Een verpleegkundige die tot voor kort in het Brigham and Women’s Hospital in Boston werkte, heeft ontslag genomen vanwege de vaccinatieplicht. In het laatste jaar dat ze er werkte, zag ze zoveel vrouwen die last hadden van ernstige vaccinbijwerkingen dat ze sowieso al van plan was om te vertrekken.
De verpleegster, die anoniem wil blijven, zag veel gevaccineerde vrouwen met menstruatiestoornissen en een enorme stijging van het aantal miskramen, ook in het tweede en derde trimester. Om nog maar te zwijgen over het toenemende aantal kankergevallen.
Nog nooit zoveel
De verpleegkundige, die al 14 jaar in het vak zit, zei in de Stew Peters Show dat ze nog nooit zoveel miskramen heeft gezien als nu. Op de vraag of ze er getuige van is geweest dat velen sterven door de coronaprik antwoordde ze: “Ja, absoluut.”
Ze voegde toe dat bijna iedereen in de ontkenningsfase zit, zowel de artsen als de patiënten. “Niemand wilde geloven dat het aan het vaccin kon liggen.”
Gefabriceerde crisis
De verpleegster is in oktober vorig jaar samen met een aantal gelijkgestemden weggegaan. Medewerkers van het ziekenhuis moeten zich voor augustus verplicht laten boosteren. Dan zullen er naar alle waarschijnlijkheid opnieuw een aantal vertrekken.
Ze benadrukte verder dat de coronacrisis een gefabriceerde crisis is. Alles is erop gericht om mensen zoveel mogelijk vaccins te geven, zei ze.
“Dit is compleet gestoord,” reageerde presentator Stew Peters.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






BBB-voorvrouw Van der Plas niet bereid om uitkoopbeleid boeren controversieel te verklaren
Disclosure: nieuwste trailer Sirius (video)
‘Einde democratie op komst’: Magistraat waarschuwt voor E.D.E.
Zijn deze mysterieuze hexagonale wolken verantwoordelijk voor verdwijningen in Bermudadriehoek?
Hillary Clinton over geheimen rond Area 51: “Ik vind dat we ze moeten delen met het volk”
Alex Jones legt in 2 minuten de Great Reset uit: ‘Feodalisme 2.0 in een technocratisch jasje’
EU-parlement keurt nieuwe regels goed die catastrofaal kunnen zijn voor het internet. Zo komt de censuurmachine eruit te zien
Nieuwe regionale munt Zuid-Amerika moet controle VS gaan terugdringen
Gideon van Meijeren reageert op ‘ophef’ rond corona-uitspraken: ‘Steeds hetzelfde trucje’