Buitenland

Het verzet tegen de Nieuwe Wereldorde groeit. Kunnen we ontsnappen uit de houdgreep van de elite?

Help ons door deze info met jouw kennissen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Het verzet tegen de internationale machtsstructuren groeit. De mensen hebben hun buik vol van de technocraten in Brussel, die een federaal Europa nastreven en natiestaten willen opheffen of ondergeschikt maken.

Ook het verzet tegen de Verenigde Naties met haar bindende vluchtelingenverdragen en grote internationale bedrijven zoals Monsanto groeit.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Multinationals hebben veel invloed op de politiek en zijn de feitelijke belanghebbenden bij de Nieuwe Wereldorde, betoogt psycholoog Gert Reedijk.

Zetbazen

De grote bedrijven vestigen zich in landen waar ze zo weinig mogelijk belasting hoeven te betalen. En bij een tekort aan werknemers sturen zij aan op meer immigranten, merkt hij op.

“En de Jünckers en de Merkels zijn slechts hun zetbazen,” schrijft Reedijk.

Zo dringen de directeuren van Daimler Benz en Siemens bij de Duitse bondskanselier Merkel aan op meer immigranten en het open houden van grenzen.

Politiek wetenschapper en econoom Francis Fukuyama schetste in 1992 het begin van de Nieuwe Wereldorde en het einde van de natiestaten. Vooral de grote multinationals hebben baat bij deze orde, aldus Reedijk.

Overruled

De middenklasse komt nu steeds meer in opstand tegen een elite die hen het neoliberalisme door de strot heeft geduwd.

De gele hesjes veroveren Frankrijk en demonstreren ook in België, Nederland en Duitsland.

“De soevereiniteit ligt bij het volk, maar het volk wordt nu overruled door Brussel, door de Verenigde Naties met hun internationale verdragen en door de financiële elite,” stelt Reedijk.

De oplossing van de Brusselse elite voor problemen is altijd: méér Brussel, schrijven SP’ers Arnout Hoekstra en Renske Leijten. “Een superstaat Europa voor al uw vragen en antwoorden.”

Houdgreep

Terwijl de Brusselse elite niet in staat is om problemen tussen lidstaten op te lossen, drijft ze hen wel steeds meer in de houdgreep van Brusselse regie, aldus het tweetal.

“Er wordt alom gewaarschuwd voor de populistische stem, maar wat de Brusselse bubbel niet door heeft, is dat zij die zelf creëert,” klinkt het.

Mensen hebben juist het gevoel dat ze hun cultuur verliezen en de grip op hun omgeving, zeggen Hoekstra en Leijten.

Ze benadrukken dat de EU niet moet worden gezien als één superstaat met één Europees leger. “Red Nederland en breek de macht van Brussel.”

Foto: TCY Wikimedia Commons

[OpinieZ, SP]

4.4 11 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze info goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

38 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
densie
densie
6 jaren geleden

wil niet vervelend doen, en geen angst zaaien…laten we LICHTkracht/LIEFDEkracht bundelen…

maar als ze op de een of andere wijze, die derde wereldoorlog er doordrukken, dan is de chaos
compleet, zo ze dat wensen….

NO say NO….
ik bid de buitenaardsen elke nuclaere aanval te neutraliseren…zo ze dat al vaker gedaan hebben…

namaste

H.J.
H.J.
6 jaren geleden

Nederland stap uit de EU.
Iedere weldenkende Nederlander, moet een Geel hesje aanschaffen en vredelievend de straat op gaan.
Over speerpunten hoeft men zich niet ongerust te maken.
Maar neem er landelijk 1 of 2 per dag.
Niet meer, want dat creeert chaos.
En dat speelt de overheid in de kaart.
Dus allemaal een Geel hesje aan en de straat op.

bert s
bert s
6 jaren geleden

Het huidige systeem vernietigen of vervangen lijkt mij een geweldig idee, echter wat wordt het alternatief? Persoonlijk kom ik er niet helemaal uit wat wereldwijd een goed functionerend systeem zal zijn. Mijn enige conclusie is dat we al veel te ver in de stront zitten en er niet meer gaan uitkomen, we zijn de laatste 30 jaar veel te passief geweest en hebben ons in slaap laten sussen door economische vooruitgang en hebzucht.
Het is te laat!

