!´´´´´´´´´Juist de kiezers van de parij voor vrijheid en democratie wat een prachtige toepasselijke naaam zeg!!!!!

RICHARD
RICHARD
4 jaren geleden

In spanje herkent de overheid dat 300 mensen zijn overlijden aan deze “gen-vaccines” en hier? waarchijnlijk zijn nog meer. Een ongeschikte zorgminister die nog steeds als veilig noemt, die is echter een criminele gedrag. Na 4 doden zal de vaccinatie al gestopt zijn.

salvar
salvar
4 jaren geleden

De overheid lijkt hiermee bewust een groep in de hoek te willen drijven.
ja precies en weet je wat dit moet echt stoppen , zo niet dan………..
ik persoonlijk (eigen mening) zou zeggen ze drijven maar heb geen enkele interesse meer in die badgasten , nul, nul.

Clown Bassie
Clown Bassie
4 jaren geleden

De werkgevers zullen even schuldig zijn aan moord als ze van hun werknemers een QR-code gaan eisen. De regering doet wat zij wil, maar ook de werkgevers dragen verantwoordelijkheid. Zij HEBBEN de macht de dwaze plannen van deze regering te stoppen!!

Kundalini
Kundalini
4 jaren geleden

Het kaartenhuis stort in!

Subhas
Subhas
4 jaren geleden

Ik stel voor dat het G2 systeem ook gaat gelden op de werkvloer. Niet gevaccineerden anticiperen hierop door zich massaal ziek te melden met als gevolg dat levering van diensten en produkten zullen stagneren. Gevolg de economie dondert in elkaar en ook de gevaccineerden zullen hiervan de dupe worden.

Mieke
Mieke
4 jaren geleden

Mijn vraag is waarom wordt dit artikel niet landelijk geplaatst
Misschien worden de mensen dan wakker

Tom Poes
Tom Poes
4 jaren geleden

De waarheid mag NIET boven tafel komen.

Johan
Johan
4 jaren geleden

waarom altijd en overal dat fatsoen in de politiek bij de inbreng en antwoorden.Over de feiten wordt bewust en keihard gelogen! al vanaf het eerste begin.Iedereen probeert nog zo redelijk te doen in de politiek..Deze mensen(….) luisteren maar naar 1 ding Als er hard wordt ingegrepen tegen ze.
Dus verwijderen en arresteren die zooi in den Haag

Marry
Marry
4 jaren geleden

Nu 2g, maar binnenkort gaan we naar 4g. Namelijk 4x geprikt.

Aty
Aty
4 jaren geleden

Hopen dat deze brief helpt, wij ongevaccineerde worden aan alle kanten gediscrimineerd. Straks kunnen we zelf geen eten meer halen, maar dat interriseert ze niet, je haalt een vaccinatie of je gaat verhongeren. Ze liegen alles bij mekaar. ?.

Prisy
Prisy
4 jaren geleden

De ziekenhuizen komen er zelf wel mee naar buiten daar is geen kabinet voor nodig

Speelman.sr
Speelman.sr
4 jaren geleden

Rutte en de Jong zijn compleet gek geworden bovendien is Rutte bezig met de great reset en die afgekeurde schoolmeester staat ook slap te lullen.

Back to top button
85
0
We lezen graag je reactie!x