Mark
Mark
6 jaren geleden

Gilets jaune!

infootje
infootje
6 jaren geleden

Wel of geen voorstander van die fvd, het referendum heeft het crapuul ons al afgepakt.
Blijft niet veel meer over…….
https://forumvoordemocratie.nl/petities/stop-marrakesh

lichtwezen
lichtwezen
6 jaren geleden

In het boek: “De Volkeren der Aarde door Gene Zijde bezien”, reeds voor WO2 geschreven) door “Jozef Rulof” staat o.a. deze profetieën beschreven. de opkomst van Duitsland en haar ondergang, Verenigd Europa, de Verenigde Naties, het verenigen van de volkeren, de grote eegloop in de Kerken er komt geen 3e WO meer!… maar ook de komst van het directe stemapparaat. Waardoor de grote ommekeer op aarde tot stand gaat komen. wanneer dit apparaat gaat komen wordt er een een tijdspanne van 50 jaar gegeven (na 1952 in verschillende lezingen uitgesproken 50 a 75 jaar en zelfs 100 jaar in een andere lezing). Eerst dan zal het koninkrijk God gaan beginnen. Deze stappen zijn nodig voor de evolutie van de mens, het bewust worden! Wij moeten terug naar het goddelijke Al…zie https://rulof.org
In een andere lezing zegt hij de Rothschilds bouwen de de materialistische wereld op en wij het geestelijke bewustzijn…

Rob
Rob
6 jaren geleden

Economisch leeft men nog in een geordende Chaos, langzaamaan gaat het naar een ongeordende Chaos..
omdat alles een energie beweging is zal deze energie steeds meer chaotische worden ,mensen geven er zelf een energie beweging aan omdat de mensen massa zelf deze beweging creëert, dan zit er niks anders op dat deze massa energie, deze energie kracht gewoon gaat plaats vinden en zijn weg volgt naar een chaos..het is een grote gedachte kracht in een massa van mensen die daar is in gesetteld, de ene Massa tegen de andere Massa [de voor en tegenstander] hoe meer tegenstanders/voorstanders hoe sterker de energiekracht word van Een deze kracht beweging, vergelijk het maar met een groepje jongeren daarin is altijd wel iemand die zich als een leider opstelt en de grootste mond heeft dat zie je ook bij de huidige [wereld]leiders die iets willen door drukken om zo de Massa achter zich te krijgen, Meestal gaat het om het financiële plaatje, zo zijn er veel machtsstructuren die om macht strijden wat niet anders uit kan lopen op Chaos en dat ziet men nu steeds meer via mediatieve kanalen .elk beweging word door gedachten kracht energie in beweging gezet, leiders geven een energie van een gedachten over een iets brengt deze in beweging en omdat men deze gelooft zijn er vele die deze volgen, een schapen/wolven verhouding zet zich in de Massa Vast en men gaat elkaar benaderen in grote groep bewegingen waar een van deze beweging zich opwerpt om de ene macht op zn knieën te krijgen [een soort knielen voor een macht die heerst]
Zo zijn hele landen bezig om maar steeds weer die ontevredenheid die wereldwijd heerst en waar elk land zich aan een energie beweging van een macht positie zich bedient en waar volk en leiders elkaar bestrijden in met een soort van haat en nijd met vleugjes van schijnheilige vriendelijk omgaan, elk mens/groep en macht heeft nu dat in zich vriendelijkheid boosheid en is begiftigt met een soort macht zolang deze giftigheid als een groep van macht posities en elkaar mee bestrijd zal deze strijd uiteindelijk een beslissend
zijn en op een totale Chaos uitlopen De energie is in beweging gezet men kan het enigszins toch nog steeds beheersen maar de massa groep leider energie beweging word alleen steeds sterker door nog meer energie eraan te geven en dat doet men door de gedachten/kracht van hele groepen/leiders beweging die steeds sterker worden om de voorstanders/tegenstander te dwingen om te knielen wie de sterkste is in de beleving in overleving van deze samenleving,uiteindelijk is het zo dat de vuurmond van alle wapens ter wereld het laatste woord heeft alles maar ook alles heeft de mens dat aan zich zelf te danken omdat het begiftigt is met Macht ..

Djayden
Djayden
6 jaren geleden

Helaas infiltreren de elite de gele hesjes met raddraaiers die alles plunderen en slopen, waardoor je toestanden krijgt als in Frankrijk, waar ze nu overwegen om de staat van beleg in te voeren.
Daar is 1 goede oplossing voor. Zorg voor voldoende mankracht om zelf deze raddraaiers te overmeesteren en hun handen op de rug vast te binden zodat ze niks meer kunnen, vervolgens gedwongen in de menigte laten meelopen.
Alleen op deze manier haal je de elite de wind uit de zeilen.
Kijken wat ze dan nog kunnen verzinnen om de demonstraties te ondermijnen, en in een kwaad daglicht te zetten.
Jezelf distantiëren van deze raddraaiers werkt niet, en de politie doet niks want het zijn hun eigen mensen die ze daarvoor lenen.
Dus bij de eerst volgende demonstratie zelf de raddraaiers op deze manier buiten spel zetten, en zorgen dat de demonstratie vreedzaam verloopt, dan hebben ze geen reden om demonstraties te verbieden.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
6 jaren geleden

Kwestie van tijd voordat het volk zich keert tegen bankiers, politici, kortom dee elite rijke bovenlaag gaat een tol betalen voor hun schofterigheid wdat zal niet te bevatten zijn. Geen leger, geen politie, geen beveiliging, die de woede van het volk nog kan tegenhouden. Parijs js kinderspel bij wat komen gaat.

salvar
salvar
6 jaren geleden

demonstraties zoals in frankrijk willen ze dat,ja dat willen ze en naar mijn mening geven ze bepaalde lui opdracht om zich te mengen tussen diegeen die rustig willen demonstreren (als dat lukt).
ik hoorde de minister van binnenlandse zaken (frankrijk) het zijn de lui die rotzooi willen trappen en ja deze uitspraak zat ik op te wachten.
dar betekend dat de politie of het leger keihard zullen optreden de volgende keer en dat ja dat willen ze.
het gepeupel moet en zal in het gareel lopen links of rechts om.
je kan nu wachten op een burgeroorlog.

RayOfLight
RayOfLight
6 jaren geleden

lijkt me dat de boel op ontploffen staat. Burgers kunnen hier niets aan doen , het volk heeft geen macht. En verkiezingen kunnen gemanipuleerd worden. Trek een vestje aan en je bent een doelwit. BVD , politie , politie en media zitten allemaal vol met mensen die niets meer dan verraders van het volk zijn. Nederland is ooit 5 jaar bezet geweest , eigen politiemensen hielpen toen de bezetter. Dit feit alleen al zegt genoeg over politie en staat. vechten voor vrijheid en democratie , maar hoe kun je vechten als je tegenstanders alle macht hebben en de rest van de nacroleptische wereld gewoon doorslaapt ?

Faya
Faya
6 jaren geleden

Woensdag nationale rouwdag in de USA. De stockmarket gaat zelfs dicht…zal ie ooit nog open gaan?
Het nieuwe geldsysteem zal wel ingaan.
Het is de hoogste tijd dat de rollen worden omgedraaid en niet de NWO fans en dergelijke landverraders te laten zwemmen in het geld, die door middel, via via hun vele giftige tentakels,
heel achterbaks eerlijke mensen doelbewust laten kreperen, om daar dan weer ‘mooie’ televisie over te maken….
Presidential Emergency Alert System wordt verwacht en dus ook meteen de leugenachtige msm overgenomen.
Het ware verhaal over pappie Bush, vader van de NWO, zal en moet naar buiten worden gebracht.
Einde van het nazi tijdperk. De duivel himself heeft de aardbodem verlaten.
De aardbol voelt meteen een stuk lichter.
Ik hoop dat hij geMcCaint is.

Rina
Rina
4 jaren geleden

Ik wens iedereen heel veel licht fijn dat jullie waarheid delen ik kijk al vanaf dag 1 naar jullie artikelen dankbaar !!

Back to top button
38
0
We lezen graag je reactie!x